Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0734 11:26:06
EUR 34.8035 11:26:06
USD 32.3944 11:26:06
ALTIN ONS $2337.8450 11:26:06

Konu: Kelebek Formasyonu Çalışması

Merhabalar dostlar. Yine 4H grafik üzerinde Kelebek/Yarasa Formasyonu çalışmamdır.
Özellikle kelebek demek istiyorum... Tamamen hayali kurgusal bir senaryodur, kesinlik ve garanti içermez. Yatırım tavsiyesi değildir. Potansiyel bir oluşum fikridir. Buna göre işlem yapılmaması yönünde uyarayım yine...

Yorumlar (103)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 4 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Bir şey değil değerli dostum. Geri bildirimin için teşekkür ederim. İnşallah kırmaz alta diye umuyorum. Kapanışlar önemli... Ytd

ANL_ANL için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

CEYLO ()

Şart 24.64 kırılmaması değil mi?

0BeğenmedimŞikayet

ANL_ANL ()

24.40 aşağısı boşluk zaten 22 ler anında gelebilir. Bakalım izleyelim ellerinize sağlık.

5BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Bu hazırladığım grafiğin çalışmış olması ihtimali dahilinde bana göre gümüş ons 26.50-60 bandı gelebilecektir. Ytd. İnşallah

Pek fazla kale alan olmadı ama yine de teşekkür ederim.

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Daha dumanı üzerindeki çalışmam yarasalar faaliyette mi acaba bize yarasalar bari artık. ytd

24.75 altına çok inmemmemiz lazım desem de ha 24.75 ha 24.40-50 bandı. Kesin olmasa da farketmez D bölgesi değişebiliyor zaten. Mühim olan hedefe gitsin de aynı zamanda 2'li Dip potansiyeli olduğundan daha iyi olabilir önümüzdeki günler. İnşallah alta kırmaz isek... Ytd asla.

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Hiç sorma usandırdılar bezdirdiler. Ne formasyonu bitiyor ne tekniği ne oyuncusu ne balina, ne teşvik ne aşı haberi...

Aşkım_gumus için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Allah razı olsun çok teşekkür ederim bereketli kazançlar dilerim

Aşkım_gumus için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Aşkım_gumus ()

Emeğine ellerine gözüne sağlık

1BeğenmedimŞikayet

Aşkım_gumus ()

Hocam ne boğası çanağı çanağın kulpu yaraşası kelebeği ayısı bi bitmedi bi düz çizgi tavan yapsın yetti artık

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Rica ederim dostum. Ben teşekkür ederim incelediğin için. Hayırlı bereketli kazançlar dilerim.

Destroyer01 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Destroyer01 ()

Teşekkürler hocam emeğinize sağlık evet benzerlik çok fazla @super_conqueror hocam eliot sayımlarını dört gözle bekliyoruz

BossVurguncu için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Merhaba dostum bugünlerde çok az fırsatım oluyor malesef bunları dahi kısıtlı imkanlar dahilinde çalışıyorum hata payları olabilir. Bir fikir olması açısından zaten çalıştım. Genellikle dikkat ederseniz artık kabaca yapıyorum fazla detaya giremiyorum.
Lakin belirttiğin üzere bir önceki yarasa ile benzerlik gösteriyor olsa da bunu 4H grafik üzerinde yaptım önceki günlük üzerindeydi sanırım. Az çok Eliot dalga sayımı ile tutarlı bir çalışma olabilir mantıksal ve matematiksel anlamda. Yalnız Eliot Dalga çalışması konusunda eksiklerim var o açıdan bu Eliot sayımını daha uzman bir arkadaş varsa ona bırakayım. ytd

Bu arada gelişmesi durumunda, D bölgesi yüksek riskli alandır alta kırması durumunda şelale içerebilir... Ytd

Destroyer01 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Destroyer01 ()

Hocam sanki daha önceki yarasa gibi 12345 abc den sonra 12345 olması gerekli gibi 1 eliot sayımı olarak atabilirmisiniz mümkünse

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum