Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0764 09:04:57
EUR 34.8238 09:04:57
USD 32.3379 09:04:57
ALTIN ONS $2301.8900 09:04:57

Konu: Gümüş ons R. W. L. Teorik Analiz (YTD)

Herkese merhaba.
Gümüş ons haftalık grafik üzerinde yeni deneysel teorik çalışmam.

Richard Wyckoff Piyasa Prensibi ya da Mantığı:
Bir çeşit formasyon da denebilir.
4 Aşamalı 5 parçalı bir sistemdir. İskelet olarak bir miktar gümüş onsa uygun görünmektedir. Grafikte ortalama 1 buçuk yıllık kesit alınmıştır.

Tamamen teorik ve hayali bir senaryodur.
Sarı çember içindeki alan bir simülasyondur.
Çok olumsuz ihtimallere dayalı bir kurgudur. Asla yatırım tavsiyesi ya da yönlendirmesi olmayıp, bu grafiğe göre işlem yapılmaması yönünde uyarayım!
Herkese bol kazançlar sağlıklı güzel günler dilerim.

Yorumlar (347)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 11 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

İlla_edep ()

Tepki yükselişi beklerken tepkisiz öleceğiz. Kendi adıma zararkes yapıp çıkıyorum zarar 40 en azından yarısını çıkacagım.

BossVurguncu için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

Tamam kardeşim . takipte kalırsın.

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Bu çalışmaya göre pek tehlikeli bir kısımdayız. ytd
Abi dur yine de milleti panikletmeyelim ne olur ne olmaz
Allah yardımcısı olsun cümlesinin

M_yıldız için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

@BossVurguncu bu formasyona göre nerelerdeyiz .?

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Evet evet kesinlikle asıl önemli nokta o zaten teorik Analiz olarak belirttim buna göre işlem yapılmaması gerektiğini de. Bir çeşit deneysel çalışma sadece çok netlik içermeyen. Yükseliş ihtimalli çalışmalarım da mevcut ama hala ölücü olmadığımı da biliniz :) ytd asla... Teşekkür ederim

By_tarafsız_adam için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

güzel yerden yakalamışsın genede mantıken olabilir ytd (Bu vb grafiklere bakarak zararkes yada beklenti içine girmeyin arkadaşlar biz sadece olasılıkları tartışıyoruz kendi aramız ytd)

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Açıkçası günlükte de saatlikte de Haftalıkta da nereden bakarsan bak kendi içinde çok katmanlı bir prensip esasen formasyondan ziyade.
Önemli olan mantığı felsefesi daha ziyade. Bu sadece bir iskelet yapısı üzerine çok oturdu bizim gümüşün ama son bir fake ralli mi olur oradan mı devam eder yoksa içinde miyiz ya da bozulur mu şimdilik kestirmesi kolay değil. Ağustostan sonraki durumlar daha netleştirecek belki de bakalım nasıl ilerleyecek ben de merak ediyorum. ytd

By_tarafsız_adam için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

Düşüncen güzel, sadece yaz olduğu için acaba tepe dipler bu şekilde mi yada o mantık hangi grafiğe göre yorumlanmalı, örnek 4 saatlik mi, günlük mü yoksa aylık grafiğe göre mi bakılmalı gibi bilmediğimiz nokta o aslında ytd

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Est. ablacım Teşekkür ederim güzel görüşleriniz için, elimizden geldiğince bir şeyler çizmeye karalamaya çalışıyoruz hepsi bu :)

Yaseminnisa için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Kesinlikle. Teşekkürler ustam tabiki her ihtimali değerlendirmek önemli kuru kuruya düşüş çıkış ve kesin konuşmaktansa bilmeli herkes alta da üste de olasılıkları ki kapılıp gitmeyelim afaki durumlara. Olur olmaz orası spenge kalmış artık...

0BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

Zaten dostum milleti uyarmaya calıstık dikkatli olmak lazım dedik. benzerlik falan dedik uyarlayın. formasyonu bilenlerden destek istedik . saolsun herkes birseyler yazdı . takip etmen güzel . arkadaşlar zararda olmasın en güzel sey bu . elimizden de birsey geldiyse ne mutlu bize.

1BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Sen aştın teknikte zaten ablam. Maşaallah sana.

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Teşekkürler üstadım. Şimdilik arka planda izlediğim negatif senaryo ihtimali, bu fikri senin öne sürdüğün günden beri 3-4 aydır sanırım takipteydim zaten biliyorsun. ytd

0BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

evet ama şöyle bir durum var, dalganın hangisi büyük hangisi küçük yanlış bakış açısı ile bakıyor olabilirsiniz :) en son attığım grafiğe bakarsanız bana göre daha 3. cü dalgada mesela gibi ytd

0BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

@By_tarafsız_adam
Buna bakabilirsin. @BossVurguncu bir inceleme yapmış. ytd

1BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

İyi kazanclar.

Aysu06 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Aysu06 ()

Allah razı olsun hocam

0BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

30 ile 40 lira aralıklarla ufak desteklemek mantıklı olur .

Örnek. kilo arttırak.
1 kg 6.60 tl
2 kg 6.40
3 kg 6.10
4 kg 5.80
5 kg 5.50 gibi .

Dondugu yerden aldıklarında yola devam edersin . full girmek yok . ytd

0BeğenmedimŞikayet

Aysu06 ()

Yukarıdan aldığım gümüşler dursun zararkes yapmayım tl ve dolarla bekleyip düştüğünde onlara alıyım ytd olmadan mantıklımı

0BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

Hesap yapmayı biliyormusun ?

Gumus Ons :(bölme) 31.1 x dolar sayfamda var

Uzun vadede gumus ons 18 ile 20 dolarlar hedefte olabilir. bu formasyona göre ona Göre hesabını yap .

Suanlık beklemekte fayda var . ytd

1BeğenmedimŞikayet

Aysu06 ()

Hocam bende tl ve dolar var düşerse daha çok bekleyip dolarıda tlyide gümüş alıyım diye düşündüm ama düşükten almak istiyorum bunlarıda sizi tam dinlemiş olsaydım bundan sonra pür dikkat sizin sözünüzü dinliyeceğim 7.38 hiç unutmayacağım

0BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

@Aysu06 burda resimdeki formasyon gercekleşirse var . ytd

1BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

Cok tehlikeli bir formasyon. ytd

1BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

@Hay_Hacamat_ burayada bakabilirsiniz . turkce açıklamalı. ytd

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Rica ederim iyi çalışmalar bereketli kazançlar

REŞAT12 için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Esasen ben de hala yükseliş yönünde umutluyum çünkü düşmemesi için de çok sebep çok ihtimal var.
Ama çok emek verdiğim, öğrenmeye katkı sağlamaya çalıştığımı sizin gibi fark edip beğenenlere görüş bildirenlere teşekkürlerimi sunarım.
Sizin de çalışmalarınızın devamını beklerim.

REŞAT12 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

@etacarter sana uyar mı dost? :)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Aynen önemli olan sonuçtan ziyade olumlu ya da olumsuz piyasa ihtimallerini gerçeklerini bilmek ve farkındalık.
Bu sayfada bizim insanımıza katkısı oluyorsa sevinirim. ytd

ABÎDÎN_TAHÎR_DEN_SÎTEYE_SELAM_ için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum