Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0762 09:56:15
EUR 34.7551 09:56:15
USD 32.2708 09:56:15
ALTIN ONS $2320.0900 09:56:15

Grafiği gönderen: Luciferr01

⭐⭐Luciferr01 ()
Bitcoin
Yüzde 60 :) işleme girdikten sonra hep mi yükselir bir ürün?

Yorumlar (216)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

yıldırım32 ()

Tm hocam özellikle birkaçtane güzel yerlere gider dediğiniz varsa onları almak istiyorum hocam.

Luciferr01 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Luciferr01 ()

Hiç sanmam

Coinkolik için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Coinkolik ()

Hocam atom nasil biseydir... adam olurmu sol gibi

1BeğenmedimŞikayet

Luciferr01 ()

Sabırla kasım sonunu bekleyeceksiniz. Elde nakit bulundurun. Şimdiki seviyelerinin yüzde on beş veya yirmi aşağısına alım emri girin.

yıldırım32 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

yıldırım32 ()

Hocam sepetin 12 tanesini aldım çoğu ufaktan kar yazdı hepsini dediğinizde biraz aşağılara emir girip 12 sini almış diğerleri emirler biraz aşağıda olduğu için aalmamış nerelerde nasıl bızacam hepsinin hedefleri nereler bilmiyorum ama.
Saygılar abim

0BeğenmedimŞikayet

Luciferr01 ()

Evet hocam

0BeğenmedimŞikayet

yıldırım32 ()

Daha aşağısı olur diye mi nakit bırakayım hocam

0BeğenmedimŞikayet

Luciferr01 ()

Kasım sonu hedefli. Kimilerinde 2x kimilerinde yüzde elli alacağız. Erken satmak yok.

0BeğenmedimŞikayet

yıldırım32 ()

Hocam satış emrini neye göre vereceğim nasıl hareket edeceğim

1BeğenmedimŞikayet

Luciferr01 ()

KAVA yazmadıysam onuda ekleyin lütfen. Kavayı diğerlerine ayırdığınız payın bir tık fazlasını alabilirsiniz

0BeğenmedimŞikayet

Luciferr01 ()

Hayır sepet dediğimiz şey tamda bu. 10 birimlikte alsanız hepsinden eşit almalısınız.

0BeğenmedimŞikayet

yıldırım32 ()

Hocam 20 ürünüde alayım mı öncelik verdikleriniz varsa ilk onları alayım isterseniz

0BeğenmedimŞikayet

Luciferr01 ()

Elinizdeki nakiti 4 parçaya bölün hocam. 1 parçası ile buradan alım yapabilirsiniz. İkinci parça için yüzde 15 aşağısına alım emri giriniz.

0BeğenmedimŞikayet

yıldırım32 ()

Evett biliyorum hocam Alım yerleri önemli değil mi hocam hepsini de alayımmı şimdi

0BeğenmedimŞikayet

Luciferr01 ()

Reelde o rakamlar gelsede düşüşlerde TETHER bazlı biz görmeyiz hocam o rakamları. Korkmayın çok uzun sürmeden 9 lara merhaba deriz Reel dolarda

Ruşen_1221 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Ruşen_1221 ()

Uygun bir yer gelirse tether 8200 alacam piyasa bi kararını versin Allah kerim hocam

1BeğenmedimŞikayet

Luciferr01 ()

Zarar kes yapın demeyi inanın sevmiyorum. 20 tane ürün verdim geçenlerde. Paranızın yarısını eşit parçalara bölüp hepsinden alın. Kalan yarısı kalsın. Düşüşlerde kullanacağız. Bir ajandanız olsun tüm alışlarınızı not edin

1BeğenmedimŞikayet

Luciferr01 ()

Öncelikle full işlem yasaklayın kendinize. Sonrasında sepet alışkanlığınız olsun. Kademeli almayı şart edinin. Kimse kaçmıyor uçmuyor fırsatlar asla bitmez bunu kendinize anlatın. Çok gireyim çok kazanayım yok. Azda girsek planlı programlı alımlar gerekli.

0BeğenmedimŞikayet

yıldırım32 ()

Hocam ilk avax aldığımda yanlış yaptım biliyorum zararına çıktım bal alırkende alım önermiştiniz fakat ful girdim yine yanlış yaptım ama belki bal yükselirse kaybım yerine gelsin istedim yine olmadı tabiki bu büyük düşüşden kaynaklı oldu şansım yok malesef ama şimdi sizi dinlerim siz yeter ki şu ürünleri alın deyin. Bu sefer dinlicem çünkü kaybım çok büyük

0BeğenmedimŞikayet

Luciferr01 ()

Hocam size AVAX alırkende söyledim BAL alırkende söyledim. Asla ve asla full ürüne para bağlamayın. İlk AVAX ı almaktansa HBAR CELO CELR ROSE gibi ürünleri alsaydınız hepsini şimdi 2x olmuştu hatta geçmişti. Ne diyim şimdi ben size? Yanlış yoldan gittiniz sepet yapmayarak. Fiyatlarda şişti düştü. Nasır bir yol önerebilirim bilmiyorum

0BeğenmedimŞikayet

yıldırım32 ()

Hocam bir miktar TL var şuan ne alım önerirsiniz bal dan çıkış yapmadım çıkış yapıp başka bir ürün alabilirim

0BeğenmedimŞikayet

Luciferr01 ()

Nakit yoksa bir kısım satılabilir. Sadece ele nakit ayırmak için. Ama hala benim alacağım seviyelerde değil.. pozisyon korumak önemli nereye kadar düşer kimse kestiremez. Burdan arşada çıkabilir

0BeğenmedimŞikayet

yıldırım32 ()

Hocam düşüyor

0BeğenmedimŞikayet

yıldırım32 ()

Peki hocam şuradan sonra satın dediğiniz bir yer varmı mesala çelik hoca 44 den sonra daha sert olur demiş.
Sizin şu destek noktası giderse şuraya kadar düşer dediğiniz bir yer varsa önlemimizi alıp çıkış yapalım belki alttan alım yaparsak zararımız çıkar.
Sadece sizin düşüncelerinize güveniyorum..

0BeğenmedimŞikayet

Luciferr01 ()

Hayır yok hocam. Malda olan malda kalmaya devam

0BeğenmedimŞikayet

yıldırım32 ()

Hocam çıkış yapıp alttan alım gibi bir öneriniz var mı hala düşüyor.

2BeğenmedimŞikayet

Luciferr01 ()

Bu düzeltme beklenen bir şeydi fakat erken geldi. Düzelecektir

1BeğenmedimŞikayet

yıldırım32 ()

Hocam bal önermiştiniz ama..
Şuan düştükçe öyle bakıyorum.
Yükseliş beklentiniz devam ediyor mu.
Saygılar

0BeğenmedimŞikayet

Luciferr01 ()

Bunun için sepet öneriyoruz hocam. En başta bizim sepeti yapsaydık 3x-5x yapan çok ürün oldu

0BeğenmedimŞikayet

yıldırım32 ()

Hocam ben ne alsam düşüyor ya anlamadım gitti.
33 den bal aldım nereye geldi ya.
Valla bıktım zarar etmekten.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum