Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0672 12:15:22
EUR 34.8027 12:15:22
USD 32.5897 12:15:22
ALTIN ONS $2383.8450 12:15:22

Konu: Gümüş Ons Star Trek Atılgan Fm (Boss. V_Paradoks)

Merhabalar gümüş ailesi :)
Burası U.S.S Enterprise, şu an kaptanınız Kirk konuşuyor :)
Bilimkurgu fantastik severlere özel,
Uzay Yolu Atılgan adlı fantastik fm çalışmam.
Gümüş Ons 4.ST grafik üzerinde
Gümüş Atılgan uzay gemimiz, gittikçe daralan Yükselen Üçgen fırlatma rampasında ışık hızına çıkmaya hazır. Ancak üzerine gelen lazer topu saldırılarından sıyrılabilirse kritik baraj 27.30-40-50-60-70-80 parsek
bölgelerini tek tek aşarak hiper uzaydan ışık hızı ile 31.40-50 ışık yılı uzaktaki Galaksimizde yer alan Vulcan gezegenine ışınlanmak isteyebilir.
Lakin bu seviyeleri kıramaz da lazer ışınlarına maruz kalırsa 26.90-70...10'lar Altın a kırarsa kalkanlar devre dışı kalarak 24.00-10 ışık yılı uzaklıktaki Romulan İmparatorluk gezegenine kademe kademe düşmeye başlayabilir ya da zorunlu acil iniş yapma durumunda kalabilir.
Bonus olarak kompüter bunu mantık dışı bulmazsa :D
Turist Ömer ve kabakulak Spock abiye selamlar :))

Tamamıyla kurgusal hayal ürünüdür, asla yatırım tavsiyesi değildir. Sıkılınca biraz eğlenceli bir şeyler olsun diye düşündüm umarım beğenirsiniz. Herkese bereketli kazançlar dilerim.

Yorumlar (303)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Aynen dostum bana hitap eden şeyler ama dediğin gibi sararan çok gidiyor :)) ben animelere sardım aynı yani izledikçe izliyorsun o da ayrı bir çılgınlık zaten kendim de çiziyorum. Neyse şimdi konu dışı yorumlardan ban yemeyelim :)

By_tarafsız_adam için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Aman Allah korusun yine de eski bi paylaşımdı :)

Aşkım_gumus için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Aşkım_gumus ()

Rihter ölçeği gibi olmuş hocam sanki deprem olacak gibi :))

0BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

o diziye bir başladıydım, bir ara beynim yandı paso parelel evrene mi ne geçiolardı herhalde :) dedim az ara verem, sonra flasha geçtim ordada parelel evren çıktı karşıma, sonra başka dizilere sardım derken derken en sonunda dedim tamam hepsi parelel evren meraklısı :) bayadır izlemiyorum bir sürü bölüm çıkmıştır şimdiye... fazlada izlememek lazım bir başladın mı çekirdek gibi çitleyesin gelio paso :))

BossVurguncu için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Grafikte yok bildiğim kadarıyla varsa da ben bulamadım indirip dışarıdan editliyordum aynen

1BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

o resimleri grafiğe grafikte ekleme yeri var mı yoksa grafiği print screen diyip, paintte felan mı editlion

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Ben tşekkür ederim arada böyle çalışmalar yapmıştım fantastik temalar ile teknik kurguları birleştirip :)

Anestezi_teknikeri için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Atılgan 24 lere salmıştı sonra :)) daha var böyle grafiklerim star Wars, hızlı ve öfkeli falan da vardı :)

1BeğenmedimŞikayet

Anestezi_teknikeri ()

? güzel olmuş teşekkürler

0BeğenmedimŞikayet

nımesay ()

Siz yaptınızmı

1BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

Başlığa star trek dizisini fazla izleyince ben yazaydın tam olaydı xD

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Evet birkaç tane böyle eğlencelik fikirler ürettim ama tabi temeli tekniğe dayalı yani teknikle birleştirmek eğlenceliydi sıkıntıdan yapmış olduğum şeylerdi. Teşekkür ederim. Tabiki bu sayfa aslında çok güzel altını çiziyorum özelikle gümüş sayfası o yüzden burada olmana sevindim gerçekten. Her telden insanlar var çok verimli analiz yapanlar olmasının yanısıra özellikle teknik vs bilmeden sürekli şelale bekliyorum diyen insanlara bayılıyorum ben :))

16paramıknatısı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

16paramıknatısı ()

Cevap yazamadım kusura bakma layk hakkımda bitmiş,

Grafik film izler gibi çok keyifli olmuş, hayatı biraz renklendirmek lazım sende bunu çok güzel başarıyorsun.
Emeğine sağlık hatırın var olsun y. ıldızın her daim parlasın.
Daha öncede bu siteyi dışarıdan takip ediyordum iki yıldır burdayım bazı sataşmaları görünce yazmaya çekiniyordum ama değerli üstadların güzel analizlerini saygılı yorumlarını görünce onlardan çok şey öğrendiyorum , kalp kırmamaya özen gösteren, saygılı olan herkes baştacıdır.

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Kylo Ren grafiğimi beğendiysen sevdiysen bunu da seversin bence ama o zamanlar yoktun galiba 1 yıl oldu buna da eh yeter artık demi @16paramıknatısı :)

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Teşekkür ederim :)

Zezeze için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Zezeze ()

Bol kazançlar:))

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Maşallah Allah utandırmasın.
Her zaman dediğim 6.35-6.55 ana istasyonumuz altında kaldığımız zaman 6'tl altı 5.50 lere kadar, üzerinde kaldığımız sürece 7 lere kadar potansiyel vardır diye :)
Yine aynı senaryo aylardır durum bu dolar değişse de... ytd

Erool37 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Erool37 ()

:) cok surmedi 6.04 konustuk geldi 5.90 a kadr kademeli alim yeri dikkat ama 5.75 bende son durak gelirmi bilmem buna gore islem yapmakta fayda var hep soyledim yanilmadik

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Hayırlı olsun bol kazançlar denk gelmemişiz demek ki :)

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Evet zaten 23-22 de gelse dolar kuru nedeniyle çok korkutmuyor artık. Hep derim dolar kuruna göre değişiklikler olabilir diye.
Lakin bu seviye kritik 6.04 altında sarkarsa da kapanış almamız lazım.
Duruma göre bakalım. ytd

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Yok arkadaşım. Aynı seviyenin retest edilmesi teyit alındı anlamına gelmez. En az 26.10 üzerinde 1 1 1 saat kapanış lazım. Ondan sonra tekrar teyit aldı mı bakılabilir duruma belki. ytd

Gram34 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gram34 ()

Abi teyit alındı mı sizce durum nasıl?

0BeğenmedimŞikayet

Zezeze ()

Teşekkürler iyiyim, yooo buralardayım. Girip çıkıp takip ediyorum. Ustamm la birlikte tamamını sattım. Sonra 3 parça aldım devam:))

0BeğenmedimŞikayet

Erool37 ()

Kardesim iki cizgi cek sende gorursun cok zor bisi degil destek direncler belli zaten

Konuk51 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Konuk51 ()

Grafikten mi goruyorsunuz

0BeğenmedimŞikayet

Erool37 ()

24 23 hepsi var ama nereye deger bunu bilmek zor

Konuk51 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Konuk51 ()

Ons olarak 24.50 mi yoksa 24 mu grafikten anliyor musunuz?

0BeğenmedimŞikayet

Erool37 ()

Kardesim bekledigimiz onsda 24 gelebilir ama dolar gram bazinda cok bi kayip vermiyor gibi 6.04 demistim cok kisa kaldi tekrar gorebilirz

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Merhaba teşekkür ederim epeydir yoktunuz. Siz nasılsınız?

0BeğenmedimŞikayet

Zezeze ()

Merhaba nasılsınız?

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum