Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0744 12:00:42
EUR 34.7977 12:00:42
USD 32.3660 12:00:42
ALTIN ONS $2301.0400 12:00:42

Konu: Bu vatandaşı gören varmı vebal alıp gitti

Yorumlar (105)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

EmreT19 ()

Ben sizin gibi kimseye alım veya satım yaptırmıyorum. 1.5 yıldır kimseye de al veya sat dememisimdir. Benim şahsi beklentilerim hedeflerim vardır. İşime gelirse o seviyeden alırım gelmezse başka birşey alırım demişimdir her zaman. Sen gibi buralar alım için uygun mudur diyenlere buralar alım yeridir diyerek 511 den aldırmamışımdır kimseye.

ACA_KAR12345alti için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

EmreT19 ()

380 dediğim 1 tane mesajımı bulursan seni Tebrik Edeceğim. 1 tane 380 beklediğim mesaj bul. Yalana başvurma. Söylemediğim rakamları söylemişim gibi konuşma ! Bul 1 tane 380 rakamını yazdığım 1 tane mesaj!

0BeğenmedimŞikayet

ACA_KAR12345alti ()

Evet fikrini şöyle ben yüksekten aldırıyorum insanlara sen şimdi düşükten aldır buralar alim yeri sizin alım yeriniz nereler kademe yapmak için buralar iyi

EmreT19 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ACA_KAR12345alti ()

480,460 bekleyenler buradan alıp terste kalan insanlar bunlar tersten kurtulmak için rakamları söylüyor kılavuzu karga olan misali dediginiz günler mart ayındaki gapli açılış 'tan bi kaç gün önceydi marttaki msjlariniz gap üzerineydi dolar 7.10 gram 380 dedin durdun bu minval üzere gap dolmayacak dedim gap değil yeni bir trent dedim size bugunki bu tartışmaya böyle başladık su anda herkes düşecek diyor ben yine yükselecek diyorum sizde söyleyin fikrinizi buralar alim yerimi degilmi

0BeğenmedimŞikayet

EmreT19 ()

Şu an beni başkasıyla karıştırıyorsun. Ben hiç 400 pahalı demedim. Tam Aksine alım yeri dedim. Aldım dedim 398.5 dekontu attım. Geçmiş mesajlarıma bakarsanız sevinirim. Şu an benim yazmadığım şeyleri iddia ediyorsunuz. Ya bilerek yalana başvuruyor yada bilmeden konuşuyorsunuz. Siz en iyi benim Mart mesajlarıma bakınız. Ben Mart'ta Mayıs sonu Haziran ortasında düşüş olacağını temmuz sonu Ağustos gibi yükseleceğini yazdım. Bundan 3 ay önce. Yükseleceğini söylediğim ağustos'tan 5 ay önce.

0BeğenmedimŞikayet

ACA_KAR12345alti ()

Bugün her msjiniza benden like

Gün_olur__ömre_bedel için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ACA_KAR12345alti ()

5 ay önce siz 400 pahalı derdiniz düşerken düştü çıkarken çıktı diyerek insanlara kara çalmakla olmuyor su anda düşüyor ama ben yine yükselecek diye biliyorum sizin fikrinizi alalim

0BeğenmedimŞikayet

Q777 ()

Baskan bu arkadas papatyagillerden anlamaz anlatamazsin dusunce ortaya cikan papatyanin ekurusu

Sosa için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Gün_olur__ömre_bedel ()

Interpoldan kırmızi bültenle arama kararı çıkartalım:))nerde olacak gram altının biraz daha salmasini bekliyordur pusuda:))

0BeğenmedimŞikayet

EmreT19 ()

Ağustos'tan itibaren yükseleceğini Ben zaten Mart ayında söyledim. Mesele 1 ay kala yükselecek demek değil 5 ay öncesinden söyledim ben onu

0BeğenmedimŞikayet

ACA_KAR12345alti ()

Amacın insanlar zarar etmesin degilmi gel bi anlaşma yapalım sonuçta kim haklı çıkarsa çıksın gerçek anlaşılsın su anda gram 495 seviyesinde ben buraya kademeli alim yeri diyorum ve buralardan alanlar ağustosta güzel kar edecek hodri meydan hadi fikrini şöyle bu işin adını koyalım

0BeğenmedimŞikayet

mr_demir ()

onlar gecici ustadım bir an ons 10 dolar duser cıkar doları baskılar grm aynı kalır buyuk bir haber lazım kopegin adamı ısrması deyil adamın kopegi ısısrması gibi:)))

0BeğenmedimŞikayet

ACA_KAR12345alti ()

Içi dolu msjlaela bana gel laf olsun torba dolsun oldumu yıl alamayiz 400 de aldirmadigunuz insanların tek hatası size inanıp işlem açmaktan korkmalariydi buna sebep sizdiniz bizim takip ettiğimiz rakamlar tek tek geldi lakin 400 gelmedi gap dolmadi su anda düşüyor degilmi son dip buralar alim yeri temmuz ikinci haftadan itibaren buralardan belki az daha aşağıdan alanlar kara geçecek bunu düşerken söylüyorum dikkatini çekeyim

0BeğenmedimŞikayet

EmreT19 ()

398 buçuktan aldım ben geçmiş mesajlara bakarsan dekontla attım :)

0BeğenmedimŞikayet

mr_demir ()

sosa dosttum kaç gundur bu bantta ne bekliyor bu haber mi bekliyor kayda deger bir haber olasılıgıda yok dusus gelebilir hacimsiz cekik comak a bakma dikkat et

1BeğenmedimŞikayet

EmreT19 ()

Kusurat değil. 540 dan alanlar hala terste bekliyor

0BeğenmedimŞikayet

EmreT19 ()

Çok şükür daha önce hiç kaybetmedim. Hiç terse düşmedim

ayezka için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

ayezka ()

Bu platformda gerçekten uzman olan kimse yok gerçek uzmanın zaten buraya ayıracak vakti olmaz bikaç yıldızlı kişilere bi bakın kritik zamanlarda yok oluyorlar ya tam yükseldiğinde çıkıyorlar grafik atıyorlar yada tam düştüğünde çıkıyorlar bu seferde düşüş grafiği atıyorlar herkes hissine güvensin aksi iddia edilsede bu bir kumardır ya kazanırsın ya kaybedersin

0BeğenmedimŞikayet

ramowramo ()

Konuş krall boşlar sussusn

{Altıncı} için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

EmreT19 ()

Gün Kasım'dan bu yana benim günüm. Hala 550 gelmedi 7 aydır

1BeğenmedimŞikayet

EmreT19 ()

Benim amacım aylardır hatta yıllardır yükselecek uçacak kaçacak diyerek insanlara yüksek seviyelerden aldırıp almalarına sebep olup daha sonra düşmeye başladığı zaman insanlar terste kalıp panik yapmaya başladığı zaman ortaya çıkıp Biz yükseldiğinde zaten satmış tık kar etmiştik şimdi düşükten almak için Yine bekliyoruz diye sıvı yağ gibi devamlı suyun yüzeyine kanları insanları zarara sok anları 11 burada hak ettikleri eleştiriyi yapmak. Çok bilmişler in aslında hiçbir şey bilmediklerini yüzlerine vurmak. İnsanlara kendi hedeflerim doğrultusunda pozisyon almalarını sağlamak kesinlikle değil sizlerin aklıyla pozisyon açmalarına mani olmak !

0BeğenmedimŞikayet

EmreT19 ()

Reklam değil benim yaptığım. Yaptığınız hatalı yönlendirmelerin yüzünüze vurulması

0BeğenmedimŞikayet

EmreT19 ()

Burdaydım gördüm. 20 gün önce beklediğinizi izledim hala gelmeyince yazdım. Düştükten sonra düşüş olacak diyorsun. Yükselirken yükseliş düşerken düşüş tahmini yapmakta başarılısınız tebrikler

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum