Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0699 10:11:27
EUR 34.7748 10:11:27
USD 32.4684 10:11:27
ALTIN ONS $2337.9850 10:11:27

Konu: Gerçek bu Maalesef

Faize karşıyım dedikçe faiz yükseliyor. Demekki karşıyım demekle karşı konulmuyormuş

Yorumlar (479)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 8 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Selinka ()

Günaydın Yusuf, kesinlikle :)

Yusuf° için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Monte_ ()

İnşallah zararınızı tez zamanda çıkarırsınız.. ama hatalarınızdan kesinlikle ders çıkarmayı biliniz çünkü hata yapılmadan öğrenilmiyor; en azından karınız bu olsun..

27accouant27 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Alton ()

Yok dostum yaa hiç canım istemiyor ondan. Sürekli çalışmaktan psikolojik olarak yıprandım galiba. Tatil yokki benim belkide ondandır bıkkınlık var

0BeğenmedimŞikayet

27accouant27 ()

Sabretmeyi ogrenemedik diyelim. Masllah hisseller sabri ogretti simdi. Ne kagitlarda nereleri bekliyoyrum bi bilsen:)

Monte_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Elif_Ada ()

Tecrübe yok kadar az :) Hisseleri araştırıyorum bu kuralı baza alırım teşekkür ederim

0BeğenmedimŞikayet

Monte_ ()

Mesele de orda ya... bir hisse tepedeyse endeks ne olursa olsun almayacaksın

0BeğenmedimŞikayet

Monte_ ()

Bu benim kendi kuralım.. Eğer borsada çok tecrübeli değilseniz bu kural çok işinize yarar..

Elif_Ada için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Elif_Ada ()

Altın kural %50 düşüş mü oluyor monte? Borsada ne ince detaylar varmış meğer.

0BeğenmedimŞikayet

27accouant27 ()

Ayrica biliyosunuz ki bist 1500 leri zorluyodu. Tepede olmayan kagit kalmis miydi?

1BeğenmedimŞikayet

Monte_ ()

Siz borsanın Altın kuralını çiğnemişsiniz.. Kural şu:Bir hissenin bu yıl gördüğü en tepesinden minimum yüzde 50 düşmüşse alınır, siz tepeye yakın almışsınız..

0BeğenmedimŞikayet

27accouant27 ()

47 tlden ancak buraya geldi. Bide patron lot satma durumlari falan derken daha dibe inmeyeyim diye fazla dusurmedim. Guzel kagit ama ne yapacagi belli olmaz.

0BeğenmedimŞikayet

Monte_ ()

Kendine iyi bak

0BeğenmedimŞikayet

Monte_ ()

Biliyorum ne demek istediğini.. gayet de anlıyorum seni.. Her şeyin de farkındayım.. bu kağın dibi 11 civarı , benim de maliyet buralarda zaten .. endeks çökmezse eğer... en kötü kardan oluruz... bu kağıtta hayalim var.. bekleyecez bakalım..

0BeğenmedimŞikayet

Yusuf° ()

Bugün ne biçim bi sıcak vardı biraz en azindan endeks esti serinletti :)
Hoşçakal görüşürüz abi

0BeğenmedimŞikayet

Yusuf° ()

Ikinci çeyrek bilançonun gelmesine yakın rakam fiyat seni tatmin ederse daghl birazini ver abi çünku ilk çeyrek gelen bilanço karı duran varlık değerlenmesinden gelen kâr ikinci çeyrekte daha düşük negatif gelme olasılığıni düşün ona göre kendin bilirsin abi

0BeğenmedimŞikayet

Monte_ ()

:))) Yusuf kararım kesindir.. Tlman ve daghl benim yatırımlık kağıtlarımdır.. onları satmayacam..

0BeğenmedimŞikayet

Yusuf° ()

Sanki sen beni dinlionda doncuyu birazini ver dedim maliyet güzeldi senin 11 kusurdu 17 küsür gördü

0BeğenmedimŞikayet

Monte_ ()

Yok normal şartlarda bak NORMAL şartlarda diyorum haklısın .. seninle ayni kafadayız hatta ben daha inatçıyım(Bak Tlman da 24 bin kar gördüm satmadım düştü.. DAGHL da 20 bin kar satmadım).. piyasa saçma olmuş senin anlayacağın

0BeğenmedimŞikayet

Yusuf° ()

Ben senin ne demek istediğini anladım 2.33 aldığın emkeli 2.45/2.40 arası verseydin diosunda benim böyle işlem tarzım yok tarzim batsin diecen içinden belkide :))

0BeğenmedimŞikayet

Yusuf° ()

Haklısın abi ama bi %20/25 bari alayım yarın düşebilir iddea etmiorumda bugün çoğu kağıt yükseldi zaten

0BeğenmedimŞikayet

Monte_ ()

Ya karışmayayım diyeyim ama gerçi karışsam da beni dinlemiyorsun ya neyse.. borsa eski borsa değil.. yükseliş kısa kalıyor.. bugün çıkan yarın düşüyor..

0BeğenmedimŞikayet

Yusuf° ()

Yooo duruo ne oldu olumsuz biseymi var

0BeğenmedimŞikayet

Monte_ ()

İnşallah emkeli satmışsındır..

0BeğenmedimŞikayet

Monte_ ()

Hahaha... benim 1 hafta olmamıştı alalı .. maliyetim 27.700 civarıydı bişeydi.. karlan sattım.. güzel kağıt ama... sizin maliyet de yüksekmiş..25 civarı maliyet düşürebilirdiniz hafiften

0BeğenmedimŞikayet

Yusuf° ()

Bişey olmaz inşallah bayrama kadar böyle gitsin millet ağız tadıyla bi bayram geçirsin bezdirdiler milleti

Selinka için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Selinka ()

Bilgilendirme için teşekkürler.

K_Ç_B için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

K_Ç_B ()

Yarın ABD TDI verisi var bu veri küresel piyasalara, altın dolar ve borsalara yön verecek.

1BeğenmedimŞikayet

Selinka ()

Herkes korkar oldu hafta sonu olumsuz bir haber düşer diye:)

0BeğenmedimŞikayet

Yusuf° ()

Evet genelde o şekilde oluo para sıcak tutuo yaz günü sıcakta ne işleri varsa

1BeğenmedimŞikayet

Selinka ()

Evet, güzel olsun artık:) Endekste düşmeden gitse, Cuma klasiği olmasa :)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum