Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0798 23:14:39
EUR 34.8394 23:14:39
USD 32.2422 23:14:39
ALTIN ONS $2346.4350 23:14:39

Konu: Gerçek bu Maalesef

Faize karşıyım dedikçe faiz yükseliyor. Demekki karşıyım demekle karşı konulmuyormuş

Yorumlar (479)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 11 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Monte_ ()

EGser aldım biraz... şimdi de EPlas almaya çalışacam

Yusuf° için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Monte_ ()

Oha ya.. bu kadar karlı bir şirket nasıl bedelli başvurusu yapar... kabul edilmemesi gerekir..

0BeğenmedimŞikayet

Selinka ()

Az bişey uluun aldım bakalım

0BeğenmedimŞikayet

Yusuf° ()

Yok be selin sanmam daş çatlasın 140/145 bi daha görür oda görürse

Selinka için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yusuf° ()

Bilindik bi haber banka kuracagi da yuklenemiorum bedelli başvurusu var bununda goruosun bedelli yapan kağıtların halini

Monte_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Selinka ()

Yine bu İnveo tavan tavan gitmesin Yusuf.

0BeğenmedimŞikayet

Monte_ ()

hahaha.. sen bakma bana ben şaka yapıyorum.. inveo nun banka kuracağı hep konuşuluyordu zaten.. inşallah tavan tavan gider de bol bol kazanırsın..

0BeğenmedimŞikayet

Yusuf° ()

Gunaydin abi ermismisin nesin :) abi kap göndermiş sabahın köründe ondan ben nerden bilim kap atacağını
@Selinka Günaydın Selin

0BeğenmedimŞikayet

Monte_ ()

@Yusuf° günaydın yusuf... inveo yu gördün mü yusuf dün söyledim.. sen de he deseydin alacaktım.. neyse sağlık olsun

0BeğenmedimŞikayet

Monte_ ()

Tek bi tavan yapması fk nin biraz yüksek olmasından dolayı olabilir yada hacim düşüklüğünden.. (Bedelli olayını bilmiyordum) .. kağıt Şuan güzel bir bilanço ya bakar ..2. Çeyrek bilanço önemli..

0BeğenmedimŞikayet

Yusuf° ()

Ne çabuk baktın yaw muhasebencin mi var bu kağıt bedelli yapmıştı ordan kaynak sağlamis Olabilir
Ayrıca liste pazar değişikliği listesi 16 haziranda yayınlanmış ordan bu tarafa tek bi tavan yapmış teşekür ederim abi saolasın

0BeğenmedimŞikayet

Monte_ ()

Baktım.. Özkaynaklarını % 100 den fazla artırmışlar çok iyi bence(bu nedenle Pazar değişikliği olmuş olabilir) .. net borcu azalmış.. Pd ve fd favökü düşük ve güzel.. tek sıkıntı fk biraz yüksek... Ama şunu söyleyebilirim ki kesinlikle Büyümeye çalışan ve geleceği olan bi şirket.. Ben beğendim

0BeğenmedimŞikayet

Monte_ ()

Tamam bakarım..

0BeğenmedimŞikayet

Yusuf° ()

Akşam bi incele sana zahmet lot sayısı ile fiyat karsilastirip aldım çok detaya inmedim abi

0BeğenmedimŞikayet

Yusuf° ()

Pekgy buda fena değilde rakam olarakta emkel altpazardan anapazara geçtiği için belki Kutlar bi kaç tavan yapar die saolasın abi

0BeğenmedimŞikayet

Monte_ ()

Tamam anladım.. bu üçünden doğru olanı almışsın bence.. hayırlı olsun

0BeğenmedimŞikayet

Yusuf° ()

@Monte_ alt yorumu okudun mu
Alt yorumu okudun mu abi Ben emkel aldım abi 1 temmuzda anapazara çıkıyor içlerinden en uygunu bunu düşündüm bilgin olsun 2.33 den
Etiketi unutmuşum

0BeğenmedimŞikayet

Monte_ ()

Doncu silkeleme yapıp gidecek gibi..18 civarı düzeltme yapıp öyle gidecek demiştim sana..

0BeğenmedimŞikayet

Yusuf° ()

Alt yorumu okudun mu abi Ben emkel aldım abi 1 temmuzda anapazara çıkıyor içlerinden en uygunu bunu düşündüm bilgin olsun 2.33 den

0BeğenmedimŞikayet

070 ()

Pekgy biz bulastik 9 aydır bekliyoruz ytd

0BeğenmedimŞikayet

Yusuf° ()

Altpazardan anaya
Iki tane kağıt var
Izmir demir çelik 464mlyn lot ile 2.33 rakamında bunu alana kadar
Pekgy 260 mlyn lot ile 0.99 rakaminda bu daha cazip ama en cazibi hangisi ? :))
Emkel 57 mlyn lot ile 2.33 rakamı ile alt pazardan anapazara geçio abi bi bak buna

0BeğenmedimŞikayet

Yusuf° ()

Doncuya dikkat et hava kaçırmaya başladı elindeki Kar yedirme

0BeğenmedimŞikayet

Yusuf° ()

Akşam bak boş ver altpazardan anaya
Poipten anaya geçenler prim yapıo genelde anadan yaldıza geçeni fiyatlamio pek

0BeğenmedimŞikayet

Monte_ ()

Dur ben bakayım şu listeye iyice.. akşam bakamamıştım..

0BeğenmedimŞikayet

Monte_ ()

Yok ben gıda ve gyo hisselerini oldum olası sevmiyorum.

0BeğenmedimŞikayet

Yusuf° ()

@Monte_ alt yorumu okudun mu

0BeğenmedimŞikayet

Yusuf° ()

Konfrt gida var anadan yaldiz pazara gecen ama altpazardan anaya veya poipten anaya geçen kağıtlar gibi prim yapmiolar altpazardan anaya geçseydi olurdu ginede bi bak kafana yatarsa

0BeğenmedimŞikayet

Monte_ ()

Öyle mi.. o zaman bakmayayım.. aman aman bizden uzak olsun bedelliler

0BeğenmedimŞikayet

Yusuf° ()

Onunda bazari degisioda bedelli başvurusu var bedelli başvurusu olan kağıda hayatta girmem bi daha

0BeğenmedimŞikayet

Monte_ ()

Idgyo gözüme çarptı sanki.. gerçi gyo çok sevmiyorum ama akşam biraz bakayım.. fena durmuyor sanki..

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum