Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0711 21:41:52
EUR 34.8950 21:41:52
USD 32.5565 21:41:52
ALTIN ONS $2325.8450 21:41:52

Konu: Gümüş Ons Star Trek Atılgan Fm (Boss. V_Paradoks)

Merhabalar gümüş ailesi :)
Burası U.S.S Enterprise, şu an kaptanınız Kirk konuşuyor :)
Bilimkurgu fantastik severlere özel,
Uzay Yolu Atılgan adlı fantastik fm çalışmam.
Gümüş Ons 4.ST grafik üzerinde
Gümüş Atılgan uzay gemimiz, gittikçe daralan Yükselen Üçgen fırlatma rampasında ışık hızına çıkmaya hazır. Ancak üzerine gelen lazer topu saldırılarından sıyrılabilirse kritik baraj 27.30-40-50-60-70-80 parsek
bölgelerini tek tek aşarak hiper uzaydan ışık hızı ile 31.40-50 ışık yılı uzaktaki Galaksimizde yer alan Vulcan gezegenine ışınlanmak isteyebilir.
Lakin bu seviyeleri kıramaz da lazer ışınlarına maruz kalırsa 26.90-70...10'lar Altın a kırarsa kalkanlar devre dışı kalarak 24.00-10 ışık yılı uzaklıktaki Romulan İmparatorluk gezegenine kademe kademe düşmeye başlayabilir ya da zorunlu acil iniş yapma durumunda kalabilir.
Bonus olarak kompüter bunu mantık dışı bulmazsa :D
Turist Ömer ve kabakulak Spock abiye selamlar :))

Tamamıyla kurgusal hayal ürünüdür, asla yatırım tavsiyesi değildir. Sıkılınca biraz eğlenceli bir şeyler olsun diye düşündüm umarım beğenirsiniz. Herkese bereketli kazançlar dilerim.

Yorumlar (303)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 5 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Hocam hakikaten bence sizin hisleriniz de baya kuvvetli buradan anladığım kadarıyla teknik olarak bilginiz ne durumda hiç bilemiyorum ama teknik dışında kendi halinde yorumlarınız hem mantıklı hem de hisleriniz sanki bu işte sizi iyi yönlendiriyor gibi düşündüm ben de :)

Ravza_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Bu arada 21 kapanışı gelmek üzere 15-20 dk kadar sonra bu seviyede kalırsa 27.95 ve az daha altında kapanış olursa saatlikte geri çekilme sinyali gibi görünüyor. O durumda İlkin 27.80-75 altında kalırsa 27.50 lere kadar potansiyel içerebilir lakin 4 saatlikte güzel bir hacim var yine de dikkatli olmak lazım gelebilir hocam. ytd

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Hislerime güvenmeyi öğrenseydim
Esasen çok kazanabilirdim hayatta
Sadece para değil tabi
Daha güzel şeyler :)
Yahut bazı zararlardan da tabiki
Korunabilirdim belki de ama işte
Bazen olacak oluyor güzel yahut
nahoş da olsa... Neyse ben yine
Felsefeye fazla girdim sanırım :))

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Histi tabi hocam neden tam bilemiyorum, diğer taraftan teknik de potansiyelleri barındırıyordu işte çalışmalarım :)
Eyvallah hocam bakalım hayırlısı :)

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

İlk hedef 28.40-50-60 üzeri hedefler üçgen hedefi olup 31.5-32 dolarlar potansiyel dahilinde olabilir. 27.95-28 üzeri 4 4 4 saatlik kapanışlar dahilinde bu hedefleri alması ihtimali yüksek görünüyor bana göre teknik anlamda. ytd
27.75 destek konumunda olursa güzel
Şu an 27.75-27.95-28 direnç bandı neredeyse aşmak üzereyiz kırmak için çoklu kapanışlar almak gerekir hacim durumu da önemli olacaktır. ytd

Meke07 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Meke07 ()

Hocam hedef 31$ mi sizce

BossVurguncu için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Hayırlısı inşallah bereketli olsun

osman_d_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

osman_d_ ()

Her şeyin hayırlısı olsun kardeşim

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Yüzdük kuyruğuna geldik hocam ama hazır mıyız demiştim dün gece :))
İnşallah hayırlısıyla nasibimiz de ne varsa artık kabulümüz :)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Lakin bugün pek güzel gitti :) yine de aynen temkin iyidir hocam bence güzel işlem mantığınız her zamanki gibi, eğer bu kritik direnç seviyeleri üzeri kapanışlar gelirse kırmış oluruz tekrar alım yapılabilir. Aşmak kırmak olmuyor takdir edersiniz o anlamda risk devam eder. O sebeple işlem mantığınız, yorumunuz gayet yerinde hocam. :) ytd

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Teşekkür ediyorum :) aslında geçen haftadan beri baya baya grafik paylaştım demek ki dikkatinden kaçmış :)
Ondan önce biraz başka mecralarda ilgilendim ama sonra pek yapamadım.
Alımları tamamladın demek :) 27.95- 28 üzeri kapanışlarda öok güzel gelişmeler olabilir ki bugün zaten pek iyi gitti. Şu an kritik direnç seviyesi üzerindeyiz inşallah kalıcı olursak güzel olabilir. ytd

Nil_Nehir için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Nil_Nehir ()

Nasıl gitsin , Sıkı takipteyim alımları tamamlamıştım, satış için beklemedeyim.

0BeğenmedimŞikayet

Nil_Nehir ()

Şaka şaka ben de görüyorum seni genelde on- linesin . Ama pek yorum yapmadın geçtiğimiz günlerde sanki ; ) sessiz sessiz takipteyim seni ve bi kaç arkadaşı.

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Amin dostum tüm dualarına, Sizden de inşallah bilmukabele :)

_izci_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Sen ne zaman varsın hiç görmedim ki ben genelde burada oluyorum denk gelmiyoruz demek ki az giriyorsun sen :) nasıl gidiyor?

Nil_Nehir için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Nil_Nehir ()

Teşekkür ediyorum ben de iyiyim ; )) ben varım, sen yoksun ; ))

0BeğenmedimŞikayet

_izci_ ()

Allah razı olsun , inşallah..
Felsefeler daim olsun , kinetik pozitif güç, tüm kalbi temizler ile olsun.
Yüce Allah'ın izni ile :)) lol

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Bu zamana kadar yazdığım ne varsa hepsi aklında kalmış :)) teşekkür ederim, ki bu felsefeler üzere kaybetmeyiz inşallah :))
Saygılar bizden :)

0BeğenmedimŞikayet

_izci_ ()

Kaptan kırmızı hapı yuttum , şifasını bekliyorum inşallah :))) Yüce Allah'ın izni ile, hepimiz için hayırlısı olsun inşallah :)
Kaşık aslında yok, ytd'li biliyorum , yolumuz açık olsun , zihin açıklığı diliyorum.
Saygılar hürmetler:)))

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Teşekkür ederim dostum :)
Şu an solucan deliğinden geçmek üzereyiz 2 saat sonra bu seviyeden kapatırsak çok güzel devam edebiliriz inşallah hiperuzaydan ışınlanmaya geçebiliriz diye umuyorum ytd olmadan :)

1BeğenmedimŞikayet

_izci_ ()

Eline emeklerine sağlık.
Cümleten hayırlı uğurlu bereketli kazançlar olsun inşallah. Saygılar. lol

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Hayırlısı kader kısmet nasip full işlem tercih etmiyorum ben. 28 üzeri kapanışlar gelirse elimde gümüş de olmalı ki kar yazsın ama geri çekilmeler olursa tekrar alım fırsatı olabilir. Kesinlik taşımaz sonuçta teknik bir çalışma ve formasyonlar ama güçlü görünüyor teknik anlamda şu an için. Ekstra gelişmeler ne olur kapanışlar nasıl gelir esas önemli olan bunlar bana göre. Ytd

Şimşek7 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Eyvallah hocam beğenmenize sevindim bir kaç gün önceden yaptığım çalışma :)) Esasen bugün bir de Star Wars fm olarak güncelleme yapmak istedim ama yetişmedi :) Nasip oldukça inşallah yeni ve keyifli yaratıcı çalışmalar ile yine paylaşımlarım olacak değişiklik iyidir :) bereketli kazançlar. ytd

0BeğenmedimŞikayet

Şimşek7 ()

E sattık hocam herşşeyi 1 parça kaldı.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum