Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0647 03:30:15
EUR 34.7004 03:30:15
USD 32.5676 03:30:15
ALTIN ONS $2375.2400 03:30:15

Konu: Gümüş Ons Star Trek Atılgan Fm (Boss. V_Paradoks)

Merhabalar gümüş ailesi :)
Burası U.S.S Enterprise, şu an kaptanınız Kirk konuşuyor :)
Bilimkurgu fantastik severlere özel,
Uzay Yolu Atılgan adlı fantastik fm çalışmam.
Gümüş Ons 4.ST grafik üzerinde
Gümüş Atılgan uzay gemimiz, gittikçe daralan Yükselen Üçgen fırlatma rampasında ışık hızına çıkmaya hazır. Ancak üzerine gelen lazer topu saldırılarından sıyrılabilirse kritik baraj 27.30-40-50-60-70-80 parsek
bölgelerini tek tek aşarak hiper uzaydan ışık hızı ile 31.40-50 ışık yılı uzaktaki Galaksimizde yer alan Vulcan gezegenine ışınlanmak isteyebilir.
Lakin bu seviyeleri kıramaz da lazer ışınlarına maruz kalırsa 26.90-70...10'lar Altın a kırarsa kalkanlar devre dışı kalarak 24.00-10 ışık yılı uzaklıktaki Romulan İmparatorluk gezegenine kademe kademe düşmeye başlayabilir ya da zorunlu acil iniş yapma durumunda kalabilir.
Bonus olarak kompüter bunu mantık dışı bulmazsa :D
Turist Ömer ve kabakulak Spock abiye selamlar :))

Tamamıyla kurgusal hayal ürünüdür, asla yatırım tavsiyesi değildir. Sıkılınca biraz eğlenceli bir şeyler olsun diye düşündüm umarım beğenirsiniz. Herkese bereketli kazançlar dilerim.

Yorumlar (303)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 8 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

2BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Gümüşte ve altında uçuşa hazır mısınız hocam ışınlanmaya :)) ytd

Ravza_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Rica ederim hocam :) iyi geceler dilerim :)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Öyle görmenize sevindim hocam
Genelde karşıdan bana yansıyanı yansıtıyorum sanırım :))

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

İnşallah hocam mutluluk yayıyorsunuz maşallah :))

3BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Teşekkür ederim hocam siz de sağ olun var olun sevindirdiniz :)) demek ki siz de hep olursanız sevinirim :)

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Ben de iyi olmanıza sevindim hocam :)

2BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Merhaba hocam. Teşekkür ederim, bugün dinlendim evet daha yeni girdim bir bakayım diye :) siz nasılsınız

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Kaptan 27.50 üzerine atamadık kapanmadan atsaydık bi bu Warbird bizi çok yordu galiba

Saka_Er için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Insallah kardesim valla en iyi ben bilirim desem yeridir eylulde terste kaldim 3 ay 27 gormedim o yuzden bende ciksin isterim. Ama grafik teknik ne derse de onu da soylerim ki tedbir almak isteyen olursa belki isine yarar. Sizlere de bol kazanclar dilerim. Iyi aksamlar

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Dikkatle izlemedeyiz kaedesim bakalim ne olcak us10y 1.6 dxy 91.6 haftaya gelirse bi tik dusus olur diye dusunuyorum ytd

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Ayrisma olmazda altin 1690 a iner gumus 25 e iner sonra altin 1900 e cikar gumus 35 e cikar ytd gidisata yine bakmak lazim :)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

27.22-27.39-27.52'lere önemli. Altına basmaktan gümüşü delirtecekler ama bunun bir sonu mutlaka olacak. 27.50 üzeri kapanışları çok önemsiyorum.

https://altin.in/bossvurguncu/2

BossVurguncu için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Heyt be adını Mr. Spock koymak lazımmış abi :)) eline emeğine yüreğine sağlık alkışlı- yorum, ve sana bir Mr. Spock selamı ve bir de Turist Ömer selamı çakıyorum kaptan :))

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Valla cok guzel yazmissin kardesim az once bende ayni seyleri dusundum ve rasyo dusecek altin dusecek dedim :) ama senden farkli dedigim tek sey altin dustukce rasyo dusecek ama gumus hep altindan cok cok az dusecek bana gore. ytd altin cikmadikca da gumus bence cikmayacak gibi ytd.

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Hocam siz doğru olanı yapmışsınız bu belirsizlikte elde TL olması çok önemli. Korkuyorsunuz ama korkulmayacak gibi değil. Amaç da bu balinaların ama dikkatli olmak gerekiyor :)) ytd

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Teşekkür ederim güzel görüşleriniz için 1 kişiye bile fikirsel faydası oluyorsa önemli olan da bu benim için.

sadeceseyir için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum