Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0811 15:31:27
EUR 34.9769 15:31:27
USD 32.3397 15:31:27
ALTIN ONS $2317.7950 15:31:27

Konu: Bu vatandaşı gören varmı vebal alıp gitti

Yorumlar (105)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 3 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

EmreT19 ()

Benim için buralar alım yeri değildir

ACA_KAR12345alti için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

EmreT19 ()

Bir yere kaybolmadim yazdığınız tarihleri seviyeleri takip ettim. Profiline hiç girmedim. Yazdığın mesajlar zaten benim bildirimler de duruyor. Atıp tutanları not alıyorum sadece :)

0BeğenmedimŞikayet

Kemal5734 ()

Yükseliş nezamn başlar

EmreT19 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

ACA_KAR12345alti ()

Hayır öyle agresif çekilme değil sahte bir çekilme olucak ama ardından gram 565 li seviyelere tirmanicak bunu düşerken söylüyorum

Şeker_kız_Candey_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Şeker_kız_Candey_ ()

@ACA_KAR12345alti Hocam merhabalar. bu geri çekilme şu anki altın gram kurundan daha mı düşük olarak bekliyorsunuz. teşekkür ederim

1BeğenmedimŞikayet

ACA_KAR12345alti ()

Gizli gizli profile grip takip etmek yerine gel düzgün takip et öğren bu işi gramda 20 lira onsta 50 dolar düzeltmede ortaya çıkıp kendini haklı göstermeye çalışman nedendir anlam veremiyorum rahat ol sen yükselişi verdiğimiz gibi dususude verdik sen yoktun tabi 400 de nöbette unuttuk seni gel 400 olmıycak buralardan gir grama

0BeğenmedimŞikayet

ACA_KAR12345alti ()

17 temmuz itibari başlayarak orda küçük bir çekilme olucak ortalığı galyana verme şimdiden söyleyeyim 2. Dalga yükseliş ve verdiğimiz hedefler tek tek gelecek siz sadece gözlük takip izleyin yeterli

0BeğenmedimŞikayet

ACA_KAR12345alti ()

Sizin gibi biri için buralar alim yeri desem inat eder yine alamazsin

0BeğenmedimŞikayet

ACA_KAR12345alti ()

Şimdi 2. Dalga başlıycak doğru siz hala 400 de nöbettesiniz gap dolsun bekliyosun bekleme 400 olmıycak 450 bile olmıycak artık hakta dolmiycak

0BeğenmedimŞikayet

ACA_KAR12345alti ()

1. asama yükseliş dalgamız bitti 470 kadar düzeltme normal dedik tabi siz burda yoktunuz kaçırdınız

0BeğenmedimŞikayet

ACA_KAR12345alti ()

Siz 400 de beklerken buz bir kar realizasyonu yaptik

0BeğenmedimŞikayet

ACA_KAR12345alti ()

Benim üstümden reklamını yapma

0BeğenmedimŞikayet

ACA_KAR12345alti ()

400 de nöbette ihlal yapma dur orda

0BeğenmedimŞikayet

ACA_KAR12345alti ()

Senin amacın ne onu bi anlat onu bi soyle

0BeğenmedimŞikayet

ACA_KAR12345alti ()

Biz hep burdayiz dostum siz size bakın

0BeğenmedimŞikayet

EmreT19 ()

27 sinde ki kapanışı gördük 30 unu da gördük 23 Haziran geldi. Ama hala 1917 gelmedi ! Hala burda mısınız yoksa girmiyor musun merak ettim

0BeğenmedimŞikayet

ACA_KAR12345alti ()

Saygı bizden efendim sizin baktığınız gibi düşündüğünüz gibi düşünmedin haklisiniz

akin77 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

akin77 ()

Hedef bu olur olmaz nasip kısmet sizin iyiniyetli yardımcı olmaya çalışan insanlara faydalı kişilerin bu sitede olmasını önemsiyorum dediğim gibi sizi gizliden takip eden kişiler olduğuna inananlardanım saygılar

1BeğenmedimŞikayet

ACA_KAR12345alti ()

Hoca olamadım o sizin güzel bakmanizdan kaynaklanıyor msj dahi yazmiycaktim sizin gibi iyi niyetli insanları bırakıp gidemiyorum 30 haziranda bi tarih verecem az kaldı ozellikle o tarihe kadar gitmicem size soz

0BeğenmedimŞikayet

EmreT19 ()

Gram altın için beklentim o yönde. 400 lere inersem portföyümün %60 ını da altına çeviririm. Düşmezse farklı araçlar ile devam ederim. Bunda komik olan bir şey yok. Paramı şu an zaten TL de farklı gıda ürünlerinde takla attırıyorum

Sharp_tongued için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

akin77 ()

Hedef rakam ve tarih veren hocalar pek bulunmuyor kalın lütfen sizi gizli takip edenleri düşünün

0BeğenmedimŞikayet

ACA_KAR12345alti ()

Her neyse uzatmaya gerek yok bildiğimiz şeyleri paylaşıp eksiklerimizi tamamlamak en güzeli şimdi srada bi tarih ve rakam var 30 haziranda verecem tarihi 27 si kapanışı bi göreyim 1917 üstüne atarsa bir tarih daha verip dahada girmicem buraya olur olmaz şeylere maruz kalıyoruz taslayan taslayana

0BeğenmedimŞikayet

EmreT19 ()

Sürekli mi ? 6 aydır mı ? Dön bir bak bakalım. Ondan sonra 6 ay öncesi rakama (540) 6 aydır gittiği yöne (aşağı) ulaştığı seviyeye (396) bak. Yükselmiş mi düşmüş mü?

aspar için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Sharp_tongued ()

Peki hocam hala beklentin o yönde ise daha sözüm yok :)

0BeğenmedimŞikayet

akin77 ()

Aslı nda; ) mal ları; ) çıkarken satıcan; ) hocam çünkü ben demiştim; ) oluyor; ) ytd

0BeğenmedimŞikayet

EmreT19 ()

Benim beklentim bu yönde. Gelirse alırım. Gelmezse başka varlıklara yonelirim

0BeğenmedimŞikayet

aspar ()

Yahu kardeşim açıklama yapıp durma işte. Sürekli düşecek diyen sendin ve bunu tüm site biliyor ne daha yani..

1BeğenmedimŞikayet

EmreT19 ()

Şuan ya beni başkası ile karıştırıyorsun yada yazdıklarımın bir kısmından sonrasından bahsediyorsun. Benim portföyümün %40 ı Daima gramdadır. Bunu burda bilmeyen yoktur. 100 lira da olsa 5 bin lira da olsa bozmayacağımı manevi değeri olduğunu benden sonrakiler için ömürlük duracağını herkes bilir. Çünkü bunu defalarca belirttim. Elinde 1 gram yoktu, cebinde 5 kuruş yoktu diyorsun da benim hiç öyle ifadem olmadı. Ya karıştırıyorsun yada önceki mesajlara bakmıyorsun

1BeğenmedimŞikayet

Sharp_tongued ()

Çıkarken mal satmam dedim anlamadilar :)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum