Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0737 21:26:52
EUR 34.7719 21:26:52
USD 32.3628 21:26:52
ALTIN ONS $2306.9500 21:26:52

Konu: Gan direnci sn @calculatorden.

Dikkat edelim .ytd

Yorumlar (258)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 7 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

1BeğenmedimŞikayet

calculator ()

Sayın @Hushrush ,
Ben bölgenin ne kadar önemli olduğuna dikkat çektim. Oraya geldiğinde dönüşe ait işaretler aranmalı. Direnci kıramaması, pinbar bırakması, mum formasyonu oluşumları, indikatörler biraz gecikse de çok yararlı oluyor.
Benim kendimce stratejim var. Ben teyitler aldığımda işlem açtığımda fiyat aşağı değilde yukarı dönerse ve 24,296 üzerinde tutunursa kendime stop belirleyerek gene oyuna dahil olurum.
Burada şuradan döner şuraya gider demek hatam olursa bile kendi hatama bir çok kişiyi de dahil etmek olur. Ben sadece dikkat çekerim. Kimsenin vebaline girmem. 15-20 günde yazılanları okudum. Kimsenin bedduası ile muhatap olmak ve o sorumluluğu almak istemem.

Hushrush için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hushrush ()

Hocam farazi söylüyorum dediğiniz dirençleri aşamazsak dolara parite mi yapalım

calculator için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gulsoy ()

Elinize sağlık kardeşim

0BeğenmedimŞikayet

Hushrush ()

Sayın hocam peki o değerden döndüğünü hissederseniz veya öngörürseniz bildiricek misiniz grafik teknik bilgisi olmayan takipçileriniz için? Başarılarınızın devamını dilerim yürekten teşekkürler hocam Allah işinizi rast getirsin. @calculator

0BeğenmedimŞikayet

Ravza_ ()

Estagfurullah öyle demeyin hocam ben sizin siteye faydalı olacağınıza inanıyorum zaten elinizden geldiğince de ilk günden beri faydalı bilgiler, uyarılar paylaşıyorsunuz. Grafik yetkiniz olduğunda işiniz daha kolay olacak inşALLAH

0BeğenmedimŞikayet

Zoru_sever ()

Eline sağlık gardasss

13BeğenmedimŞikayet

calculator ()

Çok teşekkür ederim. Faydalı olmayacaksam o yetki bana nasip olmasın

Ravza_ için cevaplandı (yorumu göster)

6BeğenmedimŞikayet

calculator ()

Sayın @Hushrush asıl önemli yer görselde verdiğimiz değerler. Sebepleri de yanına yazdım. Takibini yapınız. Zorlu bir yer. 3 günden fazladır duyurmaya çalışıyorum. Şimdilik yazı ile zamanı geldiğinde grafiklerimizi sayfa ile buluşturacağım.

0BeğenmedimŞikayet

Ravza_ ()

Size yazsam da yazmasamda beğeni haklarımı her gün sizde kullanıyorum hocam. Umarım bir an evvel yıldızınızı alır grafiklerinizi dilediğiniz gibi paylaşırsınız

Otomatik Hatırlatma: Üyelerin yıldız sayıları diğer üyelerin yorumlara verdiği puanlar, altın simülatör sonucu ve üyelik tarihi vb. kriterlere göre otomatik sistem tarafından hesaplanmaktadır. Yıldızlar otomatik olarak belirli zamanlar içinde bu kriterlere göre güncellenerek artabilir ya da azalabilir. Yıldız sayısının fazla olması üyenin site içerisindeki tecrübesini gösterir ancak yatırım konusunda uzman olduklarını asla göstermez.

0BeğenmedimŞikayet

Hushrush ()

Vay be hocam nokta atışı budur bravo! İlmiyle yorum yapıp, tek amacı burdaki ky arkadaşlara kardeşlere abilere ve ablalara yardım sağlamak olan her değerli hocamıza burdan sonsuz teşekkürler.

8BeğenmedimŞikayet

calculator ()

Sayın @GMS13 eksik olmayın. Teşekkürler

GMS13 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

GMS13 ()

Arkadaşlar bu arkadaşin grafik paykasabilmesi için beğenin lutfen

7BeğenmedimŞikayet

calculator ()

Bir kaç teyit alırsam dönüş için (teyit şart) kar realize bölgem olacak. Dediğim gibi bir kaç teyit alırsam. Farklı teknik çekerim kesişim yeri zorlu bölge. Teyit almadan işlem açmam. 3 günden fazladır farkındaysanız yazıyorum o bölgeyi

Lale_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

iknownothing ()

Eyvallah. Bu seviye de direnç olarak gözüküyor.

1BeğenmedimŞikayet

calculator ()

Sayın @iknownothing ,
Görseldeki bölgelere dikkat etmek lazım.

0BeğenmedimŞikayet

calculator ()

Varolasın Sayın @Murat5635 hocam

Murat5635 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

Eline sağlık hocam nokta atış rakamlar
Usd altta 8.33 ü de ben ekleyeyim

1BeğenmedimŞikayet

calculator ()

Sayın @Murat5635 bu görsele bence karış

1BeğenmedimŞikayet

calculator ()

Platinons için 1014,463 bölgesi
Gümüşons için 24,296 bölgesi
Altınons için 1823-1830 bölgesi sıkı takip edilmelidir.

1BeğenmedimŞikayet

calculator ()

Çok şükür tobomuzda aktifleşti. Yukarıdaki bölge çok önemli. 3 gündür dikkat çekmeye çalışıyorum. Fiyat 24,296 ya yaklaştığında pür dikkat takip ediniz. Nedeni görselde belirtilmiştir

0BeğenmedimŞikayet

calculator ()

Yükselişin devam etmesi halinde grafikte belirtilen bölgeyi sıkı takip ediniz. Sebebi görselde mevcuttur

0BeğenmedimŞikayet

Aa1 ()

Teşekkür ederim kardeşim bizde takipte olacağız inşallah bu rakamları

0BeğenmedimŞikayet

calculator ()

Sayın @iknownothing görselsek bölge pür dikkat takibimde olacak

1BeğenmedimŞikayet

calculator ()

Sayın @Lale_ , Sayın @Aa1 , Sayın @Ravza_ , Sayın @Levent06_ yukarı hareketine devam etmesi halinde pür dikkat takip edeceğim bölge üstteki görseldedir.

0BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

@A_Didem buyrun ytd .

@calculator

Yorumları yine bosa yapmıs.

1BeğenmedimŞikayet

calculator ()

1 saatlik grafikte Saat 07:00 ve 17:00 mumu ikili dip oluşmasını da gündeme getirmiştir. Eğer ikili dip çalışırsa hedefi 24,083 ler olacaktır. Bu da bizi inşallah 24,296 Gann direncine doğru taşıyacaktır.

1BeğenmedimŞikayet

calculator ()

23,9585 üzerinde mum kapanışı geldiğinde pür dikkat takip edeceğim bölge değerleri görseldedir.

0BeğenmedimŞikayet

Hope12 ()

Bakiyorum hemen

M_yıldız için cevaplandı (yorumu göster)

4BeğenmedimŞikayet

calculator ()

30dakikalık altın ons grafiğinde elmas formasyonu görüntüsü oluşmuştur. Çalışması halinde hedefi 1800 lerin üstüdür.
Formasyon çalışırsa şayet gümüşe de etkisi olacaktır.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum