Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0699 06:27:18
EUR 34.7748 06:27:18
USD 32.4684 06:27:18
ALTIN ONS $2337.9850 06:27:18

Konu: Gerçek bu Maalesef

Faize karşıyım dedikçe faiz yükseliyor. Demekki karşıyım demekle karşı konulmuyormuş

Yorumlar (479)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 4 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Yusuf° ()

Bu egseerde bi gidemedi dolanıp duruo 12 civarında

Monte_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yusuf° ()

Pişt daş yokmu daş şunun camını bi daş'layim ne aldın selin bugün varmı yeni bişey

Selinka için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yusuf° ()

Heheheheheh :))

0BeğenmedimŞikayet

Monte_ ()

Vay doncu vay

Yusuf° için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yusuf° ()

Allâh için dedin tebrik Ederim :)

0BeğenmedimŞikayet

Monte_ ()

@Yusuf° Yusuf bak Prkme dedim kaç saat önce... Hahaha

0BeğenmedimŞikayet

Yusuf° ()

Gostercenmi bana ne göstersene ha msj Tamam göster abi :)

0BeğenmedimŞikayet

Monte_ ()

Demin merak ettim verusanın bilançosuna öyle gözucuyla baktım. Özkaynakların kalemlerinden olan 'kardan ayrılmış yedekler' var(o firmanın güvenlik sibobudur. ). onda bir önceki bilançoya göre az da olsa düşüş olmuş. normalde ya sabit kalması yada artması gerekiyor.. bi dahaki bilançoda buna dikkat et..

0BeğenmedimŞikayet

Monte_ ()

Sen bilirsin ben sadece fikrimi beyan ettim.. Bu msjımı en geç eylül ayı gibi gösterecem sana.. (tabi bi de Beyaz var ona da az kaldı..)

0BeğenmedimŞikayet

Yusuf° ()

Ya abi şimdi verusaya ben 30 lardan ilk girerken yabancının 17milyon600bin lotu vardi kagit 77 ye kadar gitti şu anda 12 milyon 870 bin küsur lotu var ha yabancı 77/75 sattiysa bende 70 üzerinden sattım
Malii yapısını bildiğim kağıt ha tlmanda iyi kağıt olur olmasinada burdan olmaz hem Ahmet abi Yusuf 48.30 üstü kapanislarda otobana çıkar dedi kağıt için :)

0BeğenmedimŞikayet

Monte_ ()

Bak ben sana bişey söyleyeyim mi.. ben senin yerinde olmuş olsaydım verusanın bir kısmını Tlmana atardım..

1BeğenmedimŞikayet

Selinka ()

Genel bir sorun var demek ki teşekkür ederim.

0BeğenmedimŞikayet

Yusuf° ()

Akyatirim kullanmiomda normal Akbank int bankacilgina denedim girmedi

0BeğenmedimŞikayet

Yusuf° ()

Biliom abi daha sana etiket yapacam sattiktan sonra:)

0BeğenmedimŞikayet

Selinka ()

Akbank'a giriş yapabiliyor musun?

0BeğenmedimŞikayet

Yusuf° ()

Ona bolundukten sonra donecem abi şimdi tek alimla elimdekiler yatio

K_Ç_B için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yusuf° ()

O banada öyle oluo öyle denk gelio arada az aliom gidio çok aliom yatio öyle yani

0BeğenmedimŞikayet

Monte_ ()

Emkeli beğendiğimi söyleyememiştim sana.. var potansiyeli

0BeğenmedimŞikayet

K_Ç_B ()

DARDL tavana az kaldı.

0BeğenmedimŞikayet

Yusuf° ()

Bende emkel var abi son gelen bilancoyu dış pazardan yapmış Pakistan tarafından bu bilanço ise iç pazardan ise 2020 Aralık ayında aldığı bi ihale var 2021 Teslim li oda dâhil olursa güzel olur die tutuom bakalım parkme'de güzel

0BeğenmedimŞikayet

Selinka ()

Evet teşekkür ederim ama çok az aldım ya neyse az olsun da kar olsun :)

0BeğenmedimŞikayet

Monte_ ()

Prkme 2 gündür dikkatimi çekiyor.. bi tepki yükselişi gelecek gibi duruyor..

0BeğenmedimŞikayet

Yusuf° ()

Tü tü maşallah matrixsin kâr yazmaya başladı ellam:)

0BeğenmedimŞikayet

Monte_ ()

tamam aldı 1.73 ten.. hadi hayırlı olsun ikimize :)))

0BeğenmedimŞikayet

Yusuf° ()

Ruchandan sonra 1.25/1.3/1.4 gelirse bi bu kadarda ordan alırım daha altı gelirse oturur ağlarım norum
Lot sayisina göre 38/40 mlyona göre fiyat pahali gelmedi bakalım bekleyip görelim

0BeğenmedimŞikayet

Monte_ ()

1.73 e 4 bin lot emir girdim... alırsa geri kalan 4 bin lotu düşme ihtimaline karşı bekletecem..

0BeğenmedimŞikayet

Monte_ ()

Yok da .. sen biraz iyi alım yaptın sanki... biraz da düşme ihtimalini göz önünde bulundursaydın..

0BeğenmedimŞikayet

Yusuf° ()

Tamam abi 1.74 den ben 10bin lot aldım bu kağıdın avantajli tarafı T pazardan anaya geçerken fiyatlama yapmadı kafanda soru işareti varsa anapazarda olupta 38/40 mlyon dolasindaki lotu olan kağıtların fiyatlarına bak bi kurcala

0BeğenmedimŞikayet

Monte_ ()

o zaman alım için ya ayın 9 nu bekleyelim; yada yapacağımız alımın yarısını şimdi yarısını 9 dan sonra...

0BeğenmedimŞikayet

Yusuf° ()

Hesapladım ya 9 temmuzda dolasimdaki lotu 7.599 dan 38 mlyon olacak ruchandan gelecek lotlar dâhil
Anapazara girdiğin zamanda kağıtları lot sayısına eslestirdigin zaman fiyat uygun gelio düz bakınca ha biraz 1.40 gelecek gibide ona göre alimda yapsak daha iyi Olur

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum