Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0788 06:21:00
EUR 34.8300 06:21:00
USD 32.2639 06:21:00
ALTIN ONS $2349.6600 06:21:00

Konu: Gümüş Yengeç Formasyonu

Arkadaşlar düşecek çakılacak boş verin öyle yorumları şuan için nerdeyse yüzde 90 dönüş sinyali alınmıştır. 4 saatlik Rsi dip seviyelerde yani alım fırsatı vermektedir. Bir nebze içinizi rahatlatması açısından. ytd

Yorumlar (98)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Eyvallah kardesim kazancin bol olsun . Hayirli geceler

smsun55 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Bence bunda cikmaz da 8.5 in ustunde saglam giydirirler

Seko2929 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

smsun55 ()

anladım canım kardeşim Allaha emanet ol hakkını helal et rabbim ne istersen herkese 2 katını versin. helalinden saygılarım la

LosAnarquista60 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Seko2929 ()

Aynen öyle hocam bize zaman herşey uzun zamandır katmerli yansıyor ben esnafım Geçen yıl aldığım malzemeyi bu yıl 2 katına alıyorum şimdi dolar da cıktı iyice çıkar

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Onslar bu hafta ici cosmali ama dolar da geri cekilme olmazsa guzel olur. Ama sabah altin bozar mb dolar i baskilayabilir ytd

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Valla dostum bende inan istemem 9 ustunu cunku bize daha katmerli yansiyor ama teknik oyle diyor malesef ytd

Seko2929 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

smsun55 ()

o da bu gecemi olur onslarda beklentiniz bu gece yarın için saygılarım la Allaha emanet olun

0BeğenmedimŞikayet

Seko2929 ()

Açıkçası inşallah gelmez hocam bir yandan çok büyük kar edicem diye seviniyorum diğer yandan ülkem %19 faiz veriyor vaziyet içler acısı

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Kardesim dolar beklentim suan icin geldi ama 2. Beklentim gelcek mi onu bilmiyorum o da 9.62 ytd

0BeğenmedimŞikayet

smsun55 ()

kıymet li kardeşim öngörünüz nedir ytd olmadan

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

@smsun55 eyvallah kardesim az asagi cekmisler.

Sende allaha emanet ol izlemedeyiz. Ytd

3BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Mb dolari en fazla 7.28 e ceker diye dusunuyorum. Ons a etki olmaz ama gumus tl dusebilir. Ben parite yapiyorum. Dolar da 8.03 beklentim hala var. 7.48 altina inmedikce yon yukari dolarda.

Onslarda altin icin 1743 onemli
Gumus icin 25.8 onemli buralarin altina inmedikce

1775
27.06 bu degerler gelmeden dusmemesi gerekiyor ytd

Lionnn_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Lionnn_ ()

MB yide görünce biraz daha netleşir gün içinde sanırım. teşekkürler,

2BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Asagisina sarkma durumuda var dostum ama ben yukari cikacagini dusunuyorum o yuzden satis yapmayacagim en fazla terste kalirim diye beklemek istiyorum. Gunlukte macd yukselis gosteriyor yani al verdi. Burdan yukselisler 7, xx yaktirabilir beklemek daha dogru kendi adima. Ytd

Lionnn_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Lionnn_ ()

tekrar 24,7 onslara dönebilir mi?

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

kendi adıma izlemeyi doğru buluyorum. düşüşler olabilir. aldığımız değerin altına inme ihtimali artık var. ytd

3BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Hayirli sabahlar herkese kucuk bi hatirlatma yapmakta fayda goruyorum. Elinde gumus olanlar icin.

Full gumusteyim hala satmadim en azindan grafikte yazdigim 27.06 yi gormeden satmayi simdilik dusunmuyorum. Biraz dikkatli olalim dusus ihtimaline karsi da temkinli olalim. Ytd

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Aynen kardesim bende senin gibi goruyorum ve bu sefer duserse iste biraz sancili surec baslar insallah yukari kirariz kardesim de bizim de yuzumuz guler :)

BossVurguncu için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Yani açıkçası her şekilde bu kadar güçlü olabilmesi bile şaşırtıcı olup. Gerektiği gibi gitmemeye başlarsa asıl sıkıntı o zaman olabilir belki.
27.06 yazmışsın sanki de obo olarak grafik üzerinde... Geniş açıdan baktığımda ben şu an boyna kadar inmiş ama boynu kıramamış bir obo görüyorum zaten ama tabi daha riski de bitmiş değil tekrar alta gitmesi durumunda hoş olmayabilir belki biraz bıçak sırtı işte... ytd

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Kardesim obo buyuk resimde olusuyor bu 27.9 sol omuz 30 bas 27, xx sag omuz orasi gelip duserse hedefi 22.5 ama calisir mi bilmiyorum. Us10y hala salmadi suan 1.49 un altina inmesi gerekiyor du dxy de asagi kanala girdi bugun ama geri yukselis kanalina cikti sunlar biraz salsa rahatliycaz :)

BossVurguncu için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Yok bakmamıştım. Lakin güzel zaten düşen kama vardı kama boyu kadar da geri yükseliş gelmesi beklenebilir. Ve yahut bu fm çalışmasının hedefleri içindeki seviyelerden... Yalnız obo seviyesi dediğin kısmı anlamadım senin obo algın ile benimkiler biraz farklı bekli de ondan.
Normalde hata falan olduğunu düşünmüyorum bildiğim kadarıyla benim. Sadece önemli destek direnç fibo yan yatay çapraz trend eğrisi vs şeklindeki destek direnç noktalarını da çizsen daha belki verimli olabilir ama sonuçta hedeflerine gitme ihtimali yüksek bence.
Diğer taraftan benim için farketmez esasen her şekilde 26 üzeri kapanışlarda yolumuzu buluruz diye düşünüyorum çünkü trend de yola yani kanala girmiş olup hızlanma ihtimali de olabilir ekstrem bir durum olmazsa teknik olarak tabi. ytd.

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

@BossVurguncu baktin miydi bu grafige ne diyorsun fikrin nedir calismada bi yerde hata var midir

1BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

@Seko2929 ytd kardesim izlemekte fayda olabilir.

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Mesele burdam gumus ons 24.7 ye indi ordan once 27 ye cikti sonra 26.3 e indi ordan 27.9 cikti ordan 27 ye indi ordan 29.2 cikti ordan 28.9 a indi ordan da 32.3 e cikti sadece satacagim yer 32.3 tur. Ytd

Aradaki dip tepeler beni cok alakadar etmiyor dostum hedef belirlerim hedefin gelme olasili varsa oraya kadar beklerim. Diyelim hedef tehlikeli ve dusus gelecek o zaman cikarim. Ytd gunluk al sat islerine hic bakmam. 29 ocaktan bu gune sadece 5 gram aldim o da makarasina. Ytd

24.9 kirilmazsa fullerim dedim 24.9 un gelmesini yada kirilmasina hic bakmadim cunku kirilmayacagini anladim persembe aksami alim yaptim 5 10 kurus dustu ama hic umursamadim hedeflerim belli yani. Ytd

mahmut212121 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

mahmut212121 ()

teşekkür ederim

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Amin kardesim insallah. Size de bol bereketli kazanclar dilerim.

0BeğenmedimŞikayet

smsun55 ()

Allah'ın selamı ve bereketi üzerimize olsun kardeşim. hayırlı sabahlar bol ve bereketli kazançlar

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Kardesim ben satis yap demem ama 25.2 de tl olarak maliyeti 6.13 verdisiyle 6.16 ya gelen gumuslerden daha bir gram satmadim. Ytd gunluk al satci degilim. Yani sizin satis hedefiniz yada alacaginiz kar yada bekleme surenize gore degisir. Ben 27 ons bekliyorum. 25.8 in ustune alttikca suan icin tehlike gormuyorum ben. Ytd

mahmut212121 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

mahmut212121 ()

üstat 6.08 den gümüş almıştım satalimmi daha cikarmi

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Tamam o zaman dostum bi bakalim gidisata ben yine gunluk aksamlari yazarim riskli yerde ama bi sabah olsun bi yon netlessin gorelim. Ytd

Engizem için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum