Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0775 17:50:16
EUR 34.7826 17:50:16
USD 32.2580 17:50:16
ALTIN ONS $2319.4950 17:50:16

Grafiği gönderen: Luciferr01

⭐⭐Luciferr01 ()
Bitcoin
Yüzde 60 :) işleme girdikten sonra hep mi yükselir bir ürün?

Yorumlar (216)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 5 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Melis065878 ()

Son kez söyledim zaten canım. Bir daha demem.

Melisss için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

KAPAKÇI_GELDİİİİ ()

hocam çok hoşuma gitti her çıkacak mis gibi geçen de mina yazdım uçtu alamadım:)

Luciferr01 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Luciferr01 ()

Hocam nerden buluyorsunuz bunları :) grafiği sıkışmış

KAPAKÇI_GELDİİİİ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

yıldırım32 ()

Evett hocam birdaha asla sözünüzden çıkmam çünkü hiç bir tecrübem yok.
Size ihtiyacım var

0BeğenmedimŞikayet

Melisss ()

Melis seninle dün konusmustuk bu konuyu :))

Melis065878 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

KAPAKÇI_GELDİİİİ ()

hocam tvk ne dersin sanki altta kalmis biraz

0BeğenmedimŞikayet

Melis065878 ()

Olmayacağim bir daha :)) tarafsızım açık ve net

LostPassenger için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Luciferr01 ()

Alım için acele etmeyin. Çok şişti piyasa . Ve sizi defalarca kez uyardım hocam tepeden giriş risklidir diye ısrarla aldınız ve terste kaldınız

yıldırım32 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Nobunaga ()

Sozumu hemen geri aliyorum. Meselenin diger boyutlarindan haberim yoktu. Maalesef istesekte tarafsiz kalmamiza izin verilmiyor. Benide tanimadigim kisiler engelledi

0BeğenmedimŞikayet

yıldırım32 ()

Hocam hepsini bir arada yazsanız rica etsem kafam karıştı
Zaten sadece sizi takip ediyorum avaxdan çıkış yaptım 50 bin zarardayım bugün bütün alımları yapmak istiyorum. Saygılar sunuyorum

0BeğenmedimŞikayet

Luciferr01 ()

Konfordalar şimdi gözüm görmeyince kafam daha rahat oluyor

Erbil07 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Luciferr01 ()

Tercih sizindir hocam ben doğru bildiklerimi paylaşırım.

0BeğenmedimŞikayet

Luciferr01 ()

Haklısınız.

0BeğenmedimŞikayet

Melis065878 ()

Ben yaygara mı koparıyorum. By durumdan dolayı çogu kişi bir arayı engelledi. Tanımadım kişiler beni engelledi. Lucifer hoca da diğer hoca konuşan engellerim dedi. Bem de onu diyorum zaten ben tarafsızım. 2 hoca da beni engelleyebilir.

Nobunaga için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

etacarter ()

Dost biz seni biliyoruz konfor iyidir biz yolumuza bakalm

0BeğenmedimŞikayet

Erbil07 ()

5 aydır size ve sizi takipmedenlere yapılan saygızılığı ve terbiyesizliği herkes bilmez hocam

0BeğenmedimŞikayet

Nobunaga ()

Lucifer'in yardimina ihtiyacin yoksa sessizce cekip gitseydin, neden bu kadar yaygara? Simdi herkes tek tek yardimina ihtiyac duymadigi kisilere mesaj mi yazsin?

0BeğenmedimŞikayet

Melis065878 ()

Lütfen kimseyi savunmuyorum. Ben sadece bilgili sadece bana fayda sağlıyor diye birini yanında olmam. Her zaman iyinin yanındayım

0BeğenmedimŞikayet

Melis065878 ()

Kısa ve net herkesin yaptığı sadece kendisini ilgilendirir. Siz doğru yol gösterir siniz. Ama kim hangi yöne gidecek kendi kararıdır. Bize yaratan Allah bize yollar gösterir ve hangi yola gideceğimiz biz karar veririz.
Para kolay kazanılmıyor. Kimse körü körüne kimseye inanmasın. Araştırsın kendi kararını versin.

0BeğenmedimŞikayet

Luciferr01 ()

Usul usul :)

White_1 için cevaplandı (yorumu göster)

4BeğenmedimŞikayet

Luciferr01 ()

Savunduğunuz veya saygı duymamı istediğiniz insan diğer insanlar kan ağlarken yol yakınken satın kurtulun, bunlar iyi günleriniz, satın alttan alırsınız , daha fazla zarara girmeyin diyen biri. Ben buna saygı gösteremem arkadaş. Hedef verir gelmez amenna. Ama zaten diplerdeyiz insanlar beter halde birilerinden umut bekliyorlar doğru yolu istiyorlar. Ama bu tarz insanlar tekniğin t sinden anlamaz herkese mal sattırdı. Kimseyede aldırmadı.. yazık günah değil mi siz söyleyin ben nasıl bu insana saygı göstereyim?

0BeğenmedimŞikayet

White_1 ()

Bende tutuyorum hocam hem spotta hem marjinde. Derin ve sessiz yürüyen coinlerden birisiymis :)

1BeğenmedimŞikayet

Melis065878 ()

Size söylediklerim geçerli. İyi hocasınız. İnsanlar kendi kafalarına göre yorumlamaları ilginç.
Siz akıllı birisiniz. Akıllı insanlar sadece kendine bakar başkasına bakmaz.
Coinde kimse hiçbir şey %100 bilemez. O hocada kendi teknik göre yorum yapmış. Herkesin fikrine saygı duyulması gerekir. Sizde hata yapabilir siniz. Bu şekilde yaparak 2 grup yapıyor sunuz. İnsanlar birbirini engelliyor. Bu durum da hoş değil. Size daha önce de dedim. EMPATI kurun burdaki İnsanlar belki çok az parayla sizlerden faydalanarak bir şeyler yapmaya çalışıyor. Bizleri zor durumda bırakıyor sunuz.
İyi hoca olabilir siniz ama benim için sadece bu yeterli değil.

0BeğenmedimŞikayet

btc68 ()

Tsklr hocam

0BeğenmedimŞikayet

Luciferr01 ()

Sağolun hocam Afiyet olsun :)

Önder8080 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Luciferr01 ()

Hocam hepsi sayfada mevcut

yıldırım32 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Luciferr01 ()

Evet ya yukarı yönlü kırılım olur yada 56 lara gelir öyle alırım

Adgny için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Önder8080 ()

Gelin buyrun hocam Kebabçı yusuftayım:)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum