Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0698 19:51:38
EUR 34.7421 19:51:38
USD 32.4535 19:51:38
ALTIN ONS $2333.7050 19:51:38

Konu: Gümüş Ons Star Trek Atılgan Fm (Boss. V_Paradoks)

Merhabalar gümüş ailesi :)
Burası U.S.S Enterprise, şu an kaptanınız Kirk konuşuyor :)
Bilimkurgu fantastik severlere özel,
Uzay Yolu Atılgan adlı fantastik fm çalışmam.
Gümüş Ons 4.ST grafik üzerinde
Gümüş Atılgan uzay gemimiz, gittikçe daralan Yükselen Üçgen fırlatma rampasında ışık hızına çıkmaya hazır. Ancak üzerine gelen lazer topu saldırılarından sıyrılabilirse kritik baraj 27.30-40-50-60-70-80 parsek
bölgelerini tek tek aşarak hiper uzaydan ışık hızı ile 31.40-50 ışık yılı uzaktaki Galaksimizde yer alan Vulcan gezegenine ışınlanmak isteyebilir.
Lakin bu seviyeleri kıramaz da lazer ışınlarına maruz kalırsa 26.90-70...10'lar Altın a kırarsa kalkanlar devre dışı kalarak 24.00-10 ışık yılı uzaklıktaki Romulan İmparatorluk gezegenine kademe kademe düşmeye başlayabilir ya da zorunlu acil iniş yapma durumunda kalabilir.
Bonus olarak kompüter bunu mantık dışı bulmazsa :D
Turist Ömer ve kabakulak Spock abiye selamlar :))

Tamamıyla kurgusal hayal ürünüdür, asla yatırım tavsiyesi değildir. Sıkılınca biraz eğlenceli bir şeyler olsun diye düşündüm umarım beğenirsiniz. Herkese bereketli kazançlar dilerim.

Yorumlar (303)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Umutum34 ()

10.50 gelirse çıkarım o zaman)

By_tarafsız_adam için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kün_Fe_Yekün_19 ()

Toplantı saat kaçta üstad

0BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

yok önceki toplantı tutanaklarındaki konuları açıklayacaklar, fazla etkisi olmayabilir ama illaki onsleri düşürme olasılığı var ytd zaten günlük grafikte stoch tepede olduğunu düşünürsek teknik olarakta onsleri ya düzeltme düşüşü yada güzel bir düşüş gelme ihtimali var :) milleti korkutmak gibi olmasın ama yani benim gördüğüm bu ytd

Umutum34 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Umutum34 ()

Slm akşam Fed faiz mi açıklayacak

0BeğenmedimŞikayet

Zeyce61 ()

10.38 gelecek gibi görünüyor şimdilik

1BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

TL grafiğine göre 10,33 ü geçecek gözüküyor, çünkü 1 saatlik tepeye ulaşmış fakat henüz dönme aşamasına gelememiş, 2 ve 4 saatlikte çıkış devam ediyor, buda biraz yukarıyı zorlayacak demektir, saatlikten dönerse muhtemelen 10,33 yada 10,38 e felan denk gelir ordan sonra gene bakarız grafiğe şimdilik önümüze bakmak lazım. akşam fed var tekrar saatlik düşüşe geçerse dünkü seviyeye geri düşebilir tedbirli olmak lazım ytd

Zeyce61 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

ben geçen sene her yerden alırdım, o zaman sitede yıldızım olmadığından pek takip eden beni bilen yoktu :) makasım kuveytte özel kur idi 2krş bazen 1,90krş a kadar düşüyordu, girdiğimdede full girip full çıkıyordum, atıyorum 5te4 giriyordum ana para ile 5te1 parça az aşağı kırarsa onada ekleme yapıp devam ediyorum. Çünkü 2 krş iken kaçma şansım oluyordu ama şimdi o olmadığı için giremiyorum, grafik yukarı derken aşağı kıracağı tutar, sonra kaçayım derim ama ya aldığım gibi çıkarım en iyi ihtimal yada gereksiz makas yüzünden zararla çıkarım gerek yok ben beklerim nasılsa :) aşağı kırarsa o ara alırım kırmazsa nasip değilmiş deriz. ytd

Otomatik Hatırlatma: Üyelerin yıldız sayıları diğer üyelerin yorumlara verdiği puanlar, Altın simülatör sonucu ve üyelik tarihi vb. kriterlere göre otomatik sistem tarafından hesaplanmaktadır. Yıldızlar otomatik olarak belirli zamanlar içinde bu kriterlere göre güncellenerek artabilir ya da azalabilir. Yıldız sayısının fazla olması üyenin site içerisindeki tecrübesini gösterir ancak yatırım konusunda uzman olduklarını asla göstermez.

Varsayım_ için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

6ncı_his ()

Ne demiş ünlü şair? Dibin dibini bekleyen alamaz doyumsuzluktan, tepenin tepesini bekleyen satamaz şükürsüzlükten :- ))

Varsayım_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Zeyce61 ()

Ben anlamam 10.33 dedin kırılmıyor hedefi büyüt :)

0BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

Günlük grafikteki stoch seviyesi tepede zig zag çiziyor, uzun süre böyle kalınca illaki aşağı kıracak, bugün olur yarın olur onu bilemem, günlük grafik bazen bir veri ile hızlı düşer bazen yataya bağlarsa yavaş yavaş günler sürebiliyor, kısa grafiklerde yukarı yöneldiği için alanlar üstten satsın diye uyarıyorum işte az çıkar daha diye ama fazla ümitlenmeyin bence elinde sonunda aşağı kırdıracak, burda önemli olan konu birazda dolar , doların hareketleride önemli üstemi aşağı mı kıracak sıkıntı orda ytd

0BeğenmedimŞikayet

Varsayım_ ()

Evet dün sizin bu hesabı yapıp yazdığınızı okudum. Vede haklısınız. Ben şunu anlamıyorum. Hep şunu diyorlar. Kur 10 13 gördü niye almadin. 10.45 gördü niye satmadin. Bu söylem bana çok anlamsız geliyor. Sanki tam tepe tam dip yaptiginda kur dile gelip daha aşağı veya daha yukarı gitmiycem diyor. İnsan en tepe ve en dipte kolay kolay alamaz. Çünkü zaten dönüş olmadan almak acemilik olmuyor mu

0BeğenmedimŞikayet

Aa1 ()

Duanın hiç zararı olur mu? Niyet hayır akıbet hayır derler.

0BeğenmedimŞikayet

Zeyce61 ()

Ben almasamda size faydası olsun diyorsun :) elde gümüş var tutmaya devam ediyorum düşüş varmı ufukta dua edicem :)

2BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

@Zeyce61 alt yoruma ek olarak, yıllık izindeyim hem kendimi geliştiriyorum farkındaysan :) hemde ben bunları yazarken birileri para kazanıyor. Hayır duası alıyoruz belki öbür tarafta faydası görürüz :)

2BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

makas açıkken banka 10,20 den verio - 10,33 e çıkar dedim ama kâr bana az geliyor. çünkü 10,33 olduğundada 10,25 gibi sattıracak bana ne anladım bu işten girdiğim riske değmez :)

0BeğenmedimŞikayet

ronx ()

Olur hocam

0BeğenmedimŞikayet

Aa1 ()

Ayn makaslar bitirdi bu işi. Hani esnaf söylerya işler kesat. Durum aynen bu:)

0BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

iban yollayım kârdan kırışırız ekmek parası çıkar belki :Pp

ronx için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Zeyce61 ()

10.08 gelecek deyip 10.13 geldiğinde almamak nedir peki :)

0BeğenmedimŞikayet

ronx ()

Siz bilirsiniz hocam
Ben sizin adınıza bi parça alayım isterseniz :)

0BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

Makas olmasa her yerden alırım çünkü kaçacak zamanım oluyor, ama makas çokken kaçarsan zararda güzel oluyor :) ytd

Aa1 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

ben günlük grafik stoch tepedeyken almam :) ani bir veri gelir mesela akşam fed tutanakları var, kötü bir açıklama vs orda bir düzeltme yaptırsa dibe kadar gitmeye uğraşır, onun dibide güzel terse bıraktırır :) fed olmasa parça parça deneme yaparımda grafiktede diplerde olsa gene riske girerim ama gerek yok ytd

0BeğenmedimŞikayet

tancu_golcu ()

ayar in boUlmius hemso biraz yagla su yeneke tobotu

0BeğenmedimŞikayet

Aa1 ()

Sen böyle yavaş değildin ama.. :)

0BeğenmedimŞikayet

ronx ()

Ee bi zahmet al artık
Al tuşu var orda ona basınca alıo
:)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

İlla yükseliş illa düşüş değil canım yatay bandaki hareketi anlatırsın :)

0BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

ben alamda uzaya çıksın isterse xD

0BeğenmedimŞikayet

Fatihsultan ()

Düşer düşer kardeşim bakarain saat 3ten sonra düşer:)

0BeğenmedimŞikayet

ronx ()

Düşmesin inş hep çıksınnn

1BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

yatay giderken ne yapacam dk başı aynı grafiği öyle oldu böyle oldu mu diyecem xD yazdığımı açıklayarak yazıyorum ki grafikleri anlamayanlar öğrensin diye... neyse ben bir film daha izleyem bu ons nin düşeceği yok Altın gene gıcık hareketlerine devam ediyor ytd

BossVurguncu için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum