Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0699 22:10:10
EUR 34.7748 22:10:10
USD 32.4684 22:10:10
ALTIN ONS $2337.9850 22:10:10

Konu: Acil Durum - Ons Altın Yükselişe Geçiyor -19022021

Merhaba değerli dostlar,

Ons Altın bu geceki kapanışı ile 1775 dolar sevıyesınde kapanıs yaptı.

Yeni kapanış ile dip noktası 1775 ve tepe noktası 1775 olan yenı kırmızı mum olustu.

Ons altın çok yakın bir zamanda siz deyin 3 gün ben diyeyim 5 gün gibi bir sürede ki bu kadar da sürmeyebilir. Yukarı yönlü harekete geçecektir. Açık ve net bir şekilde ifade ediyorum.

Her şeye rağmen ben yine de ons altın almayacağım.

Koyu yeşil renkte ilk mumu yapmasını bekleyeceğim. Altın alacak olanlar ve elinde altın olanlar panik yapmadan beklesinler. Lütfen panik işlem yapmayın. Sabırla bekleyin. Altın alacaklar da koyu yeşil renkte mum oluştu dememi beklesinler.

Herkese hayırlı geceler.

Yorumlar (160)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 6 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Gold87 ()

Emeğiniz içi teşekkürler beklemeye devam

1BeğenmedimŞikayet

abdullahb_18 ()

Bana inandığınız ve benı bu surecte destekledıgınız ıcın tesekkur ederım.

_börteçine_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

_börteçine_ ()

Eline sağlık dostum. Benim bir ay önce dediğim 398 alti 396 değmesi lazım yükseliş için. İnşallah sizinde belirttiğiniz gibi yükseliş başlar. Ama ben halen dolar bazında çok büyük bir yükseliş beklemiyorum. olursa ons bazlı olabilir ama 3 yada 4 ay sonra artık dolar bazlida güzel yükselişler gelecektir diye umid ediyorum. ytd.

0BeğenmedimŞikayet

mevlutefe ()

Anladım cvb lar için tşk ederim

abdullahb_18 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

abdullahb_18 ()

evet beni takip edenler bilir ben dolar ıle alıp satıyorum.

mevlutefe için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

mevlutefe ()

Altın alanlar dediniz dolar altını düşürebilir ons altın içinmi yorumunuz?

1BeğenmedimŞikayet

abdullahb_18 ()

dolar ile ilgili fikrim yok ben dolar ile altın alıp satıyorum. Bundan dolayı dolar hakkında fıkrım yok.

0BeğenmedimŞikayet

mevlutefe ()

Birde dolar ayağı var orayla ilgili yorumunuz nedir?

-1BeğenmedimŞikayet

abdullahb_18 ()

Emin olarak konuşuyorum. Eminim ve netim.

0BeğenmedimŞikayet

mevlutefe ()

Altın alacaklar benden haber beklesin derken biraz iddialı olmadımı acaba?

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum