Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0727 07:21:09
EUR 34.9460 07:21:09
USD 32.5560 07:21:09
ALTIN ONS $2335.0250 07:21:09

Konu: Gümüş ons R. W. L. Teorik Analiz (YTD)

Herkese merhaba.
Gümüş ons haftalık grafik üzerinde yeni deneysel teorik çalışmam.

Richard Wyckoff Piyasa Prensibi ya da Mantığı:
Bir çeşit formasyon da denebilir.
4 Aşamalı 5 parçalı bir sistemdir. İskelet olarak bir miktar gümüş onsa uygun görünmektedir. Grafikte ortalama 1 buçuk yıllık kesit alınmıştır.

Tamamen teorik ve hayali bir senaryodur.
Sarı çember içindeki alan bir simülasyondur.
Çok olumsuz ihtimallere dayalı bir kurgudur. Asla yatırım tavsiyesi ya da yönlendirmesi olmayıp, bu grafiğe göre işlem yapılmaması yönünde uyarayım!
Herkese bol kazançlar sağlıklı güzel günler dilerim.

Yorumlar (347)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

EBU_MAŞER_EL_BEHLİ ()

Farklı düşüncelere saygım sonsuz, o tecrübeye eriştik çok şükür:))Bizleri anlamak zordur, anlatma zorunluluğumuz da yok elbette:))Ne yazıyorum hep.. "Tercih nakdin sahibinin, takdir Yüce Yaradanın:))Anladınız sanırım.. Saygılar:))@kyumcu_ozturk

kyumcu_ozturk için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

kyumcu_ozturk ()

Türkiye'de bı yerlere danışman olman için illaki biseyler bilmeme gerek yokki hamza Yerlikayada ona bakarsak Vakıfbank yönetim kurulu üyesi mesela ben bı kaç kez dinledim faydalı işe yarayan biseylerini görmedim sen beğeniyor olabilirsin ben beğenmek zorunda değilim

EBU_MAŞER_EL_BEHLİ için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

EBU_MAŞER_EL_BEHLİ ()

Sn. Papatya.. Boş yapıyor dediğiniz insan, Türkiye'nin sayılı şirketlerine danışmanlık yapıyor ve neredeyse 25 yıldan fazla Bist'in içerisinde, randevu almanız mümkün değil.. Ben yaşım- tecrübem gereği boş yapanlara vaktimi harcamam.. Size de tavsiyemdir.. Otla samanı karıştırmayalım, izler takibe alır/almazsınız.. Tercih nakdin sahibine aittir.. Saygılar:))YTD.. @kyumcu_ozturk

kyumcu_ozturk için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Hakantb ()

@BossVurguncu valla uzun zamandır seni takip eden biri olarak bu kararını tekrar gözden gecır derim

BossVurguncu için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Faruk_Y ()

Sonuna kadar katılıyorum yazdıklarınıza.

Yaseminnisa için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

kyumcu_ozturk ()

Ben onları iyi biliyorum boş muhabbet yapıyorlar laylay lom saçlar yapılmış makyajlar yapılmış sayılır sırf izleyici çekmek için ama konuşmaları baştan aşağıya boş alfa Romeo kardeş

EBU_MAŞER_EL_BEHLİ için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Hay yüreğine sağlık ablam

Demliçay12 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Hoooppp nereyeee? Gidemezsin. Müsaade yok. Onlar burda diye seninle ugrasacsaklar diye sen mi birakacaksin bu kadar seni seven takipçini... Asla musaade etmiyorum bilesin. Başka gerekçen varsa başımla beraber. Ama bu olmazzz

1BeğenmedimŞikayet

EBU_MAŞER_EL_BEHLİ ()

@BossVurguncu.. Değerli insan; klavyeni, kendini hiç geliştirmeye çalışmayan, emek vermeyip- zamanından çalanlarla yorma.. Ben sana bir video önereceğim.. Finansal astrolojide Türkiye'de tek, dünyada sayılı bir hanımefendiden.. Meramın olması adına.. Sn. Aylin ÇETİNER'i takibe alırsan da, çok faydasını göreceksin.. "Finansal Astroloji Aylin Çetiner"22 saat önce.. Bol kazançlar, kahven hesabında, saygılar.. Asla ve asla YTD...

2BeğenmedimŞikayet

Demliçay12 ()

Yasemin ablandan yaşça büğüyüm, denk geldiğinde evlat diye yazar size, demek ki ben de bu şekilde ifade etsem mahzuru yoktur inşaallah.
Selam sabahım olmayan ... , birkaç kişi beni engellemiş, sorma ihtiyacı hiç duymam , direkt engellerim, dışarıdan okur mu okur, o ayrı mesele.
Evet sayfa eski sayfa değil, her dönem gelirler sayfanın düzenini ve yararlı kişileri uzaklaştırmak için olmadık laflar ederler. Bu hiç değişmez. Kendini bilen, Rabbini bilir, siz bu yazdıkları gibi olmadığınızı biliyorsunuz ve biz de biliyoruz, bırakın dışı başka içi başka olanları.

Dışı başka içi başka olanlara biliyorsunuz ne denir. Allah'ın ve kulların hiç sevmediği gruba dahiller, onlar gibi olmaktan Allah bizi muhafaza etsin(amin).

Grafik ve yorumlarını takdir ettiğim birkaç üye ismi yazmışsınız, onları zaten biliyorum ve güveniyorum.
Lütfen size yakışan bu kadar takipçinizi , sataşan birkaç kişiye feda etmeyin, selamet içinde olun inşaAllah...

1BeğenmedimŞikayet

Faruk_Y ()

Merhaba Değerli kardeşim. Bizi bırakıp gitmen beni çok üzer. Sen ve senin gibi değerli analistler çok az . Biz senden razıyız. Allah da razı olsun. Emeklerin için çok teşekkür ederim. Ama bu ayrılığı kabul etmiyorum. Gitmeni asla istemem. Sizlere haksız ithamlarda bulunanlar olabilir ama benim gibi sessizce sizi takip edip begenenlerin sayısı çok daha fazladir. Bizim hatirimiza imkanın oldukça bizleri bilgilendirmeye devam etmeni rica ederim.

1BeğenmedimŞikayet

Serkansener ()

Her şey için teşekkürler sizinse çok faydalandık kalsaydınız çok iyi olurdu ama görüş sizin emeğiniz geçti hakkınızı helal edin hocam

1BeğenmedimŞikayet

İKİZLER58 ()

Emek verenlerin emeği heba ediliyor maalesef bir paylasip yapiliyor elestiri linç maalesef günümüzün çok büyük problemi

3BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Ben sizin abla olduğunuzu bile bilmiyordum güzel sohbetlerimiz oldu gerçekten.
Lakin sayfada eski saygı ve anlayış kalmamış malesef abla insanlara faydalı bir şey yapalım desek gümüş almaya parası yok falan diyorlar. Biz kendi kazançlarımızdan kendi yakınlarımız sevdiklerimizden feragat edip zaman çalıp burada bir iki kişi için de olsa faydalı bir şeyler yapmak istedik olduk olamadık ama yemediğimiz laf kalmadı. Olduğu kadarıyla artık.
Yanlış anlamayın çok daha değerli analistler var sayfada Myz abi gibi Asrn ve Çelik beyler gibi... İsimleri aklıma gelmeyen. Benim gümüş ile alakam biteli çok oldu bilirsiniz. Biraz yoluma bakmak istiyorum kendi halimde. Yine de çok teşekkür ederim güzel düşünceleriniz adına, var olun.

Demliçay12 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

beyza52 ()

Rabbim yolunuzu izini açık eylesin. İnsanlar 1001 çeşit yeren de olacaktır övende. Önemli kişinin kendini bilmesi. Kazanmak nasipte varsa ve çalışmak ile olur. Öğrenmemiz gereken sevgi saygı çerçevesinde fikir alışverişinde bulunmak. Ben de herkese bol kazançlar dilerim. Hayırlı günler

2BeğenmedimŞikayet

Demliçay12 ()

Değerli Boss,
Rica ediyorum, @Yaseminnisa ablanın ablası olarak, lütfen sayfadan gitmeyin, inanın grafik ve yorumlarına güvendiğim birkaç değerli üyeden birisisiniz. Siteye çok giremiyorum, şimdi girdim, veda yazısıyla karşılaştım. Benim gibi düşünen site sakini eminim çok fazladır, selam ve dua ile.
Seviliyor ve takdir ediliyorsunuz..

4BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Hayır ben sadece analizleri düzgün yapmaya çalışan biriyim. Bana çamur atanlara cevabım ds budur.
Lakin malesef artık gümüş sayfasıyla analiz vs paylaşmayı hatta sayfaya fazla gelmeyi düşünmüyorum. Cümleten hayırlı kazançlar.

beyza52 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

beyza52 ()

Düşüşü bir sene önceden bildim diyorsunuz tebrikler. Çıkışı da nasipse ilk sizden duyalım. Kolay gelsin

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Teşekkür ederim Asya, bereketli kazançlar

AsyAda için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

AsyAda ()

Günaydınlar elinize emeğinize sağlık,

2BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Alın bu da kapk olsun 50 kuruş aşağı 50 yukarı madem @Emeli_abi @GokhaN_ist

0BeğenmedimŞikayet

etacarter ()

Benjodaki tokaç ı beklerim

etacarter için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

etacarter ()

Ons 1800 Altın a saldiysa izlerim dost ytd.

etacarter için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

etacarter ()

Teşekkürler @BossVurguncu

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Senin grafik @etacarter etacım :) eğer dolar geçen yılki seviyelerde olsaydı gümüş ons bu vaziyetteyken gümüş TL senin o eski rakamlarına vururdu. Ama ons olarak yine de 40-50-100 dedilerse de senin haklı olduğun meydanda bugün.

ABÎDÎN_TAHÎR_DEN_SÎTEYE_SELAM_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Şimdi bundan sonrası asıl daha önemli gibi gelmeye başladı. Bu kadar düzgün ve doğru şekilde ilerleyen %99 benzerlik gösteren bir mantık/prensip grafiği ama bazen kafamı kurcalamıyor da değil. O yüzden incelemekte ayrıca yarar görüyorum ablacım. Teşekkür ederim

Yaseminnisa için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Evettt işte bu... bunu iyice incelemek lazım şimdi..

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum