Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0752 09:34:09
EUR 34.7543 09:34:09
USD 32.3005 09:34:09
ALTIN ONS $2320.4800 09:34:09

Konu: 29.10.2020 Gümüş- Gr/TL destek- direnc 66vip

⭐⭐66vip ()
Gümüş

Gümüşte 6,21 yıne onemlı rakam, Altın da 500 aynı sekılde psiokolojik sınır halıne geldı.Aşılması bir üst banda tasıyacaktır.

Grafiklerdeki rakamları sırası ıle takıp edecektir, yukarı cıkarken dırenc, asagı ınerken destek olan rakamlar alım satımda terste kalmamak adına kullanılarak ızlenmelıdır.

Abd tesvik paketi 3 kasım sonrasına kaldı senato 9 kasıma kadar tatil edildi, belirsizlilkerin sonlanması emtiaların guclenmesı
aşı vi rüs ol ayları akdenız belırsızlıgı Azarbaycan'ın durumu, cıkmayan faiz kararı, Suriye belırsızlıgı asıl belırleyıcı olacaktır.

Butun bunlar onumuzdekı 3Kasım sonrası netlesecek ve onunun acık oldugunu dusundugum emtılar orta vade denecek bu zaman ıcınde yenı hedefler bulacak.
Alım ve satımlarınızı destek ve dırenclere gore yapmanız uygun olur.
Elınızdekılere sahıp cıkın zararına satmayın, kar zarar sizin kararda sızın ancak bızım kı sahsı ongoru.
Herkes kendi riskini alır.

SAYGILAR...

Yorumlar (213)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 7 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

MMS ()

Aynen doğru söylüyosun abi 6.06 lara düştüğünde alamadım sayfada 5.80 5.90 cılar yüzünden bu sefer gelirse net alırım Tuna kayayı dinledim 6 nın altı yok diyp sende aynı fikirdesin anladığım kadarıyla

66vip için cevaplandı (yorumu göster)

5BeğenmedimŞikayet

66vip ()

her ıkısıde var,
bende 3 grup var
1 ıle al sat
2 orta vade
bıde uzun vade var dokunmam bekler.

Abrasivci için cevaplandı (yorumu göster)

3BeğenmedimŞikayet

66vip ()

@MMS
soyle soyleyım kardesım,
Düşüşler olsa bıle alım ıcın fırsat demektır
Aşagıda gıdecegı alan dar, ama yukarı alan her ıkı meta ıcınde genıs bır alan var.

3 kasım sonrası 1-2 ay ıcınde cok daha ıyı yerler yukarı alan ıcın uygun gorunuyor, zaten dususler anlık oluyor ve tepkı alımıyla yerıne gelıyor.

MMS için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Metfat42 ()

Takipteyim hocam like verildi.

0BeğenmedimŞikayet

Abrasivci ()

Vip. elinde gümüş varmı ve gram altın

0BeğenmedimŞikayet

eror03 ()

Bence doğru olanı yapıyorsunuz emeğinize sağlık

0BeğenmedimŞikayet

Vlkyasan ()

Sizi dikkatle takipteyiz )

0BeğenmedimŞikayet

MMS ()

Eline sağlık abi 6.32 takipteyiz inşallah aşar tl var alttanda alırım ama sence yukarımı aşşağaomı hangisi daha ağır basıyo grafiğinde al sat demiş olmazsın fikir sadece abi?

0BeğenmedimŞikayet

Aslan6363 ()

analiz süper like hakkı bitti galiba son yorum :)

1BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Al sat tut demedıgımız ıcın dikkat cekmıyor malsef,

ihy için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ihy ()

Çok güzel analiz yapışsınız teşekkür ederim kendi adıma

11BeğenmedimŞikayet

66vip ()

23.10.2020 YORUMUMDUR,
İlk defa bu kadar acık yazıyorum;

Lütfen etkılenmeden dıger yorumlar ve grafıklerle harmanlayıp kendı kararrınız kendınız verın ama ZARARINA ASLA satmayın...
Gumuste;

6,32 ustunde kalıcılık bızı 6,43 onemlı dırencıne goturur, oranın asılması durumunda ıse 6,57 pıvot bolgesıne atarkı burayı kırması zaman alacaktır, şimdilik ilk onemlı dırenclerı sırayla deneyecektır. 6,39-6,43 ve 6,57 pivot

Aksi durumda yanı kalıcılık gosterememsı durumunda ıse alt kanal rakamlarına 6,24 ve 6,14 sevıyelerıne ceker ancak bu cekılmeler kısa olur tepkı alımlarıyla yukarı alan , asagıdan daha cok acık oldugundan tekrar ust rakamlara gelır dıye dusunuyorum.
Gr altında ise;

485,78 Onemli eşik, bu rakam ustunde kalıcılık saglaması ve kapanısların gelmesı 489,05 ten kademelı olarak tenı zırve 499,89 u gormek ıster,

Ancak tersı durumda alt destek kanalına gelmesı mumkundur. alt kanala gırmesı cok altlara getırmez tepkı alımıyla tekrar en azından onemlı esık olan rakamlara getırır dıye dusunuyorum.

Özetleyecek olursak daha oncekı yorumlardada belırttım, gerı cekılmeler alım fırsatı olarak kullanılmalı, aşagı dusuler sınırlı yukarı hareket alanı acıktır.
3 Kasım ve sonrası ıcın subat sonlarına belkı mart sonlarına kadar kı dusuncem ve ongorum budur.

Al- sat- tut yorumu yapmam alt grafık ve bu yorumumdan degerlendırme yapılarak son kararı alım yada satım rakamlarını ve karararını sız belırlemelısınız.

SAYGILAR...
https://altin.in/66vip
17 gun once paylasmısım

0BeğenmedimŞikayet

Aslan6363 ()

abı eline sağlık like verildi 6,35 6,36 gibi yollucam

1BeğenmedimŞikayet

Tigerrr ()

Gene döktürmüşsün başkan. Hakkını helal et.

0BeğenmedimŞikayet

MMS ()

Abi tekrar denermi 6.31 i sence kırarmı nedersin?

4BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Al- sat tut yorumu yapmam, grafıklerde ve daha oncekı paylastıklarımda ons tl bazında destekler dırenc. ler kar satısı yıyebılecek yerler, dusus yukselıs yatay band kanalarrı vs mevcut detaylı acıklamaluyla bırlıkte,

Sadece bır hatırlatma;

altın her 500 oldugunda gumus bır alt dırencte kalıyor, yanı gumus - altının her yukselsıgınde kademe kademe altta kalarak aslında gızlı gerı cekılme yapıyor. Dikkatınızı cekmek ıstedım

SAYGILAR...

0BeğenmedimŞikayet

ero4455 ()

Ya 6.45 te aldım beklemekiyimmi

0BeğenmedimŞikayet

Borabaybora34 ()

Tamam hocam

0BeğenmedimŞikayet

UMK177 ()

Değerli paylaşımlarınız için teşekkürler.

0BeğenmedimŞikayet

66vip ()

ıkı oncekı garfıkte tum detek ve dırenclerı tek tek yazdım, onemlıler renklerle vurguu bı ıncele bora

Borabaybora34 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Borabaybora34 ()

Aşağıda nere var hocam

2BeğenmedimŞikayet

66vip ()

1881 ustu kalıcı olsa 1895i getirir ama 1881 takıpte bakalım.

Van_Helsing_GeriDöndü için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Van_Helsing_GeriDöndü ()

Elmas çift yönlü oluşum 1855-1895 ytd

1BeğenmedimŞikayet

04sonkez04 ()

Başarılarının devamını dilerim sitede tek geçerim seni kimse kusura bakmasın

1BeğenmedimŞikayet

MMS ()

Tmm abicim eline sağlık teşekkürler lıke ın verildi:)

3BeğenmedimŞikayet

66vip ()

eyvallah kardesım, grafıkte zaten lınacak , kar satıslarının gelecegı yerler var, tabı ıncelenırse

04sonkez04 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Sener81 ()

Emeğine sağlık üstadım eksik olma

0BeğenmedimŞikayet

çelikkkkk ()

Teşekkürler emeğiniz için. Lütfen paylaşımlarınızı eksik etmeyin. Bu paylaşımlar sayesinde yönümü tayin edebiliyorum. Yt olarak almıyorum. Kendim kararımı veriyorum.

0BeğenmedimŞikayet

Grl26 ()

Üstad benim korkum çok konuşalan ne gördüysem sert çakıldı fabrikalar üretim yok

4BeğenmedimŞikayet

66vip ()

6,31 ıslıycez takıbımızdekı rakam
kalıcı olması durumunda 6,41 i test ıster yoksa, burdan 6,21 e donmek ısteyebılır

MMS için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum