Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0630 05:00:48
EUR 34.6619 05:00:48
USD 32.5858 05:00:48
ALTIN ONS $2411.2400 05:00:48

Konu: Gümüş 4 saatlik grafiğe göre kısa al satcılar için

Düzeltme noktaları bu şekildedir, tahmini rakamlardır hafif şaşmalar olabilir işe gideceğim için acelece yaptım, 23,60 kesişme noktası ordan geri tepeye çıkabilir bu tarz hareketlerde olabilir çıkışın keyfine bakın bir veri çıkışı bozmaz ise hedeflerimiz profilimizde grafiklerde yazıyor bakabilirsiniz ytd

Yorumlar (142)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

illa çıkacaksan bunu uygula, 4te2 yada 4te3 çık birazı kalsın, o çıktığın TL ye alt bölgeyi bekle alım yap, atıyorum 7,30da ürün kaldı, 7,20de zararkes yapıldı ise 7,10dan alım yapılır 7,20 ye gelince üstteki ile beraber çıkılır, böylece ana para zarar etmeden en az zarar yada hiç zararsız çıkılır. tabi bu olayı geçenki düşüş yani düzeltme öncesi yapsaydın, örnek 7,20de çıkıp 7,05 e kadar inmişti gümüş ordan alsan şu an kurtulmuştun bile :) bence şimdilik bekle düşeceği görünürse bu taktiği deneyebilirsin, full zarar etmezsin böyle ytd

35oğuz35 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Fatihsultan ()

Yok hocam yarın insaah dolar alacağım ondan sonra zamanı gelince 22/lerden onsa gecriz ozaman daha mantıklı:)

By_tarafsız_adam için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

35oğuz35 ()

hocam elımde 7.32den gumus var sence ne yapayım az zararına cıkayımmı beklıyımmı bılemedım sorumluluk benım :)

0BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

önce 23,90 yada 24,20 destek olarak kalabilirse yukarı rahat çıkarız, günlük grafiğin ons bazlı hedefi 24,80 benim kendi analizme göre, bazen grafikte tam tepe yapmadan döndüğüde olur düzeltme yaparsa fena terste kalırsın :) çünkü günlük grafikte ortaya kadar bile düzeltme yapsa şu an 22,30 a felan düşer, tam dip yaparsa 21xxx yada 20xxx de durabilir muhtemelen ytd not: bunlar riskler risk alıp almamak size kalmış ben çıkış olacağını düşündüğümden riske giriyorum kimse benim yaptığımı yapmak zorunda değil sonuçta ytd

Fatihsultan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Fatihsultan ()

Kardeşim bende alayım mı 7220den:)

2BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

var haftalık grafik onun hedefi 26xxx

Antidepresann için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Antidepresann ()

24.80 üstü için bir çizimin var mı kardeşim ? Ellerine sağlık bu arada, güzel analizlerde bulunmuşsun :)

0BeğenmedimŞikayet

Fatihsultan ()

Ya 24.50 lerden domduyse kardeşim yani arada 030 fark var :))

0BeğenmedimŞikayet

GEÇİLMEZ ()

s. s. gardaş bu kaldı bole gece uçar mı)

1BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

Bu grafikte attığım gibi ilk etapta kesişme noktasından döndü ve tekrar tepe yaptı, yapmakla kalmadı, günlük grafikteki hedefe gitmek için şu an 23,90 üstüne atmış bulunmaktayız, hedefi günlük grafikteki tepe noktası 24,80 olarak tahmini görüşümdür ytd

0BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

Grafiğimiz şimdilik işlemeye devam ediyor ytd

0BeğenmedimŞikayet

GEÇİLMEZ ()

yürüyor ama az kaldı bkalım 7,20 yakacak sonra devamı gelir

0BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

Şimdi burdayım 1 saat moladan sonra işe devam akşama gelirim müsait olunca hayır mı?

GEÇİLMEZ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

GEÇİLMEZ ()

gardaş buralar da mısın

0BeğenmedimŞikayet

Azra35 ()

Avrupa açılsın bakalim o ne yapacak

Inş dün ku gibi bugünde alır

0BeğenmedimŞikayet

Gayret1 ()

Ben aldım 7 134 dan ama az
İşim ters
Dün 7 06 çıktım bugun geri aldım
Falanda falan filanda filan karıştırdım

1BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

Sezon başında 7,17 yi MB faizi sabit bıraktıktan sonra geçmişti ne tesadüftür yarın gene MB kararı var :))

Azra35 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Çancılar_pet_ ()

Acele yok
Gelen
Avrupa izleyeceğiz

0BeğenmedimŞikayet

GEÇİLMEZ ()

sabır sabır sabret biraz daha

0BeğenmedimŞikayet

GEÇİLMEZ ()

inşşllhh dostumm bugun bir rekor kıracaz umarım

0BeğenmedimŞikayet

Azra35 ()

7.17 de gecemiyorsanki

Takıldı orda

0BeğenmedimŞikayet

Çancılar_pet_ ()

Doğru tespit edilmiştir dostum

1BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

7,28 denemesini bugün yaparsa güzel olur anladığım kadarı ile 7,22 de bir direnç var orayı kırıp destek yapmamız lazım. Ordan sonra gene 8 lere kadar al sat ytd

0BeğenmedimŞikayet

smsun55 ()

Selamünaleyküm kardeşim Yok almadım Sadece fikir edinmek için soruyorum düşün alma düşüncesindeyim Sağlıcakla kalın

acemi7878 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

acemi7878 ()

hocam bende full tl deyim gümüş almak istiyorum siz almıısınız sanırım yanlış anlamadım dimi

smsun55 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

Hep indirim artış etkisine yoğunlaşıyoruz pas geçerse bunca indirim söylemi üzerine ne olur etkisi sizce

0BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

Hocam anlık işlem yapamıyorum saniyede yanisyor kura fiyatlara nasip gramın gümüş farklı bankada iki banka site tek telden saniye işlem yapmam imkansız gramın yarısını mı 3 de 1 ini mı satsam bugün bilemedim gümüş satmayabilirim kafam çok karışık sağlık gidecek bu gidişle karar anlarında Allah korusun

1BeğenmedimŞikayet

heros ()

yok azizim o is oyle degil
adam yazmis 660 bekliyom
yok yok 640 gelirse alirim
ondakka sonra 619 son noktam
diyenler var
bunlarin muridleride var ha
sonra aliyo 6xx lerden
ben sattim daha dusecek
diyoo zati muhterem
ama olmuyo
gumus aliyo basini gidiyo
taki 720 gelinceye kadar
seyh ben aldim siz dusunun diyo
burda murid cok
bizim sozumuz. saf muridlere
kanmayin diyoruz su seyh gorunumlu ... lara
ha bu arada bu seyh bisey aldigi yoh
ici bos teneke misali
cok gurultu yapiyo
")

0BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

Bol kazançlar herkese akşam müsait olabilirsem uğrarım gene önümüzde tüfe verileri doları etkileyecek, onslerde çıkabilirse güzel şeyler olabilir. ytd

Selda09 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

ons yi etkilecek bir haber olmadıkça dünyada evet ediyor hatta 26xxx orta uzun vadede beklentim var. ne zaman gelir bilemem tabi... kararlar açıklandıkça yönümüzde belli olur.

smsun55 için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum