Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0699 13:56:04
EUR 34.7748 13:56:04
USD 32.4684 13:56:04
ALTIN ONS $2337.9850 13:56:04

Konu: Gerçek bu Maalesef

Faize karşıyım dedikçe faiz yükseliyor. Demekki karşıyım demekle karşı konulmuyormuş

Yorumlar (479)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 5 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Monte_ ()

idgyo şuan takibimde olan kağıt zaten .. şimdi mi alalım diyorsun.. onun bedelli olayı tamamlandı mı rüçhan falan vs...

Yusuf° için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yusuf° ()

Günaydın abi
Idgyo 7.599X 4 eşittir 30.396 birde kendi lotu var ruchandan hariç 7.599
Totalde 38 mlyona tekamül edior
Anapazarda olupta 40 mlyn yakın lotlu kağıtlar 2.5 TL üzerinde fena değil girelim mi 1.5/1.4 düşme olasılığını da düşünerek alalım mi ne dersin

Monte_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yusuf° ()

Günaydın selin

Selinka için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Monte_ ()

günaydınlar... bol kazançlar herkese...

0BeğenmedimŞikayet

Selinka ()

Günaydın Yusuf, @Monte_

0BeğenmedimŞikayet

Monte_ ()

Yusuf emin değilim ama şöyle biliyorum misal yüzde 400 e bölünmüşse mevcut lota 4 katı kadar daha lot eklenir .. ama dediğim gibi emin değilim yanlış da biliyor olabilirim..

0BeğenmedimŞikayet

Yusuf° ()

Estağfurullah özürluk bi durum yok abi idgyo bölünmüş anapazara geçmişti değil mi bu kağıt 1 temmuzda abi şimdi dolasimdaki lotu 7mlyn 599 bin lotu olan kağıdın %400 bölündügu takdirde dolasimdaki lotu ne olur bu kagittan ruchandan ne kadar lot gelir bişeyler çıkabilir

0BeğenmedimŞikayet

Monte_ ()

Aha vallahi ben bu msjı ya görmedim yada içeriği tam olarak fark edemedim .. hay şansıma yaw.. sen yapmışsın uyarını eyvallah.. suçlu benim fark edememişim.. sağlık olsun ne diyim

0BeğenmedimŞikayet

Monte_ ()

Demek ki hak etmişim zarar etmeyi.. :))

0BeğenmedimŞikayet

Monte_ ()

Heee tamam veriyor.. tamam ben yanlış anladım seni.. özür

0BeğenmedimŞikayet

Yusuf° ()

@Monte_ aha bak alt yorumda gördün mü kurcala demişim kaplarini

0BeğenmedimŞikayet

Yusuf° ()

Alt pazardaki poiop daki yakin izleme pazarindaki kağıda emir gönderirken işlem yaptığın aracı kurum ekranda uyarı vermiomu bu kağıt t pazarda burut takasta die onu diorum vermesi lazım
Ben sana dedim sen kağıdı bana yazinca sayfam ekledim abi dedim bunun kaplarinda sermaye artirimi virt zırt yazio dedim bi incele dedim sen oralı olmadın şimdi haberim yok dion

0BeğenmedimŞikayet

Monte_ ()

Nasıl yani .. ne uyarısı.. yok öyle bişey bende..

0BeğenmedimŞikayet

Yusuf° ()

Sistem uyari vermesi lazım vermio mu bu aldığın kağıt filan fistan die

0BeğenmedimŞikayet

Monte_ ()

Yok 400 lot .. az da olsa kar da gördüm ertesi gün ama bedelliden haberim yoktu.. yoksa durdurur muydum elimde.. Neyse yaw bugün Osmen den kar ettim yeni aklıma geldi fifti fifti olduk şimdi .. niye demiyon.. ben sinirden unutmuştum onu.. hahaha

0BeğenmedimŞikayet

Yusuf° ()

Insallah yani endişen olmasın derken :)

0BeğenmedimŞikayet

Yusuf° ()

Koydu mu sana çokmu almıştın sen onu aldığında aldığın rakamın üstünü dahi gördü ama altpazarda olduğu için cikamion aldığın gün ondan altpaazar kağıtlara girme %5/%7/%8 alıp cikacaksan

0BeğenmedimŞikayet

Selinka ()

İyi hadi inşallah:)

0BeğenmedimŞikayet

Monte_ ()

Haklısın bişey demiyorum sana.. ama dur önce bugünün acısını çıkarmam lazım.. ufak mufak ama ben zararına mal satmaya hiç alışık değilim.. koydu bana.. :))

0BeğenmedimŞikayet

Yusuf° ()

Kağıt biraz suratlı gelmiş dinlenir die telaşe ediorum ondan egseer için fk pd diyecek bişey zaten yok

0BeğenmedimŞikayet

Monte_ ()

Mantığın güzel yanlış değil.. senin mantık şunda işler: mesela Yarın öbür gün endeks düşerse emkel egsere göre daha sağlam durur.. ama egser bir tık daha ucuz duruyor

0BeğenmedimŞikayet

Yusuf° ()

Ne yapacağından kastın bir tavansa alırsın bi tavan ondan yana endişen olmasın hacim biraz zayıf 376 bin
Yatırım finansman almış 22 bin lot küsür

0BeğenmedimŞikayet

Selinka ()

Yorumsuz musun mtrks için?

0BeğenmedimŞikayet

Yusuf° ()

Bilmiom ki napacak ? :)

0BeğenmedimŞikayet

Selinka ()

Teşekkür ederim, bakalım ne yapacak?

0BeğenmedimŞikayet

Yusuf° ()

Egseerde 4.5 kat çıkmış uzak dibten emkel uzak dibi 1.03 filan sen baktığında 0.60 kuruş görürsün ama o bedelli yaptığı için öyle görünüyor hangisini Tercih edersen sen bilirsin

0BeğenmedimŞikayet

Yusuf° ()

Hayırlı olsun

0BeğenmedimŞikayet

Selinka ()

Evet biraz alım yaptım:)

0BeğenmedimŞikayet

Monte_ ()

Emkelin biraz fk yüksek .. o takibimde bilanço gelsin bakarız fk düşsün alırım.. sanki egsere çalışacam gibi.

0BeğenmedimŞikayet

Yusuf° ()

Emkel neden almion yurt dışı satışları artmış son gelen bilancoda yurt içinde satışı düşmüş bu bilanço yurt içide toparlarsa 3.5/4 etmezmi

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum