Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0883 14:46:57
EUR 35.0664 14:46:57
USD 32.1973 14:46:57
ALTIN ONS $2385.7300 14:46:57

Konu: Gümüş Yatay Band 22.50-25.00-27.50

Sevgili dostlarım merhaba.
Aslında çok basitçe fazla analize girmeden bir fikir olarak, gümüş ons günlük grafikte eylülden beri gelişen 4 aydır bir yatay band da seyire devam ediyoruz. Yatay band alt kanaldan 16 aralıkta yatay band üst kanala çıkmış olduk. Zaman zaman alta taşmalar olsa da yeni girdik sayılır ve bu yüzden yakında band üst kanal sınırını zorlamadan alta dönmeyiz diye düşünüyorum. Hatta 28.40'lara kadar taşma yapabileceğimiz senaryomu da desteklediğini düşünüyorum. Ama dolar ne yapar bilmemem. Kısa vadede,
Yatay band üst sınır: 27.50
Orta sınır: 25.00
Alt band sınır:22.50.
Herkese iyi akşamlar bereketli kazançlar dilerim. Yatırım tavsiyesi olmadan tabiki...

Yorumlar (193)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 6 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Evet dostum sen ve @Destroyer01 yazmıştı profilinizde diye hatırlıyorum doların durumlarını

Periyot için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Bünyaminy ()

Yok dostum mb düşecegi zaman 100 veya 200 milyon satın alarak aşırı düşmesinin önüne geçiyor ihracatcılar söz verdiginde cözmeliydik işi odalar birliginde ihracatcılara konuştu

BossVurguncu için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Bünyaminy ()

Şimdiki mb başkanının hinderlandı çok farklı biri sn Ahmet iharacat fazlasıyla cari açıgı kapatmak için taktik belli seviyede tutulan dolar verdigi faiz sanal herkes zaten dolardan fazla kazanırım diye faize gitmedi faize swapı dolar %8 dışardan aldılar doları %15 düşğrünce faiz bedavaya geldi çok zekiceydi yüksekden dövizi bankalara çaktı

RXZ5K2 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Bence pas geçmesi asıl negatif etkiledi diye düşünüyorum dostum, çünkü ekonomiye güven anlamında olumlu bir algı oluşturuyor basitçe o da kırdı doları belki de.
Dolar bir haber olmadan biraz zor yükselir sanki illa ekşın istiyor gibi bilirsin. Ama her türlü yine bizlerin cebe zarar anlamadık gitti arkadaş ya herkes her şey bizi tokatlıyor

Bünyaminy için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

RXZ5K2 ()

mb. bütün müdahalesi baskısı bunu sağlayabilmek adına değil mi Bünyamin Hocam

0BeğenmedimŞikayet

Bünyaminy ()

Mb bu ay pas geçti dolarda tık yok dostum ben 7.25 kur bekliyorum şubat 20 ye kadar döviz alanlarda zarar etti onlarda biyerde mecbu ihtiyacı kadar tl ye dönecek

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Rica ederim ama gün geçtikçe bu rakamların seviyeleri biraz biraz artacaktır aklınızda kalsın. Mesela her hafta 10 kuruş falan farazi olarak...

Konuk51 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Evet ne kadar yatay olsak da hafif yukarı ılımlı bir yataylık dostum :) ve bence de 21 Aralık 26 üzeri kapanışlar belki de bir tünel oldu yukarı seviyeler adına. ytd

Periyot için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Konuk51 ()

Teşekkür ederim yorum icin

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Yani haklısın dostum adamlar o yüzden 30-40 cent bile karda al sat yapıyor. Biz dolarıydı makasıydı vergisiydi bir şey anlamıyoruz fazla. Ocak başı 27.90'lara yürüdük dolar bize fırsat vermedi. Şimdi yine belirsiz. Hep diyorum ya gümüş ons 150'de olur belki ama dolar 3 TL olunca bir anlamı olur mu şeklinde. Ama inşallah fırsat verir diyeyim. 7.42 üzeri dolar kapanışları yükselişe dönük olarak görüyorum kendi adıma. ytd

0BeğenmedimŞikayet

Bünyaminy ()

Aslında 22 ye düştügündede enfazla 1 gün duruyor 22 de 24 ve 27 bandı dogru anlattıgın şey dolar ne olur dostum sıkıntı dolarda gümüşten fazla inip çıkan dolar abd linin çinlinin ab linin adamları analizinde bizimki gibi oynak kur yok sadece gümüşü analiz ediyorlar dostum

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Çok teşekkürler güzel dostlarım

Gümüş_platin için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Evet dostum malesef aylardır insanlar bu yüzden terste bekliyor bildiğin dümdüz gidiyoruz 4 aydır.
Uzun uzun analizler etmemize bile gerek yok şu basit resme bakınca...

0BeğenmedimŞikayet

Gümüş_platin ()

Emegıne saglık guzel ınsan

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Teşekkür ederim :) içim rahat etmiyor insanlara yardımcı olmak istiyorum :)

Zezeze için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Bünyaminy ()

Dostum sn boss dogru söylüyosun 4 aydır senaryo aynı

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Rica ederim bereketli kazançlar dilerim

_MuratTANER için cevaplandı (yorumu göster)

3BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

30 dolara kadar bir fincanın kulp hedefi var. 27.50 geldiği zaman üzerinde kapanışlar almamız durumunda kulp hedefine gitme ihtimalimiz var. Ancak 28 lere doğru bir kötü durum var 2'li hatta 3'lü Tepe gibi bir durum söz konusu. Lakin kırarsak 30 ları görmek zor olmayacak, kıramazsak da önce tekrar orta band ve altında kalırsak 2'li 3'lü tepe hedefi kısaca alt kanal sınırı diyebiliriz 22 lere doğru... Ve de 27.40-50 çok trend eğrisinin kesiştiği bir yer şu an aşmak kolay olur mu bilemem ama kırarsak yukarı hareketler sert olabilir ve bu yatay band dan kurtuluruz inşallah. Aşmak kırmak demek değildir ama çoklu kapanışlar gerekli oluyor kırmak için ... ytd

0BeğenmedimŞikayet

_MuratTANER ()

Cevap için de teşekkür ederim.

1BeğenmedimŞikayet

Aşkım_gumus ()

22.50 25.00 27.50 aralarında 2.50 fark olduğu için yazdım hocam

0BeğenmedimŞikayet

Zezeze ()

Merhaba , ne çok yordunuz kendinizi siz gerçekten süpersiniz:))

0BeğenmedimŞikayet

Konuk51 ()

2.50 nedir?

Aşkım_gumus için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Yukarı çıktığımızda fincanın kulpu tamam olup, sadece kulp hedefi 30 dolar gibi ediyor. Lakin üst sınır çizgisi üzerinde kapanışlar almamız lazım.

Diğer taraftan bu basit grafik bize ne diyor kısada, günlük olarak 25 altında kalmak riskli, üzerinde kalmak olumlu. ytd

0BeğenmedimŞikayet

Konuk51 ()

27 den sonra dusus bekliyor musunuz?

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Teşekkür ederim bereketli kazançlar dilerim

kerimcan226 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Aşkım_gumus ()

Hocam aşağıda inse 2.50 yukarıda çıksa 2.50 napcaz bu gümüşü

0BeğenmedimŞikayet

kerimcan226 ()

Emeğinize sağlık abi...

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Teşekkür ediyorum bereketli kazançlar olsun inşallah

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum