Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0699 22:20:27
EUR 34.7748 22:20:27
USD 32.4684 22:20:27
ALTIN ONS $2337.9850 22:20:27

Konu: Acil Durum - Ons Altın Yükselişe Geçiyor -19022021

Merhaba değerli dostlar,

Ons Altın bu geceki kapanışı ile 1775 dolar sevıyesınde kapanıs yaptı.

Yeni kapanış ile dip noktası 1775 ve tepe noktası 1775 olan yenı kırmızı mum olustu.

Ons altın çok yakın bir zamanda siz deyin 3 gün ben diyeyim 5 gün gibi bir sürede ki bu kadar da sürmeyebilir. Yukarı yönlü harekete geçecektir. Açık ve net bir şekilde ifade ediyorum.

Her şeye rağmen ben yine de ons altın almayacağım.

Koyu yeşil renkte ilk mumu yapmasını bekleyeceğim. Altın alacak olanlar ve elinde altın olanlar panik yapmadan beklesinler. Lütfen panik işlem yapmayın. Sabırla bekleyin. Altın alacaklar da koyu yeşil renkte mum oluştu dememi beklesinler.

Herkese hayırlı geceler.

Yorumlar (160)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 5 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

2BeğenmedimŞikayet

abdullahb_18 ()

Tekno Tepki takipçileri bu yukselısı 3 gun once zaten öğrenmişti...

1BeğenmedimŞikayet

alissymn ()

Like Like :)

abdullahb_18 için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

abdullahb_18 ()

yok begenenler ıcın demıyorum yanlıs anlama su yıldızlı arkadaslar var ya hanı burada bi hayli cogunlukta var. Bir tanesi demedi ki kardes ısabetlı yorumların demedı. Gelıp de benımle tartısmadı bıle grafıgımı... ben aylardır 1 tane ustad gelsın de su grafıgı konusalım dedım 1 tanesı demez mı ya ...

mogan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

atilla07 ()

Emeğinize yüreğinize sağlık takibimizdesiniz
Malum işte olunca bu kadar aktif olabiliyoruz :)

2BeğenmedimŞikayet

mogan ()

Kardeş eline sağlık beğeni butonuna basıyoruz ya...

7BeğenmedimŞikayet

abdullahb_18 ()

Bir Allahın kulu da adam bildi helal olsun demedi ya la ... Tekno Tepki...

0BeğenmedimŞikayet

abdullahb_18 ()

Tekno Tepki gururla sunar ...

0BeğenmedimŞikayet

abdullahb_18 ()

Tekno Tepki 3 gun öncesinden haber verdi size...

0BeğenmedimŞikayet

abdullahb_18 ()

Tekno Tepki takipçileri 3 gun öncesinden bugünü biliyordu...

0BeğenmedimŞikayet

abdullahb_18 ()

Tekno Tepki takipçileri bilir olan biteni...

0BeğenmedimŞikayet

abdullahb_18 ()

Teko Tepki takipçileri bilir... Grafiğimizin gayet açık ve net olduğunu ...

0BeğenmedimŞikayet

abdullahb_18 ()

Bekliyoruz bu gece 01.00 dan sonra bilgi verilecektir.

Pls54 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Pls54 ()

Koyu yeşil yandımı Başkan :)

0BeğenmedimŞikayet

abdullahb_18 ()

Bizi takip edenler bilir... Tekno Tepki...

0BeğenmedimŞikayet

abdullahb_18 ()

teknotepki...

2BeğenmedimŞikayet

abdullahb_18 ()

teknotepki saygı ile sunar...

0BeğenmedimŞikayet

abdullahb_18 ()

Bu yorumumu ne zaman yapmışım ve ne demişim. Panik yapmayın bekleyin.

0BeğenmedimŞikayet

Altın_avcı ()

Eyvallah dostum bilmukabele :)

0BeğenmedimŞikayet

Captainnnn ()

Öyle büyük yükseliş olmaz baya bı müddet kardesim

1BeğenmedimŞikayet

abdullahb_18 ()

iyi yaptın :) severim ben seni iyi insansın usluplu bırısın sorun yok :)

Altın_avcı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Altın_avcı ()

Peki dostum sen işini bilirsin diyelim o zaman bize sorduğun için cevapladım :)

0BeğenmedimŞikayet

abdullahb_18 ()

ben anlamam 2 li dipten falan :) 3 dip büyük yükselişe bakarım ben. 3. dip sürecini tamamlamak üzereyiz. Koyu yeşil renkte mum olustugu an yön yukarı olur.

Altın_avcı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Altın_avcı ()

Dostum şuan ikili dip yaptı yalnız 1760 altına sarkarsa formasyon değişir bilgin olsun :)

0BeğenmedimŞikayet

Pls54 ()

hadi baklım inşallh :)

2BeğenmedimŞikayet

abdullahb_18 ()

Ons altının dusecegını dusunen arkadaslar su grafıgı bır ıncelesin. Özellikle yıldızlı arkadaslar sıze seslenıyorum ...

Otomatik Hatırlatma: Üyelerin yıldız sayıları diğer üyelerin yorumlara verdiği puanlar, altın simülatör sonucu ve üyelik tarihi vb. kriterlere göre otomatik sistem tarafından hesaplanmaktadır. Yıldızlar otomatik olarak belirli zamanlar içinde bu kriterlere göre güncellenerek artabilir ya da azalabilir. Yıldız sayısının fazla olması üyenin site içerisindeki tecrübesini gösterir ancak yatırım konusunda uzman olduklarını asla göstermez.

0BeğenmedimŞikayet

Yldzz ()

Keşke böyle olsa

0BeğenmedimŞikayet

atilla07 ()

Teşekkürler hocam emeğinize yüreğinize İnş sabırla bekliyoruz
Hayırlı akşamlar

1BeğenmedimŞikayet

AslanBen ()

Inş kardeşim vallahi kanser olagiz dahada dusecek diyen var biraz once birini dinledim 1760 kirilirsa 1650 ye kadar gider inş burdan yükselir nerden bulaştım ben bu işe

2BeğenmedimŞikayet

abdullahb_18 ()

Beni bu süreçte taşlayan arkadaşlar. Size sesleniyorum. İnsanları yanlıs yonlendırmekten vazgecın. Bu surecte benı destekleyen herkese ayrı ayrı tesekkur edıyorum.

0BeğenmedimŞikayet

zararsizyatirimci ()

Emeğiniz için teşekkürler

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum