Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0699 19:40:04
EUR 34.7748 19:40:04
USD 32.4684 19:40:04
ALTIN ONS $2337.9850 19:40:04

Konu: Gerçek bu Maalesef

Faize karşıyım dedikçe faiz yükseliyor. Demekki karşıyım demekle karşı konulmuyormuş

Yorumlar (479)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 6 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Yusuf° ()

Egeplastik mi onumu belki tepki verirdi hemen vazgeçtin

Monte_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Monte_ ()

Akşam dan tezi yok kağıt bakacam

Yusuf° için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Monte_ ()

Kısmet nasip meselesi Yusuf.. Bak ben aylar sonra ilk defa çok küçük de olsa zararına mal sattım açıkçası ağrıma da gitti.. hep o olur da bedelli ile uğraşmamak için... ama acısını çıkarırım
bu hafta

0BeğenmedimŞikayet

Yusuf° ()

Aldın mi ne yaptın

Selinka için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yusuf° ()

1 temmuz değil 30 haziranda yanlış oldu
@Monte_

0BeğenmedimŞikayet

Yusuf° ()

Abi emkel alacağıma pekgyo alsaymisim 1 temmuzda %30 daş'miş tüh vay anasına

1BeğenmedimŞikayet

Selinka ()

Teşekkür ederim Yusuf.

1BeğenmedimŞikayet

Yusuf° ()

Aynen :) hasır halat ayni be abi hemen hemen

ahmett0707 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yusuf° ()

7.362 mlyn arz fiyati 30.509

0BeğenmedimŞikayet

Selinka ()

Mtrks lotu kaç bakabilir misin Yusuf ? O da arz olduğu fiyatlara yaklaşmış.

1BeğenmedimŞikayet

ahmett0707 ()

hahahah Yusuf ayes dıye kım dedı celık halat dedık celıh hasır yurudu :D malum oldu ellam o arkadasa :)

0BeğenmedimŞikayet

Monte_ ()

hani halka arz olduğu için kağıt yeni.. elde bi veri de yok ucuz mu pahalı olduğunu bilmiyoruz.. o yüzden dedim zar atmak olur..

0BeğenmedimŞikayet

Yusuf° ()

Hım tamam o zaman bende piyasa değerini filan bilmiom lot az ya belki yükseltiller die dedim karambole alım olacakti Tamam kalsın o zaman

0BeğenmedimŞikayet

Monte_ ()

Yusuf ben bunlara zerre güvenmiyorum.. halk arzların çoğunluğu normal olması gereken fiyatın çok üstünde arz oldular... Ben hayatta almam sen bilirsin ama çok dikkatli ol..

0BeğenmedimŞikayet

Yusuf° ()

Sen bilirsin 7 mlyn malın zaten
2. mlyonu yatirim fonlari bireysel emeklilik fonlarinda bunlar hemen satarmi
2.870 mlyn lot bi gedikte var onunda 1 mlyonunu çıktı gedik iyi sen bilirsin
Konsolide olmayan bayramdan sonra başlar konsolide Ağustos ikinci haftası olması lazım ama

0BeğenmedimŞikayet

Monte_ ()

içime doğdu da ondan :))) ... yusuf bu bilançolar önümüzdeki haftadan itibaren mi gelmeye başlayacak.. bi geleydi artık önümüzü göreydik yahu.. çok merak ettiğim hisseler var..

0BeğenmedimŞikayet

Yusuf° ()

Pahalı mi arz olmuş onu nerden anladın iyi kalsın o zaman
Osmen pazardan dolayı yanasmiom

0BeğenmedimŞikayet

Monte_ ()

sen niye şu osmeni hiç almıyorsun ki.. ben 10 defa almışsam 10 defasından da karla sattım.. demin gene karlan çıktım..

0BeğenmedimŞikayet

Monte_ ()

sen niye şu osmeni hiç almıyorsun ki.. ben 10 defa almışsam 10 defasından da karla sattım..

0BeğenmedimŞikayet

Monte_ ()

Halka arzmış bu.. fiyat yüksek geldi bana... burdan almak resmen zar atmak olur..

0BeğenmedimŞikayet

Yusuf° ()

Bi tane oynak kağıt gördüm ne dersin medtr 6.9 lot var sen seven oynaklari yeni arz

0BeğenmedimŞikayet

Monte_ ()

Al satlık aldığım için bakmadım bilançosuna... elden çıkaracam hiç uğraşamam bedellisiylen falan..

0BeğenmedimŞikayet

Yusuf° ()

Esas faliyet karından gelmiodur Kar yatırım degerlenmesinden geliodur
Mesala natende öyle dedim bu kağıt dedim tövbe bu bilanço ile alım fırsatı vermez dedim doğru dürüst tavan bile olmadı demem o ki kağıtların güzel bilanço gelenlerin çoğu favok esas faaliyet gelen kâr değil yatırım değerlenmesi duran varlık degerlenmesi vss gelen kar oda öyle olmuş olabilir

0BeğenmedimŞikayet

Monte_ ()

a. s ... merhaba

0BeğenmedimŞikayet

Monte_ ()

iyidir yusuf... Eplas tan kurtulmaya çalışıyorum.. kendi sermayesinin 3 katından fazla karı var bedelli başvurusu var...

0BeğenmedimŞikayet

efsane1965 ()

Yükselişi bekliycez bizde sıra borusana da gelecek:)

0BeğenmedimŞikayet

Yusuf° ()

Bryat tavan oldu Borusan halen ağzını ayırıyor yaw abi

efsane1965 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Selinka ()

Evet görünmüyor , selamlar @Monte_

0BeğenmedimŞikayet

Yusuf° ()

Halen geri alım dio geri alımın olayım selin:))geri alım devede kulak bizim adam nerde kayıp bugün
@Monte_ abi noruon

0BeğenmedimŞikayet

Selinka ()

Teşekkür ederim:)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum