Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0729 22:11:02
EUR 34.9051 22:11:02
USD 32.5037 22:11:02
ALTIN ONS $2336.6600 22:11:02

Konu: Gümüş Yatay Band 22.50-25.00-27.50

Sevgili dostlarım merhaba.
Aslında çok basitçe fazla analize girmeden bir fikir olarak, gümüş ons günlük grafikte eylülden beri gelişen 4 aydır bir yatay band da seyire devam ediyoruz. Yatay band alt kanaldan 16 aralıkta yatay band üst kanala çıkmış olduk. Zaman zaman alta taşmalar olsa da yeni girdik sayılır ve bu yüzden yakında band üst kanal sınırını zorlamadan alta dönmeyiz diye düşünüyorum. Hatta 28.40'lara kadar taşma yapabileceğimiz senaryomu da desteklediğini düşünüyorum. Ama dolar ne yapar bilmemem. Kısa vadede,
Yatay band üst sınır: 27.50
Orta sınır: 25.00
Alt band sınır:22.50.
Herkese iyi akşamlar bereketli kazançlar dilerim. Yatırım tavsiyesi olmadan tabiki...

Yorumlar (193)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Sizce buna baktığımızda sondaki kısım bir obo görüntüsü vermiyor mu?

BossVurguncu için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Buna da bir göz atmak istersen @LosAnarquista60

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Aman bu kadar yeterli bize helvayı yiyip dua edelim ruhuna :)

Yarasa72 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yarasa72 ()

Hoşbulduk dostum. Gümüşün helvaların dağıtmışlar da dolar kuru yüzünden pek belli olmuyor :))

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Yine de temkinli olmak lazım. Sağlam bir yer gibi ama inşallah ben de döner diye düşünüyorum yine de teknik dışı şeyler de önemli olacak... ytd

Kayseri_erciyes için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Oo h. g dostum teşekkür ederim :)

Yarasa72 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Burada da yatay bandımızı güncelleyim dedim. 6 aylık bir yatay band. 29.00-26.00-22.00 kanal zirve orta sınır ve dip şeklinde... Şu an orta sınırın yani 26 nın altında baskılandığımız günlük kapanışlar aldığımız sürece band alt kanalı son sınıra yani 22'lere hızlı bir şekilde gitme potansiyeli de olabilir.
Dikkat ederseniz sonda bir de OBO tarzı oluşum var gibi duruyor.ytd

0BeğenmedimŞikayet

Kayseri_erciyes ()

Aynen bu kanal dibi 6.06 da kırılmıyor

0BeğenmedimŞikayet

Yarasa72 ()

Eline sağlık dostum :)

3BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Merhaba. Şöyle günlükte biraz geniş açıdan bakınca yükselen trend bandının alt kanal dibine inmişiz. İlginç... Buralardan tepki alabiliriz belki, sonra kanal orta sınırı 27.60 lara doğru bir ihtimal olabilir, oyun kurucular isterse tabi...ytd

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Dolar bunu hep yapıyor malesef

Aşkım_gumus için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Aşkım_gumus ()

Hocam birazda dolar bizlere ters köşemi yaptı ne dersiniz

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Aynen oyle bakalik sansimiza ne olcak :)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Gümüş sert sever,
Gümüş sürprizleri sever :))

LosAnarquista60 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

4 saatlik degil ama saatlik dipte riskli olarak dusunuyorum cumayi bekliyorum :)

Emr06 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Emr06 ()

Dostum rsı dıplerde alım yapacaz mı :)

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Sana katiliyorum dostum yukari cok sert olmasada asagi cok sert hareketlere dikkat etmek lazim çin acileiktan sonra da hem yukari hem asagi sert hareketlere dikkat etmek gerekiyor.

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Perşembenin gelişi çarşambadan bellidir derler yine aynı oldu, temkin iyidir, bu son 2 gün ve pazartesi önemli olacak yine

1BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Tahviller kac gundur dusuyor altin gumus yukselmiyor dyx de dususte o yuzden asagiya temkinli olmakta fayda goruyorum. Ani yukari hareketlerin fake den baska birsey olmayacagi ongorusundeyim. Ytd teknikde yanildigim az olsada hata paylarim mevcuttur )

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

O her konuşmasından önce düşüş
Sonra yükseliş oluyor gördüğüm
Dün de aynı oldu bence
Ama devamımda bu hafta kapanışı önemli olacak artık

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Powel amca yine havadan sudan bahsetti eski dediklerine yakin seyler ekonomiyi destekleyecegiz gidisat iyi durmuyor daha cok paket lazim. Para politikasi icin olumlu hava pompalayip sartlarin olumsuz oldugunu soyledi. Piyasa bakalim bunu nasil fiyatliycak.

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Üzer tabi hocam üzmez mi tepeden full giren çok
Haberler ne durumda takip edemedim
Şimdilik iyi tutunuyor gibi yine de
Ama zor bir süreçten geçiyor sabır gerek herkese

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

1 haftalik dusus beni mutlu eder ama 23 une kadar ki dusus cok kisiyi uzer umarim uzamaz diyelim :) ytd suan icin icimde cok yukselcekmis havasi yok cunku piyasa gumuse baya olumlu haber yapiyor.

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

11 12 şubat geldi artık
Nasıl gidecek merak ediyoruz
Bereketli olması dileğiyle

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Gunaydin sizlere de kismetse cuma bi parca gireriz belki de fulleriz. Hepimize simdiden bol kazanclar dilerim.

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Günaydın hocam
Almaman iyi olmuş şimdilik gördüğümüz kadarıyla
Teknik ile örtüşmeyen her durum
Sıkıntı yaşatıyor malesef
O yüzden sistemin iyi bence.
Hayırlısı bakalım nasip kısmet artık

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Ne kusuru estagfurullah. Bende temel e bakarim ama teknik de trend cizgisi kirildiginda temel yukselcek desede teknigin dedigini yaparim yapmadigim zamanlar gordum ki zarar daha cok ters de daha cok bekliyorum. O yuzden bende temel analiz e uyar teknik kisminda cikis bittiyse satis, satis bittiyse temel duser dese bile de alirim. Buna gore cok yanlis karar vermedik bakalim kismet diyelim.
Ben %51 dusus %49 yukselis bekliyorum 10 gundur almadim daha pisman edicek bi rakamlar yanmadi dusus olursa da iyi ki almamisim derim ; ) ytd

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Kusura bakma hocam geç oldu
Kralı da olsa hata yapacaktır
Ben çalışmaları zaten hareket alanını görme ve fikirsel anlamda düşünüp yapıyorum genellikle
Ama kesin tutmaz diyorum mesela :)
Ve hatta en olmaz sanılan hedefe odaklanıyorum alta yahut üste
Makul çervevede 2 yöne de mesela hep
İhtimalleri bulmaya çalışırım paylaşımlarda. Çünkü olmaz diye bir şey tanımam hele de gümüş için...
Zaten hep derim teknik eyvallah ama teknik dışı şeyler ve daha bir çok durumlar var
Hele ki bu kullandığımız tüm teknik enstrümanlar onların
Ben neden inanayım ekrana? Hep
Derim ekrana inanmayan biriyim...
Benim beklentimi sorma hocam :)
inan bilmiyorum bekliyorum 2 yöne de açıkçası ama bakalım geleceği bilemiyoruz sonuçta o yüzden 2 yöne hazır olmak diyorum ben de sonrası nasip sadece, ve o yüzden 2 yöne de %50 bakıyorum temel anlamda :)

1BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Sana bende katiliyorum alttarafa hazirlikliyimda ust tarafa hazirliksizim gidersede cok uzulmem ilk duzelmede alirim :) seninle benim calismalar benzer yonde eskidende paylasimlarina bakiyordum calismalarin gayet tutarli. Tek tutarsiz olan piyasalar en kralini bile yamultur bu ay dedigin gibi sıkışma cok bakalim nereye olacak ; ) ama senin kendi dusunceni de merak ediyorum sence yon neresi ytd olmadan?

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Hocam piyasalarda belirtiler alınır, haberler yayılır, gerçekler satılır diye bir söz vardır haberler yayılır kısmı bana ait tabi :)
Elbetteki her yeni duruma göre güncellemek gerekecek bu hep böyle gitmez sonuçta. Bu ay önemli olacak belli, sıkışma iyice sonlarda
Bakmak istersen ya da dileyen olursa son grafiklerim arasında aylık sıkışma grafiğim var. Her türlü sürpsizlere dikkat edelim derim ytd olmadan :)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum