Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0699 07:05:43
EUR 34.7748 07:05:43
USD 32.4684 07:05:43
ALTIN ONS $2337.9850 07:05:43

Konu: Acil Durum - Ons Altın Yükselişe Geçiyor -19022021

Merhaba değerli dostlar,

Ons Altın bu geceki kapanışı ile 1775 dolar sevıyesınde kapanıs yaptı.

Yeni kapanış ile dip noktası 1775 ve tepe noktası 1775 olan yenı kırmızı mum olustu.

Ons altın çok yakın bir zamanda siz deyin 3 gün ben diyeyim 5 gün gibi bir sürede ki bu kadar da sürmeyebilir. Yukarı yönlü harekete geçecektir. Açık ve net bir şekilde ifade ediyorum.

Her şeye rağmen ben yine de ons altın almayacağım.

Koyu yeşil renkte ilk mumu yapmasını bekleyeceğim. Altın alacak olanlar ve elinde altın olanlar panik yapmadan beklesinler. Lütfen panik işlem yapmayın. Sabırla bekleyin. Altın alacaklar da koyu yeşil renkte mum oluştu dememi beklesinler.

Herkese hayırlı geceler.

Yorumlar (160)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 4 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Gökhan1667 ()

Aynen :)) kusura bakma ya :))

Öznurr_16 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Öznurr_16 ()

Bana soruyosun toprağım :))

Gökhan1667 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gökhan1667 ()

@Öznurr_16 neden engellediniz?

0BeğenmedimŞikayet

Öznurr_16 ()

Teşekkür ederim

1BeğenmedimŞikayet

Gökhan1667 ()

Soruyorum geç gördüm kusura bakma

0BeğenmedimŞikayet

Öznurr_16 ()

Toprağım Abdullah bey beni neden engellemiş acaba sorabilirmisin

0BeğenmedimŞikayet

Gökhan1667 ()

Aynen öyle sizi takipteyim

abdullahb_18 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

abdullahb_18 ()

Ne demek yeter ki insanlar yanlış işlem yapmasınlar. Kolay kazanılmıyor para yazık günah.

0BeğenmedimŞikayet

Gökhan1667 ()

Emeğinize sağlık

0BeğenmedimŞikayet

abdullahb_18 ()

@Gökhan1667 grafiği incele istersen. 3. dip sürecini tamamlamak üzereyiz. yönü yukarı doğru attık ama kesinlik kazanmadı henüz. Eğer ki koyu yeşil renkte mum olursa yonu yukarı ...

0BeğenmedimŞikayet

abdullahb_18 ()

O günkü dolar kurunu nasıl belirlesin :)

Cihat0671 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Cihat0671 ()

Hesapladım gr 454 kadar cikablr ozaman abi

1BeğenmedimŞikayet

abdullahb_18 ()

O zaman sana önerim şu olacak gram altının TL fiyatı nasıl hesaplanır bu soruyu araştır ınternetten. Ons nedir bunu araştır. Ons altının 10 yıllık grafıgını bı incele bak grafıge. Ons altın en son nereden nereye gelmiş en çok nereye yukselmıs sonra nereye gelmiş şu an hangi seviyede buna bak bi araştır öncelikle başkalarının fikrini almadan önce kendi fikrini oluştur bı

0BeğenmedimŞikayet

Cihat0671 ()

Aynen öyle abi yok üzülmem kafaya takmamda. Mantığını anlamaya calsyorum yolun başındayım ise yeni basladm sayılır

0BeğenmedimŞikayet

abdullahb_18 ()

Sağlık olsun fırsat bitmez sabırla bekle yön belli olunca alırsın yine belki de sattığın fiyatı yakalama fırsatı verecek. Bilemezsin. Sattığın fiyat gelmezse de o para senden çıkacakmış yapacak bir şey yok üzme gücünü

0BeğenmedimŞikayet

MelisBen ()

Aynen, malesef acı tecrübelerle öğreniyoruz :)

0BeğenmedimŞikayet

abdullahb_18 ()

Ben cok uyardım ama burda 3. dip surecindeyiz panik işlem yapmayın bekleyin dedim

0BeğenmedimŞikayet

Cihat0671 ()

yeni oldgm için valla daha neyin ne oldgunu bilmiyoz heycan yapıyoz o yuzden

MelisBen için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

MelisBen ()

Bir emtianin sürekli yükselmeyeceğini bilmemiz gerektiği gibi sürekli düşmeyecegini de bilmeliyiz

0BeğenmedimŞikayet

Cihat0671 ()

aynen abi satark panik yaptk bozdrnca napacam bilemedm yav

0BeğenmedimŞikayet

EloniCampbell54 ()

Teşekkür ederim.

akin77 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

akin77 ()

Yatay seyir cuma kadar ara ara yükseliş ara ara düşüş cuma teşvik kongreden geçerse ons yükseliş ytd

EloniCampbell54 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

abdullahb_18 ()

Bu geceki kapanışı bı bekle ons halen yönünü belli etmedi bakarsın geriler bir miktar. Gerilemezse de bı tık yukarıdan al ama yönün belli olsun karını alırsın Allahın iznı ile panik işlem yapma bak satarak panik işlem yapmışsın alımda bari yapma

0BeğenmedimŞikayet

Cihat0671 ()

abi selam bir sorum olacakta 400 tl den altn bozdrdum zarara girdgm içn altın yukselcekmi tavsiye edermsn almamı nasıl bir yol ilerlemeliyim

0BeğenmedimŞikayet

Ltnmn ()

Bu işler böyledir malasef en basiti bir Dr git tahlil aynıdır ama bir doktor diğer Dr dediğini kötüler ben Mesala altın inde sadece sizin yorumlarınızı okuyorum TKP ettiğim biri daha var ama sizin üslubunuz ve aktif olmanız daha çok hoşuma gitti tabii verilerinizde

0BeğenmedimŞikayet

EloniCampbell54 ()

Sonuç nasıl yansır peki

akin77 için cevaplandı (yorumu göster)

-1BeğenmedimŞikayet

akin77 ()

Açık yeşil yanıyordu zaten koyu yeşil bekliyorduk rengi koyulaşmadan tepki verdi)

erenbeg için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Zazaki ()

Beklenen rakam nedir

erenbeg için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

erenbeg ()

Selamlar. Mum yeşil yandımı.

0BeğenmedimŞikayet

eirene39 ()

Evet okuyunca biraz da olsa rahatlamıştım dediğiniz gibi oldu teşekkürler ?

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum