Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0684 04:49:49
EUR 34.7723 04:49:49
USD 32.5261 04:49:49
ALTIN ONS $2367.2200 04:49:49

Konu: Gümüş Ons Star Trek Atılgan Fm (Boss. V_Paradoks)

Merhabalar gümüş ailesi :)
Burası U.S.S Enterprise, şu an kaptanınız Kirk konuşuyor :)
Bilimkurgu fantastik severlere özel,
Uzay Yolu Atılgan adlı fantastik fm çalışmam.
Gümüş Ons 4.ST grafik üzerinde
Gümüş Atılgan uzay gemimiz, gittikçe daralan Yükselen Üçgen fırlatma rampasında ışık hızına çıkmaya hazır. Ancak üzerine gelen lazer topu saldırılarından sıyrılabilirse kritik baraj 27.30-40-50-60-70-80 parsek
bölgelerini tek tek aşarak hiper uzaydan ışık hızı ile 31.40-50 ışık yılı uzaktaki Galaksimizde yer alan Vulcan gezegenine ışınlanmak isteyebilir.
Lakin bu seviyeleri kıramaz da lazer ışınlarına maruz kalırsa 26.90-70...10'lar Altın a kırarsa kalkanlar devre dışı kalarak 24.00-10 ışık yılı uzaklıktaki Romulan İmparatorluk gezegenine kademe kademe düşmeye başlayabilir ya da zorunlu acil iniş yapma durumunda kalabilir.
Bonus olarak kompüter bunu mantık dışı bulmazsa :D
Turist Ömer ve kabakulak Spock abiye selamlar :))

Tamamıyla kurgusal hayal ürünüdür, asla yatırım tavsiyesi değildir. Sıkılınca biraz eğlenceli bir şeyler olsun diye düşündüm umarım beğenirsiniz. Herkese bereketli kazançlar dilerim.

Yorumlar (303)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 4 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

28.0 üzeri bence de her türlü pozitif diye düşünüyorum abi bizim kritik direnç 27.75-28 seviyesi üzeri orayı pek zorlanmadan aştığımıza göre Flamayı çekmek de pek zor olmayabilir inşallah bakalım hayırlısıyla :) ytd tabiki

Saka_Er için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Nil_Nehir ()

@BossVurguncu bişe sorucamm ; ) bu saatte 6.35 ten 500 gr sattım diyenler nasıl satış yapıyor.
Benim banka 3k nin altını 6.22 göstermiş aydinlat lütfen

BossVurguncu için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Aşure yapmadan olmaz hocam yememiz lazım :))

Ravza_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Tamamdır güzel abim izlemede oluruz inşallah. Hayırlı geceler teşekkür ederim

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Güzel yapmışsın abi açıkçası ben de direnç bölgesinde bir miktar zorlanır diye bekliyordum lakin 4H güzel kapattı delici lazer ışını ile 1H'yi es geçti gibi oldu o sıralar yani 27.95 civarı. 28.20-25 bandında alttan hala Romulan gemileri ateş ediyor alttan gelen bir trend eğrisi lazerli saldırı veriyor bakalım şimdilik. Takviye düşman saldırılarına dikkat etmek lazım aynen :)) Flama yı 28.50 lere dikip gün kapanışı aşabilirsek hoyratça Vulcan'a ışınlamaya devam edebiliriz inşallah :) görüşlerin ve dikkat çektiğin noktalar için ayrıca teşekkür ederim, bol kazançlar dilerim abi

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Nasıl gidiyor @Saka_Er abi Atılgan'dan selamlar :)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Maşallah pek güzeliz :) ytd

0BeğenmedimŞikayet

Zezeze ()

Çok teşekkür ederim, iyiyim şükür:))

USTAMM için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

USTAMM ()

Merhaba Zeyna nasılsın:)

Zezeze için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Olsun ben çok beğendim zaten aşure de pek severim :))

0BeğenmedimŞikayet

Zezeze ()

İyi akşamlar. Nasılsınız? Bir elin nesi var, iki elin alkış::))(katmerciler) dikkat!

0BeğenmedimŞikayet

USTAMM ()

Tamam sağol

ghostcrow için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ghostcrow ()

ben soramadan kaldırmış üstad engeli

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Sizin sihirli kazandınız böyle demek ki :) Nuh'un gemisindeki aşure gibi her şekilde doyurucu görünüyor maşallah hocam :)

0BeğenmedimŞikayet

USTAMM ()

Olur iyi olur en büyük silahımız hislerimiz:)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Hocam hayırlısı hocam 4 saatlik daha güzel görüntüde bakalım saatlik sinyali ne kadar etkili olur bilemiyorum ama aklımızda olmuş olsun :) ytd

0BeğenmedimŞikayet

USTAMM ()

Yok ya. Bir elin nesi var iki elin sesi var demisler. :)

0BeğenmedimŞikayet

ticaret_adamı ()

Atsıza sorarmısım doatum beni neden engellwmiş

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

İzleyelim hocam :) o durumda çok alta sarkmaz isek alım fırsatı olarak iyi olabilir özellikle 27.75 üzeri kalmamız çok iyi olur diye düşünüyorum, duruma göre yine değerlendirmek gerekebilir şimdilik erken tabi bunları demek için ama . ytd

0BeğenmedimŞikayet

USTAMM ()

O zaman hislerinle bize yol göster Ravza :)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum