Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0634 05:37:44
EUR 34.6772 05:37:44
USD 32.5871 05:37:44
ALTIN ONS $2406.7300 05:37:44

Konu: Gerçek bu Maalesef

Faize karşıyım dedikçe faiz yükseliyor. Demekki karşıyım demekle karşı konulmuyormuş

Yorumlar (479)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Yusuf° ()

Emkel düştü abi bi taraftan gelio bi taraftan gidio ahmet abinin dediği yerde kapatti tam haftalık 2.24 üstü günlük 2.36 üstü demişti

Monte_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Monte_ ()

Götürdün mıngırları Yusuf :)) Allah daha da artırsın inşallah.. biz de kırıntılarla idare ederiz artık :)))

Yusuf° için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yusuf° ()

Doğrudur abi derinlikten bakinca
3milyon küsür gozukuo diger taraftan Alısa bakınca 3milyon 900 bin gorunuo çift yerden baktım tabii tavan acarmi net bişey söylemek olmaz

0BeğenmedimŞikayet

Monte_ ()

Yarın belli olur eğer doğruysa direk tavan açması lazım

0BeğenmedimŞikayet

Yusuf° ()

Ney ohaa yaw 3.900.597 bekleyen öyle yazio doğrudur neden dersen ruchanlar gelse dahi 41mlyonun lotu olupta anapazarda olupta 2.50 TL altinda kağıt yok

0BeğenmedimŞikayet

Monte_ ()

Ohaaa.. bi yanlışın olmasın .. öylese her gün tavan tavan gitmesi lazım..

0BeğenmedimŞikayet

Yusuf° ()

bu nasıl iş abi Dolaşan lot 10 mlyn küsür tavanda bekleyen 4 milyona yakin inşallah bi oyun etmezler bize abi idgyo'da abi

0BeğenmedimŞikayet

Yusuf° ()

Tamam yarın o şekilde yapalım
Bu arada dolasimdaki lot 7.599
10.752 oldu dün ortaklardan biri 3.153 lot sattı ruchanlar dönünce dolasimdaki lot 41milyon küsür olacak tavanda bekleyen şu anda
1.8 milyon

0BeğenmedimŞikayet

Monte_ ()

Sen öyle yapabilirsin... Çünkü bende var 4 bin lot sende var 10 bin lot.. yarın 2 üstü satarım..

0BeğenmedimŞikayet

Yusuf° ()

Mehmet abi beklerseniz 3.5 dedi ama
3ün 1'ni çıkalım 3'ün 2'si kalsın
Istersen yarın çıkalım bu yazdığım şekilde

0BeğenmedimŞikayet

Monte_ ()

peki biz bunu kaçtan satalım..

0BeğenmedimŞikayet

Monte_ ()

bilmem.. ben o riske girmezdim..

0BeğenmedimŞikayet

Yusuf° ()

Aynen 9 satmazsa yanar bu alanlar mnyk mi :) %45 yükseldi
4 tavana eş değer

0BeğenmedimŞikayet

Monte_ ()

rüçhanı 9 na kadar satmak zorunlu değil mi.. öyleyse sıkıntıdır.

0BeğenmedimŞikayet

Yusuf° ()

Aman yüklü olupta 10 bin lot
Ah abi ah ruchan alsaydık %42 yükseldi :(

0BeğenmedimŞikayet

Monte_ ()

yok öyle bişey yapmayın...

trh için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Monte_ ()

gözün aydın sende yüklüydü :)) zekatını bana verirsin artık... hahaha

0BeğenmedimŞikayet

Yusuf° ()

Pişt Nerdesin abi idgyo tavan oldu

0BeğenmedimŞikayet

efeberk06 ()

anladım abi, bekleyeceğiz mecbur napalım:D

0BeğenmedimŞikayet

Yusuf° ()

Walla abi ben o firmayı iyi biliorum kağıt sığ olduğu için oynuolar kagitla birde bilancolar önceden fiyatlanio bazen oda oluo

27accouant27 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yusuf° ()

Günaydın abi ule abi idgyo da ruchanmi alsaydik o daha çok yükseldi ama düşerse günü az elimizde p atlar die korktum

0BeğenmedimŞikayet

Yusuf° ()

Günaydın Selin bu yazi neden cikio bizim yorumlarda
Gerçek bu malesef

Selinka için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Selinka ()

Günaydın )

0BeğenmedimŞikayet

trh ()

Tlman mı beyaz mı 39 larda tlman var çıkıp beyaza mı geçsem diye düşünüyorum ikisininde çıkışı yakın ve aynı oranda mı çıkar sizce

0BeğenmedimŞikayet

27accouant27 ()

Ben uzun vade bekleyecegim bu kagitta. Gelsin sende kazan sikinti yok; Satmayinca zarar saymam.

1BeğenmedimŞikayet

Monte_ ()

Ben 25 gelir demedim.. dibi 25 civarı dedim.. ha gelirse benimdir gelmezse sizin olsun.. anlaştık mı..

0BeğenmedimŞikayet

27accouant27 ()

Hocam sende 25 e dusurme yahu. bizide dusun:)

0BeğenmedimŞikayet

27accouant27 ()

Yusuf haklisin. Dedim ya saglamligina lafim yok. Karli firma sahibi hollanda Deconing. Yanliz sunu soyleyeyim aldigim zaman cok iyi kaar acikladi. Bende buna istinaden aldim. Ama ertesi gun patron kap atti satis yapacagim diye. Adam kap atiyo yaptigi satis % 0,10 oraninda komedi gibi. Dedim kar dagitimi var orada tepki yapar. Nisanda yapacagi kar dagitimini ekim ayina atti ve 0.37 kurus sadaka veririr gibi. Ben kagidi Ekim ayindan beri takip edoyorum. Zamaninda 27 tlden 40 tlye kadar aldim sattim. Ama patron kapondan sonra kagida oyle seyler oldu ki. Sadece 1 hafta takibe al ne demek istedigimi anlarsin;

0BeğenmedimŞikayet

Yusuf° ()

Yanlışın var egepro'nunmu düzgün firma hatta lot satacagi zaman 3/5 gün önceden kap atar Bilmem şu fiyat aralığından şu kadar lot satacam die zaten %88 yabancı ağırlıklı firma bildiğim en düzgün firmalardan biri
Sen alım hatası yapmışın sığ lotu az kağıtları alırken alım aralarini acican tek alımla denk getiremezsin sığ savurur

0BeğenmedimŞikayet

Monte_ ()

Hahahaha ne tripi yahu ... bu kap kısada ne yapar bilmem ama orta uzun vadede beni doğrular nitelikte.. Beyazın yatırım yapıp büyüyeceğini söylemiştim

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum