Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0675 11:52:00
EUR 34.7339 11:52:00
USD 32.5072 11:52:00
ALTIN ONS $2392.1450 11:52:00

Konu: Bu vatandaşı gören varmı vebal alıp gitti

Yorumlar (105)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

ugurasilturk ()

O arkadaş çok heyecanlı ya kafa buluyor ya çok acemi

Sosa için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ugurasilturk ()

Bilse zaten milyarder olur:)

{Altıncı} için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ugurasilturk ()

Aman bulaşma :)

Sosa için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ugurasilturk ()

O arkadaş önce mayıs ayı için 400 450 bekledi sonra vade uzaltip haziran başı sonra valör uygulayıp haziran 15 ine kadar dedi... ama haziran bitti temmuz gelmek uzere ses seda yok. :)))

0BeğenmedimŞikayet

Q777 ()

O zaman dolar hala ucuz senin verdigin rakmlara goreki hepsi dogru

EmreT19 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

EmreT19 ()

Ben 2 aydır yaklaşık %50 artış göstermeye devam eden temel gıda ürünlerini alıp satıyorum. Benim işim kuyumculuk değil. Her dk altın almıyorum. Gıda toptancılığı yapıyorum. Çok şükür yılbaşından bu yana hayal edemeyeceğiniz çok güzel paralar kazandık. Evinize her ay aldığınız yağ çay şeker vs bizim elimizden geçiyor. Geçen sene 35 lira olan yağ 85 lira 18 lira olan çay 40 lira oldu. Yemişim gram altını geçen sene 400 dü şimdi 500. Gram almayan herkesi zarar ediyor sanma. Senin gramdan aldığın dolardan aldığın kârın fazlasını ben senin cebinden çıkartıyorum :))

0BeğenmedimŞikayet

EmreT19 ()

Elbette gün gelir 500 ucuz olur. 2012 de altın 88 lira idi. Şimdi o paraya tozunu veriyorlar :) gün gelir 500 liraya da tozunu verirler

ACA_KAR12345alti için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ACA_KAR12345alti ()

Bu yorumunuza like ortak bi noktamız oldu sonunda

0BeğenmedimŞikayet

ACA_KAR12345alti ()

Cunki gerçek para altındır kirli eller yükselsin istemiyor cunki inşa ettikleri sistemin önündeki tek engel altındır türevleriyle baskilaniyor bir yerde film kopacak öğün 500 ler ucuz kalıcak ömrümüz olur yaşar isek görürüz

1BeğenmedimŞikayet

EmreT19 ()

Bana ters gelecek derken. Ben devamlı düşüş olacağını altının yok olacağını falan düşünmüyorum :)) elbette zamanı geldiğinde 550 de olacak 600 de 700 de. Ama 7 aydır 550 olacak diyerek milleti 7 aydır terste bekletenlere, panik satışı yaptırıp zarar ettirenlere de kusura bakmayın 2 çift laf edelim. 7 ay önce odun alsan değerlenirdi ama gram alanlar 7 aydır 540 hiç görmedi. Bırak değerlenmeyi hala aldığının altında bekliyor bir çok kişi

1BeğenmedimŞikayet

ACA_KAR12345alti ()

Sana ters gelecek biliyorum lakin gram yıl içinde 600ve üstünü görecek aynı düşünmeye bilirizfakat kaçarı yok girecek 17 temmuz ve sonrasına dikkat derim sedece

0BeğenmedimŞikayet

ACA_KAR12345alti ()

Kişiden kişiye değişir bu durum herkesin amacı kimse zarar etmesin fikir alıp vermek

0BeğenmedimŞikayet

EmreT19 ()

Sen dedin dedin de. Millete 7 aydır 550 yi öyle bir aşıladılar ki her 500 ü gördüğünde 550 ye fırlayacak diye insanlar her 500 li rakamlardan alım yaptı.

0BeğenmedimŞikayet

ACA_KAR12345alti ()

525 te iken 519 önemli dedik aşağı kırılırsa teknikte 465 kadar gudeer dedik lakin kendi fikrim 488 son dedim burdan 565 görecek dedim

0BeğenmedimŞikayet

EmreT19 ()

Düşüş olduğu zaman panik satışı yapanlar oluyor. Beklese elbette kazanır uzun vadede. Ama kısa vadede al sat yapanlar burda çoğunlukla ve düşüşün bitmesini bekleyene kadar farklı şeyler al sat yapsa karlılığı artmış olur

0BeğenmedimŞikayet

ACA_KAR12345alti ()

Oda kişinin özgür iradesi alır veya satar lakin 525 ten ilave eden temmuz sonu ağustos başı kar ile çıkacak cunki yükselecek

0BeğenmedimŞikayet

EmreT19 ()

Bir çoğu 550 gelecek diye satmadı 525 den takviye etti.

0BeğenmedimŞikayet

ACA_KAR12345alti ()

511 den alan 525 ten sattı karı cebe koydu evladiyelik almıyoruz kar cepte guzel

0BeğenmedimŞikayet

ACA_KAR12345alti ()

Sizi engellemem cunki neşe veriyorsunuz bazen tartışmak iyi oluyor heleki 400 bekleyenlere yıl içinde gram 500 zor görür dediginiz gün sevdim sizi

0BeğenmedimŞikayet

ACA_KAR12345alti ()

Sen işine bak asıl git 400de bekle maniple etme ortami

0BeğenmedimŞikayet

EmreT19 ()

Şaşırtma beni engelle :) Daha önceki atıp tutanlara da aynı şeyleri yüzlerine vurduğumda engellemişlerdi sende engelle rahat et. Yoksa her verdiğin rakamın gelmediğinde yüzüne vurmaktan imtina etmem. İnsanları bile bile zarara sokuyorsunuz. Yüksekten aldırıyorsunuz. Hadi şimdi işine :))

0BeğenmedimŞikayet

serdar4949 ()

Gerek yok arkadaşlar birbirinizi kırmaya herkez göruşlerini beyan ediyor

0BeğenmedimŞikayet

serdar4949 ()

Gerek yok arkadaşlar birbirinizi kırmaya herkez göruşlerini beyan ediyor

1BeğenmedimŞikayet

ACA_KAR12345alti ()

Bende kimseye 1 gram al yada sat demem buralar benim için alım yeri yalan size yakışır size bu kadar müsamaha yeter hattı asmaya başladınız

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum