Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0670 22:49:59
EUR 34.7929 22:49:59
USD 32.5845 22:49:59
ALTIN ONS $2388.2700 22:49:59

Konu: Gan direnci sn @calculatorden.

Dikkat edelim .ytd

Yorumlar (258)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

siyahbeyazım ()

Estağfurullah @calculator hocam, üstat olan sizsiniz, ben sizin yanınızda yardımcı olabilirim ancak, üye girişi yapmadığım için 1 haftadır beğeni desteğinde bulunamadım size ve değerli üyelere , üzgünüm, size ve sizin gibi değerli üyelere beğeni desteğinde bulunmak için giriş yaptım mecburen telafi edeceğim inşallah kısmet olursa söz, saygı ve sevgilerimle...

calculator için cevaplandı (yorumu göster)

13BeğenmedimŞikayet

calculator ()

Sayın Hızır hocam ( Sayın @siyahbeyazım ),
İlk günden beri desteğiniz hep artarak devam etti. Sizin gibi değerli bir üstada sayfanın sahip olması büyük bir nimet olmuş. Varolasınız üstadım.

siyahbeyazım için cevaplandı (yorumu göster)

4BeğenmedimŞikayet

siyahbeyazım ()

Bu saate kadar size grafik yetkisi çoktan tanımlanmalıydı diye düşünüyorum ama elimde değil :(( ancak takipçileriniz beğeni sayınız en doğal hakkınız olarak artıyor ve artmaya da devam edecektir inşallah üyelerin size olan teveccühleri de karşılıksız kalmayacaktır diye düşünüyorum yorumlarınız birbirinden değerli bir bilgi hazinesisiniz sayın @calculator hocam elleriniz dert görmesin iyi ki sayfamızdasınız sağ olun var olun tüm emekleriniz için Allah (c. c. ) razı olsun sonsuz saygı ve sevgilerimle...

0BeğenmedimŞikayet

calculator ()

Sayın @Levent06_ takip edeceğimiz Aralık alt yorumda

0BeğenmedimŞikayet

Levent06_ ()

Sizi tebrik ediyorum izleyeceğimiz yol nedir sizce şimdi biyerden dönermi devam edermi

0BeğenmedimŞikayet

PandaMaya ()

Hocam teyit aldığınızda beni etiketler misiniz zaten çok yardımcı oluyorsunuz hakkınızı helal edin

0BeğenmedimŞikayet

calculator ()

Sayın @Hasrettt , her işlemimiz yüzde yüz tutmayacağından etiket yapmıyorum ama bölgelere dikkat çekiyorum. 5, 15 dklık grafiklerde pinbar ve mum formasyonları arayınız.

Hasrettt için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gulsoy ()

Hocam teyıt alırsanız yazarmısınız?

0BeğenmedimŞikayet

Hasrettt ()

Sattiginizda etiket yaparmisiz benide kardesim

0BeğenmedimŞikayet

muz69 ()

hocam o gelecek sinyalleri bizimlede paylaş.

2BeğenmedimŞikayet

calculator ()

Dönüşe ait bir kaç teyit alınmadan ben elimdekileri sahibine iade etmem

PandaMaya için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

calculator ()

24,74 kırılırsa 24,96-25,07 bölgesi takip edeceğiz. Gann karar bölgesi üst sınırıdır.
1. Takip 24,64-24,74
2. Takip 24,96- 25,07

Lale_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

PandaMaya ()

Sayın hocam merhaba şu an napsak kucuk bir miktar çıksak mı bu yükseliş için yorumunuz nedir

0BeğenmedimŞikayet

erenbeg ()

Kıymetli uyarınız için teşekkür ederim. Sizi herdaim takip ediyorum ve görüş analizleriniz çok kıymetli. Selam ve hürmetler. Burdan dolara geçmek makul olur mu.

0BeğenmedimŞikayet

calculator ()

Sayın @erenbeg verileri beklemişsinizdir inşallah

0BeğenmedimŞikayet

calculator ()

Bekliyorum hocam

0BeğenmedimŞikayet

Hummad ()

Hepsini aştık sanırım, ama kalıcı olması önemli değil mi?

0BeğenmedimŞikayet

Fatih001 ()

Eline emeğine sağlık
Takipteyim

0BeğenmedimŞikayet

Aa1 ()

24.373 rakamından sonra hangi rakamlar var sende kardeşim

6BeğenmedimŞikayet

calculator ()

Takip edeceğimiz yer
*** 24,64-24,74 zaman direnci
*** 24,74 Gann karar bölgesi tabanı
*** 24,70 değeri 1/2 Gann fanına değeceğimiz yer
*** 24,75 fibo çember direncine dokunacağımız yer
*** 24,69- 24,74 daha önceki satış bölgesidir.
Bu bölge de önemli bir bölgedir. Fiyatın dönüşüne ait teyitler alınmadan işlem açılmaz. Eğer dönüşü görürseniz gideceği yer 24,296 bölgesi olacaktır

0BeğenmedimŞikayet

Aa1 ()

Okuduk kardeşim sağolasın, Allah razı olsun

0BeğenmedimŞikayet

Hay_Hacamat_ ()

Evet defalarca söylediniz. Hep okudum sizi. Şimdi 24.30 artık destek olacak eğer 4 saat burda kalırsa öyle mi?

2BeğenmedimŞikayet

calculator ()

Sayın @Lale_ , Sayın @Aa1 , Sayın @Levent06_ , Sayın @REŞAT12 , Sayın @PandaMaya , Sayın @Ravza_ alt alta iki yorumu okumanız önemle tavsiye edilir. Daha öncede bir çok defa belirtmiştim.

0BeğenmedimŞikayet

calculator ()

Alt alta iki yorumu okumanız sizler için bir rota oluşturabilir. Gün Al sat yapanlar için uyarımızı yenilemiş olalım.

0BeğenmedimŞikayet

erenbeg ()

Teşekkür ederim. Selam ve hürmetler

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum