Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0731 18:34:09
EUR 34.7893 18:34:09
USD 32.3962 18:34:09
ALTIN ONS $2336.7700 18:34:09

Konu: Kelebek Formasyonu Çalışması

Merhabalar dostlar. Yine 4H grafik üzerinde Kelebek/Yarasa Formasyonu çalışmamdır.
Özellikle kelebek demek istiyorum... Tamamen hayali kurgusal bir senaryodur, kesinlik ve garanti içermez. Yatırım tavsiyesi değildir. Potansiyel bir oluşum fikridir. Buna göre işlem yapılmaması yönünde uyarayım yine...

Yorumlar (103)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 3 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

emek36 ()

Bu yorumun neyine - 1 verdiniz ula .. lar

emek36 için cevaplandı (yorumu göster)

-1BeğenmedimŞikayet

emek36 ()

Teşekkürler sayın başkanım @Selma5377, takipteyiz... Mesaj yazıyoruz ama düşmüyor herhalde...

Onursal5377 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Eyvallah hocam teşekkürler

0BeğenmedimŞikayet

Tarihbil ()

6.70 bir ara terste kaldim 6.96 ve 7.05 ten satmistim o zaman da bayagi bekletti. 6.10 ortalamam var simdi 6.78 den satmadim pisman degilim biraz sabir lazim

EnverGamze için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

İnşallah teşekkürler ilginiz için

UMUDUMUMUT için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Aşkım_gumus ()

Baskanim ilk önce tebrik ederim sonrada soru hakimi kulanayım yön yukarimidir acaba saygilar

0BeğenmedimŞikayet

EnverGamze ()

Olmasını istediğimiz bu ama maalesef hayaller bu gümüşten bir cacık olmaz

Tarihbil için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ANL_ANL ()

neden çöp olduğunu düşündünüz?

0BeğenmedimŞikayet

Tarihbil ()

Onur bey sanki cok iyi oynuyorlar piyasa yapicilari bir anda yukselecek hic kimsenin beklemedigi bir anda

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Aynen öyle düşündüm biliyor musun Onur abi. Beklentileri çöp edip Kelebeği ya da yarasayı hangisini kabul ederseniz onu çalıştırıp çıkmış olabilirler... Eğer üst üste tuzak kurmadılar ise tabi daha... ytd

0BeğenmedimŞikayet

Karamsar_Tilki ()

Hocam elinize sağlık . Beni bu kelebek kurtarmaz çalışsa bile ancak ters zürafa iş görür :)

0BeğenmedimŞikayet

UMUDUMUMUT ()

Umarım dediğiniz gibi olur

BossVurguncu için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Onu diyorum ufaktan silkeleme yaptılar ve ayı tuzağı gibi... Ama belki daha iyi oldu en azından üzerindeki baskıyı atmış olsun da gümüş ons çıkış başlamış olsun inşallah. ytd

0BeğenmedimŞikayet

UMUDUMUMUT ()

Altın ons 1818 i görmedi

0BeğenmedimŞikayet

UMUDUMUMUT ()

Bence bu bir tuzaktı

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Konuşmak için erken ama bence iyi silkeleme yapıp çıktılar. ABD alttan alması ve alttan alanlar adına da güzel fırsat olmuş olabilir. Ytd. Tabi kapanışlara bakmak lazım...

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Bir şey değil. Evet inşallah çalışırsa altta kapanış almazsak. 26.50-60 bandına kadar gidebilir hedefleri olabilir ilk etaplarda inşallah... D'yi alıp teptik yukarı sanki ama daha belli değil sanırım. Zaten şu an grafik de göremiyorum tam yorum yapamıyorum o yüzden son duruma... ytd

ÇağrıAy için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ÇağrıAy ()

Emeğinize sağlık. Grafikte 24.64 e inip 26 lara gelecek görünüyor değil mi?

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Bir nevi W de diyebilirsin. 2'li Dip de... Eliot da...
Matematiksel anlamda daha tutarlı oluyor genellikle. Mantık aynı ama dostum... ytd

sozlesmeli için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

sozlesmeli ()

W formasyonu değil mi bu orjinalde

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

O satışlar bana oyun silkeleme tuzağı gibi geldi ama kesin konuşamam sonuçta o da bir senaryo ve ihtimal ihtimaldir. ytd

ANL_ANL için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

İnşallah Yasemin umut asla bitmez :) ama teşvik paketi bizleri yıprattı biraz

Yaseminnisa için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Hayır değil orası D bölgesi nokta seviye değildir değişebiliyor. Ama yine de önemli seviye değip üste atmaya çalışıyor gibi geldi. Şart 24.40-50 bana göre. Belki şu an yarasa 2'li Dip yapmış oldu diye temenni ediyorum. Alta kırıp kapanış almayalım yeter diye düşünüyorum inşallah. ytd

CEYLO için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ANL_ANL ()

benim aklıma altının 1960 ı kıramayıp 1760 lar yaptığı hikaye geliyor nedense. Onsların yukarı gücü yok eftlere baktığında gümüş satış da yemiş hatta bir daha dip deneyecekler sanki.

0BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Eline saglik Boss, bir umuttur hayat:)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum