Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0787 05:57:39
EUR 34.8300 05:57:39
USD 32.2645 05:57:39
ALTIN ONS $2350.6800 05:57:39

Konu: Gerçek bu Maalesef

Faize karşıyım dedikçe faiz yükseliyor. Demekki karşıyım demekle karşı konulmuyormuş

Yorumlar (479)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 13 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Yusuf° ()

Ikinci çeyregin birinci çeyrekten düşük gelme olasılığını düşünüp İkinci çeyrek bilanço gelmeden malın birazını boşalt ona göre hesabını yap abi

Monte_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Monte_ ()

Aynen öyle doğru diyon esas faaliyet karı değil.. ama ben bekleyeceğim biraz daha.. maliyet 11.600

Yusuf° için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yusuf° ()

Son gelen bilanço da duran varlık degerlenlenmesinden gelen kâr favok esas faaliyet karından gelen bi kar değil tabi bu yatırım holding olunca orasida ayrı tartışılır esas faliyet kâr hani ona bakılır mi bakilmazmi bilmiom bende bende olsa %30 çıkardım bende toru topu 400 lot var senin maliyet sanırım 11 filan sen bilirsin

0BeğenmedimŞikayet

Monte_ ()

Çıkmadım daha da gidecek gibi duruyor.. satmaya da elim gitmiyor..4 bin lot var bende

0BeğenmedimŞikayet

Yusuf° ()

Doncuyu çıktın mi daghl yi bendeki az sen 11 kusurlerden iyi toplamıştın benim maliyet 15.22 onda

0BeğenmedimŞikayet

Yusuf° ()

Beklicezw artık zorunlu uzun vadeci yaptı Herkesi endeks

Dalrs için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Monte_ ()

tamam baktım şimdi.. Akşam iyice inceleyeyim.. izmdc yıldız pazara almışlar galiba alay eder gibi

Otomatik Hatırlatma: Üyelerin yıldız sayıları diğer üyelerin yorumlara verdiği puanlar, altın simülatör sonucu ve üyelik tarihi vb. kriterlere göre otomatik sistem tarafından hesaplanmaktadır. Yıldızlar otomatik olarak belirli zamanlar içinde bu kriterlere göre güncellenerek artabilir ya da azalabilir. Yıldız sayısının fazla olması üyenin site içerisindeki tecrübesini gösterir ancak yatırım konusunda uzman olduklarını asla göstermez.

0BeğenmedimŞikayet

Yusuf° ()

Bist ist orjinal sayfa duyurular dan

0BeğenmedimŞikayet

Dalrs ()

Hoşgeldin yusuf abi bi el atıver battık abi ya hergün düzelir diyoruz battıkça batyoruz moral sıfır

0BeğenmedimŞikayet

Monte_ ()

hımm anladım.. bi an sevindim ama.. nerden baktın listeye

0BeğenmedimŞikayet

Yusuf° ()

Yok abi ikisi de yok yanlış anladın

0BeğenmedimŞikayet

Monte_ ()

osmen listede mi... o zaman tutayım ben bunu..

0BeğenmedimŞikayet

Monte_ ()

Aynen öyle.. o yüzden bugün al yarın sat yapıyorum.. hep de kazandırdı ama

0BeğenmedimŞikayet

Yusuf° ()

Abi liste yayınlanmış 16 haziranda pazar değişikliği listesi garfada yok osmende listede

0BeğenmedimŞikayet

Yusuf° ()

Kağıt başı boş bırakılmış gibi sanki tahtaci tatilde ellam

0BeğenmedimŞikayet

Monte_ ()

Yabancı gelmesi lazım yoksa bu endeks yürümez 1 ileri 2 geri yaparız.. bu arada Osmen aldım 23.340 tan yarın satarım.. Allah razı olsun şu Osmen den çok ekmeğini yiyorum..

0BeğenmedimŞikayet

Yusuf° ()

Bunda bi gariplik var anapazardaki bi kağıtta bu kadarda olmaz abi

0BeğenmedimŞikayet

Monte_ ()

borsanın kendisi öyle... çoğu kağıtta hacim kötü..

0BeğenmedimŞikayet

Yusuf° ()

Abi prizma hacim çok kotu yanlız sanarsın altpazarda kagit anapazarda kağıt bu hacım ne böyle b erbat

0BeğenmedimŞikayet

Monte_ ()

şuanki fiyatını beğendim.. güzel öyle diyeyim..

0BeğenmedimŞikayet

Yusuf° ()

Dibi güzel kağıdın ama uzak dibten 1 lira bile yukarda değil iş yapmazmi lotta 18 mlyn fazla değil beğenmedinmi

0BeğenmedimŞikayet

Monte_ ()

Kısa da belki yürümeyebilir ama bilançoya bağlı gelir gibi duruyor... ama şuanki fiyatı uygun gibi geldi bana.. fena değil yani..

0BeğenmedimŞikayet

Monte_ ()

Son bilanço kötü gelmiş biraz fd favök şişik .. borçluluk çok artmış son bilançoda.. niçin borçlanmış acaba yatırım falan mı yapmış ona bakmak lazım...

0BeğenmedimŞikayet

Yusuf° ()

Abi şu kağıt nasıl sence prizma 2020 mart dibi 3.58 lot 18 mlyn 6 filan gormezmi tekrar sence?

0BeğenmedimŞikayet

Yusuf° ()

Allâh için söyledin lotu az savurur beni die korktum abi ya sorma ne desen haklısın

0BeğenmedimŞikayet

Monte_ ()

ben sana zamanında çok söyledim ama dinlemiyorsun beni.. düşür onda ortalamayı diye...

0BeğenmedimŞikayet

Yusuf° ()

Aleyküm selam abi hoşbulduk :)

efsane1965 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yusuf° ()

Oda pek azdı ya abi goruon mu doncunun bize ettiğini vay anasına

0BeğenmedimŞikayet

efsane1965 ()

Hoşgeldin :)

0BeğenmedimŞikayet

Monte_ ()

Günaydın hoşgeldin yusuf... Bak sen gittin geldin daghl şov yapmaya başladı...

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum