Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0865 16:31:34
EUR 35.0108 16:31:34
USD 32.2004 16:31:34
ALTIN ONS $2417.9900 16:31:34

Konu: Gümüş Yengeç Formasyonu

Arkadaşlar düşecek çakılacak boş verin öyle yorumları şuan için nerdeyse yüzde 90 dönüş sinyali alınmıştır. 4 saatlik Rsi dip seviyelerde yani alım fırsatı vermektedir. Bir nebze içinizi rahatlatması açısından. ytd

Yorumlar (98)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 3 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

1BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

Beklediğim Bandın dibini yokladık! fakat beklenilen haftalık kapanış gelmedi aslında bıçak sırtı bir yerdeyiz, hatta düşüş kanalına indik, ama yukarıya hateketleri takip ederiz duruma göre Mart'ta 31.9 ihtimali hâlâ mevcut! hayırlı geceler

veysi2121 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

XDEVRİMX ()

Eline sağlık güzel yakalamissiniz. Tabi GAP olursa çalışmaz gibi geri doldurmak ister. Birde X deki fitil sıkıntı sadece FX de oraya kadar inmiş belki o da bozabilir formasyonu.

1BeğenmedimŞikayet

fedakar_hasan_ ()

şükür hocam iyiyim bnde bıçak bizi kesecek gibi sanki böyle devam ederse kapanışlar 23.68 fibo değeri ben gelirim diyor oranın kiriliminda 22.59 var :)

Periyot için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

İyiyim sağ olasın kardeşim sende iyisin inşallah...
bıçak sırtı devam:)

fedakar_hasan_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

fedakar_hasan_ ()

selamun aleykum mehmet hocam nasilsiniz

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Eyvallah kardesim insallah dedigimiz cikarsa soz senin icim bal sevmem ama alip yiycem az birsey :)

Yalnızİnsan için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Bende son geri cekilme kardesim grafikteki 24.7 asagisi trendi bozar o zaman cok riskli. Yukarda 33.4 mu var 35 mi :) orasini dusus olmazsa bekliyor. Ben zigzaglara cok takilmam kardesim nasil ki 26.8 den 27.9 a cikan onsa bakamdiysam burdan da 32.3 hedefinin gelcegini anladiysam ha 28 den 27 ye inmis geri cikmis ha 28 den 26.7 ye inmis cikmis beni cok alakadar etmiyor :)

1BeğenmedimŞikayet

ibra_63 ()

Tamamdır üstadım

0BeğenmedimŞikayet

veysi2121 ()

Usta 31.9 ne anlamadım açıklaması nedir

1BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

Açılışı görelim, aslında kapanış daha önemli ona göre yazarım!

ibra_63 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yalnızİnsan ()

Ağzın bal yesin :)

0BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

Profilime bakarsan o rakam bende de var, gelirse duruma göre yukarısı da olabilir! ama p. tesi kapanışı çok önem arz ediyor! Ama yukarısı geri çekilmeden yine gelmez... Neyse gelsin zigzaglar konuşulur!

LosAnarquista60 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

ibra_63 ()

Üstadım napiyoruz 31.9x dan once sat al var mı yoksa bekliyor muyuz?

0BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

Sanırım yazmıştım aldığımı:)

Ömür_sermayesi_pek_azdır_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ömür_sermayesi_pek_azdır_ ()

Sayın perıyot alim yaptınızmı

1BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Oraya cikarsa 32.3 den once satmam onu soyleyim :)

1BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

31.9xx:)
Ytd

2BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

@CAHIT_OLCAY azcik okuyun da sonra yorum yapin lutfen. Sadece satasmak icin yazmayin. 3 haftada altini 1857 den 1687 ye gumusu de 28.3 den 24.8 e dusurdum hala mi laf yapiyorsunuz ?

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

@kayra09 bu sebepten cikabilir. ytd

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Arkadaslar inceleyebilirsiniz. Iyi kotu fikir verebilir. ytd

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Etikete söz vermiyim ama ben düşüşü yüksek gördüğümde yazarim ytd

Emelll için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Emelll ()

Etiketlersen sevinirim , teşekkür ederim

1BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Insallah kardesim allah utandirmasin bu sefer guzel yerden satip kazanacaksin. Ytd

Bekledigim hareketler olursa da benle alirsan cok guzel yerden de geri alim yapabilirsin. Ytd

2BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Kardesim 27 yi gecemezse sana söyleyeceklerim seni üzebilir. 27 geçilirse o zaman cok guzel yerler gelebilir zararini cikartabilecegin ama onu da izleyip yukariya hangi formasyon olusacak zaman gosteriyor.

Altin i takip et kardesim 1780 i gecip ustunde gunluk kapanislar yaparsa altini 1850 nin ustunde gormeden gumusu satma desem yeridir. Cunku 1860 veya 1896 ya kadar kesinlikle çikmali diyebilirim. Altin oraya cikarsa gumus nerde olur onu bilemem ama gumusde 2 3 tane formasyon olusumu var gibi biri 27 son biri 28.9 ile 29.3 arasi bir tanesinde 30-33 arasi onu izleyip gorecegiz. Ytd

Gümüş_Sevdalısı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Emelll ()

Aminnn iyi bi yerden satarsak çok iyi olur ben gerçekten bu zamana kadar bir şey kazanmadım

0BeğenmedimŞikayet

Gümüş_Sevdalısı ()

Ben 5 aydir 7 xx den tersteyim iste yakalandim ve cikamadim bu son yukselisde emir gircem bu defa size gore kaça kadar olabilir yukselis ongorunüz nedir. Sorumluluk bana ait.

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Eyvallah kardesim allah sizlerden de razi olsun. Bol kazanclar

smsun55 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Bende dedim bu kız gümüşte yükseliş dedim acaba niye öyle soru işareti yaptı :) insallah yukselis bekledigimiz gibi olur terste kalanlar tersten cikar bizde karimizi aliriz. Ytd

0BeğenmedimŞikayet

smsun55 ()

eline sağlık allah razı olsun kardeşim

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Eyvallah kardeşim sagolasin.

Gram34 için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum