Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0869 20:20:17
EUR 35.0276 20:20:17
USD 32.2041 20:20:17
ALTIN ONS $2430.1350 20:20:17

Konu: Gümüş Yengeç Formasyonu

Arkadaşlar düşecek çakılacak boş verin öyle yorumları şuan için nerdeyse yüzde 90 dönüş sinyali alınmıştır. 4 saatlik Rsi dip seviyelerde yani alım fırsatı vermektedir. Bir nebze içinizi rahatlatması açısından. ytd

Yorumlar (98)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Engizem ()

Fakir değil ya ben en az dedim yani o noktada 1 parça satış yapacağım. Sonrası zaten 29 üstü

LosAnarquista60 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

@smsun55 olumlu goruyorum dostum sabaha bakmak lazim 26.2 ye gelip 25.8 in altina inmezse durmak yok yukariya devam. Ytd

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

@Engizem fakir dusunme dostum insallah su altin 1720 yi kirarsa ve 1775 i gecerse yukari hedefi saglamlasir ve gumus kirmizi sayilardan birine muhakkak ulasacaktir. Ytd

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Allah utandirmasin gelir insallah. Ytd beklemeye simdilik devam iyi geceler herkese

0BeğenmedimŞikayet

fedakar_hasan_ ()

hayırlısı hocam inş kimse zarar etmez herkes kar eder..

Periyot için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

24 den sonra beklentiniz nedir :) 24 200 gunluk ortalama orasinin kirilcagini cok sanmiyorum ama en azindan 23.6 ya igne atabilir atmazsa 24 den donerse hic bir calismam yok :) en azindan fikrim olur. Oraya geldikten sonra da ona gore bi cizerim bakayim ne var diye. Ytd olmadan ordan sonraki hedef neresi

fedakar_hasan_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

Hayırlısı olsun diyelim...

0BeğenmedimŞikayet

S10_1gülüş ()

Aynı fikirdeyim bu ayın genelde yatay seyirde geçeceğini önümüzde ki ay yukarı doğru hareketin başlayacağını düşünüyorum.

0BeğenmedimŞikayet

fedakar_hasan_ ()

ben demiyorum formasyon ısrarcı hocam hedef gelmeli diyor .. ytd

0BeğenmedimŞikayet

fedakar_hasan_ ()

mart ayı sıkıntılı geçen aylar biraz sabır hocam yön bulacak kendine trend belirleyecek biraz sabırla ihtiyacımız var..

S10_1gülüş için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Seni 24.3 ler kurtariyorsa dibi kanali kirdigi yere alirim trendi bozmam :) ama 24 israrciysan o zaman 18 aralikta baslayan yukselis kanali bozuluyor ve ben 26 ya geldiginde bi sn beklemeden satarim ytd :)

0BeğenmedimŞikayet

S10_1gülüş ()

Aynen 10 yilliklar donmeden teşvik de olsa aşırı bir hareket olmayacaktır teşvik muhabbeti olmasa ozaman beklentim daha aşağılardaydi ama şuan ne yalan söyleyeyim kestiremiyorum.

0BeğenmedimŞikayet

fedakar_hasan_ ()

bende ters fincan kulp var ustam 6 gün önce yazdım hedefleri 25.24 geldi simdi 24.02 gelmeli

0BeğenmedimŞikayet

fedakar_hasan_ ()

21.09 umut abinin dibin dibidir evet hocam biraz yatay günler bizi bekliyor gibi tahviller ciddi şekilde artıyor yükselişi devam edecek gibi rasyo sıkıntılı dün baktim çanak formasyon oluşumu var hedef 73 civarı her grafik ben dusecem diyor ben oyuzden biraz daha beklemeye aldım kendimi.

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

23.6 gelirse kardesim ordan da 26 gelirse emin ol korkutmak icin bu formasyonu cizenler icin en azindan 19.8 gosterirler diye dusunuyorum. O yuzden de 24.7 nin altini suan icin beklemiyorum. 27 olursa burdan o zaman 22.5 lara daha sert ve istikrarli gidebiliriz. Ytd

0BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

O zaman max tepeye göre hesaplarsak bu rakam 21 olur! inşallah olmaz, fakat olursa uzun yatay günler bizi bekler, ama bence dibi gördü, bunu 2020 nin yıllık ve 2021 de yaptığı aylık kapanışlara göre söylüyorum! benim öngörüm böyle fakat farklı öngörüleri de dikkate almak lazım, pozisyonu iki yönlü ayarlamak lazım...

0BeğenmedimŞikayet

fedakar_hasan_ ()

illaki tepkileri olacak ama cılız olmasın tepkiler hocam şuan çok cılız kalıyor ben 23.65 den gelirse düşünürüm almayı tabi ozmnda dolar çıkar böyle 5 gibi afaki rakamlar cikmaz karşımıza çıkacak en fazla rakam 5.60 olur tahminim

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Insallah kardesim.

mfmehmet45 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

fedakar_hasan_ ()

hocam şahsi fikrim düşüşü biraz uzatacaklar gibi bi his var içimde hem yeni trend peşinde gumus sağlam bi düşüş bizi daha yükseğe götürecek gibi bi his var içimde sağlam yükseliş için 24.50 yetmeye bilir kanaatindeyim yani bi çıkış olacaksa ilk hedef 34 dolar olmali o yüzde yay biraz daha verilmeli ytd

0BeğenmedimŞikayet

mfmehmet45 ()

Hadi inşallah

0BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

Profilimdeki 1. Pragrafı okursanız gelmeyen tek Rakam 25.85 kapanış, o da işlerin karışmasına yetiyor zaten!

veysi2121 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Insallah kardesim burdan cikarsa zaten 27 ye degme ihtimali yuksek ytd

mfmehmet45 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Bende kardesim bu tesvik onaylandi aslinda daha kotu oldu piyasa olumlu gibi dusunmeye basladi ve dusus olma sansini 1 tik daha arttirdi. Insallah olmaz ve yukseliriz. Ytd

XDEVRİMX için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

P. tesi bana dananın kuyruğu net kopar aşağı yukarı:)

1BeğenmedimŞikayet

fedakar_hasan_ ()

yarınki kapanış onemli yükseliş için 25.44 üzeri kalıcılık sağlamalı ki 25.90 kırabilsin hocam bakalım yarın ola hayrola hayırlı geceler vesselam

0BeğenmedimŞikayet

mfmehmet45 ()

Şuan bir 6.30 denemesi yapsa güzel olacak

0BeğenmedimŞikayet

XDEVRİMX ()

İnşallah diyelim benim için de iyi olur :) Nakit kalmadı ala ala:) GAP olursa aslında işime gelir cuma 6.05 den aldiklarimi satarim. Tabi bende GAP konusunda fazla ümitli değilim:(

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

23.6 kirilmaz oraya gelirsr 25-26 araligina tepki verir ve ordan 22.5 kirmayi dener ve kirarsa booom :) ytd

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Eyvallah kardesim sagolasin. Bakalim rsi diplerde hep gunlukte hem 4 saatlikte burdan da daha duserse zaten cope atalim gitsin :) ytd

Dedigin gibi gapli acarsa calismayabilir ama gap olcagini cok sanmiyorum simdilk. Olursa da direk bi yukselis olabilir o zamanda gap i yukselis bittikten sonra doldurmak isteyebilir yilbasindan once oldugu gibi. Ytd

XDEVRİMX için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

Trend bozulursa gelir aslında tam bozulmuş değil, ama kanal olarak düşüş bandında kapanış yaptık, ip ucunu p. tesi kapanışı verecek sanırım... hayırlı geceler

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum