Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0714 16:56:19
EUR 34.9140 16:56:19
USD 32.5631 16:56:19
ALTIN ONS $2328.9700 16:56:19

Konu: Gümüş ons R. W. L. Teorik Analiz (YTD)

Herkese merhaba.
Gümüş ons haftalık grafik üzerinde yeni deneysel teorik çalışmam.

Richard Wyckoff Piyasa Prensibi ya da Mantığı:
Bir çeşit formasyon da denebilir.
4 Aşamalı 5 parçalı bir sistemdir. İskelet olarak bir miktar gümüş onsa uygun görünmektedir. Grafikte ortalama 1 buçuk yıllık kesit alınmıştır.

Tamamen teorik ve hayali bir senaryodur.
Sarı çember içindeki alan bir simülasyondur.
Çok olumsuz ihtimallere dayalı bir kurgudur. Asla yatırım tavsiyesi ya da yönlendirmesi olmayıp, bu grafiğe göre işlem yapılmaması yönünde uyarayım!
Herkese bol kazançlar sağlıklı güzel günler dilerim.

Yorumlar (347)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 6 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

JARDEN_ ()

Bilmukabele.. Saygılarımla...

BossVurguncu için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

İşte böyle de güzel insanlar var sesli ya da sessiz. Çok teşekkür ederim bol kazançlar dileklerimle sevgi ve saygılarımı sunarım

JARDEN_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

JARDEN_ ()

Sayın arkadaşım beni hiç bilmessiniz bile... yazılarınızı merak ve dikkatle takip ediyorum... Saygılarımla...

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

İnşallah çok teşekkür ederim iyi ki varsınız
Böyle sisin gibi güzel kalpli insanların olması şu sayfada tutuyor beni en çok da

Melisada için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Melisada ()

Motivasyonunuzu gereksiz kişi ve konularla düşürmeyin lütfen sizin iyi niyetinizin faydalı paylaşımlarınızın farkında olup yanınızda olanlar yeter. Hep birlikte hayırlı kazançlarımızın olacağı günlere inşaAllah

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Çok ilginç geldi birden tesadüf işte adı görselleri falan :)

Ömür_sermayesi_pek_azdır_ için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Aa1 ()

Sizde iyiki varsınız kardeşim, sevgiler

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Teşekkür ederim iyi ki varsınız :)

Aa1 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Ömür_sermayesi_pek_azdır_ ()

Ustam birazda morel olur
İcimiz daraldı hep düşüş düşüş

0BeğenmedimŞikayet

Aa1 ()

Bozma moralini kardeşim bunlar hep olacaktır sanırım, DL verince prim veriyorlar demek ki:)
Puanlama bitmiş benim. Gece takdim ederiz

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Bunu biraz da eğlenelim diye atıyorum lütfen ciddiye almayınız espri ve ironi :) ytd

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Birçok kez tebrübe ettik değil mi pik yükselişlerde dikkat etmek gerek ya da tersi olursa doğru diyorsun abi. ytd

kasaryaza için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

kasaryaza ()

Sert düşen sert çıkar dostum her zaman ani düşğşlerde emtia alır ani çıkışlarda TL ye geçerim

efemes için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

kasaryaza ()

Senin dediğini teyitlemek için yazdım vurguncu yavaş düşüşler çok tehlikeli

0BeğenmedimŞikayet

efemes ()

iniş yaparsa korkmak lazım çıkış niye korkutsun

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Sert inişler yapsın diyorum ben de zaten inecekse tüccar usta. Bugün çoklukla dediğim şeylerden biri. Lakin burada demek istediğim elinde tepeden yüklü miktarlarda mal olanlar için kısa vadede böyle bir durum olması can sıkıcı hatta yakıcı olur diye düşündüğüm için. Ama yavaş yavaş erimesi yerine hızlı olsun esasen belki öyle daha iyi. Çünkü Wyckoff prensibine göre bu yeni ve daha güçlü bir hareket için güç toplama silkeleme tramblen hareketi olabilir. 1970-2021 Almanac şekildeki grafiğimde hızlı geri çekilmelerin yine tuzak olup sonrasında hızlı zirveler yaptığı görülüyor bu bağlamda. Tabi bilemiyoruz hayırlısı. ytd

-1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Teşekkür ederim inceliğiniz için saygılar sunuyorum. Başka işi yok faydası olmadığı gibi zararlı kişiler tüm topluma böyleleri

Ahmetsaim için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

kasaryaza ()

Vurguncu ben şahsen sert inişler yapmazsa gümüşten korkarım

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Teşekkür ederim inceliğiniz adına. Ya beni tanıyan dost ve samimi görünen bir kişi ya da çok kıskanç ve boş birisi. Lakin onu da öğreneceğim, aslında tahmin ediyorum da neyse ona hakkımı helal etmiyorum kimse kim.
Saygılar size de

Melisada için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Melisada ()

Düzeltildi. Saygılar siz yorumlarınıza devam edin lütfen takılmayın

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

3 DL veren şahıs da aynı kişi yüreğin varsa çık karşıma

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Buna DL veren kim hangi sorunlu arkadaş. Boşsunuz

0BeğenmedimŞikayet

Abbas_usta ()

7.01 de bozdum fakat kırmızı da gelebilir diye 6.93 geri aldım 7.90 dan 6.7 ye gelen bir gümüşün aşağıda gideceği çok yer yoktur olsa da şimidiye kadar ki düşüş yetti zaten olanda hayr vardır hayırlı olsun kardeşim ytd

By_tarafsız_adam için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Göstergeler evet değişiyor anbean. Diyelim ki değişmedi, Göstergelerin şişmesi göstergelerin indirilip tekrar bir şeylere başlama için tetikleme de olabilir bu bağlamda. Alt saatliklerdeki göstergeler deki düzelmeler günlük haftalık vs de yansıyabilir giderek. Ama öncesinde göstergelerin gazı alınana kadar düşüş olduğunu varsayarsak biraz rahatlasınlar. Sonuç olarak büyük oyunculardan o kadar güçlü bir stok azaltması ya da artışı verisi yok küçük küçük girip çıkıyorlar günlük 1-3 ml ons kadar.
Geçen haftalarda da dediğim gibi bir anda 100-200 ml ons veya üst üste büyük parçalar halinde giriş ya da çıkış yaparlarsa işte o zaman işler değişebilir ama şu anda düşük hacimli alış ve satışlarla tuzak kuruyor olabilirler bir yere kadar. O yüzden tüm veriler temel ve tekniğin dışında balina hareketleri önemli olacak şu noktada ben de ulaşabildiğim sürece paylaşacağım durumlarını. ytd

horozcu için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

Bu sene nasibimizde fazla kazanmak yokmuş bunada şükür diyelim. Sizin zarar etmenizi istemediğim için uyarıyorum. Gaplı yükselişler olmadıkça, ben yukarı olabileceğini en azından yakın zamanda düşünmüyorum. Neyse TL ye geçince kafam rahatlı kendime geldim. :) şu veri nasıl olacak bu veri nasıl gelecek demekten:) @Abbas_usta 7 gibi bozsaydık, dolar düşünce alsaydık şu an gene zararın bir bölümünü çıkarmıştık. Nasipten öte birşey yok. :)

Abbas_usta için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Abbas_usta ()

Senin şu çöp grafiğe 11 dolar yazmışı yeni alan birisi bunu okuyunca ne anlar acaba :))

By_tarafsız_adam için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Kesin düşüş bitti diyemeyiz sevgili dostum kesinlik olmaz bu işlerde. Öyle temenni ederiz ama bitmemiş de olabilir. İnşallah bitmiştir diyelim. Çok aşırı umutsuz olmasam da eskisi kadar umutlu da sayılmam. Yine de yükseliş yönünde ihtimaller hala var. ytd

Nevkar1976 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

horozcu ()

Göstergeler bir anda terse dönüyor bakalım açılış nasıl olacak

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum