Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0699 01:20:57
EUR 34.7748 01:20:57
USD 32.4684 01:20:57
ALTIN ONS $2337.9850 01:20:57

Konu: 29.10.2020 Gümüş- Gr/TL destek- direnc 66vip

⭐⭐66vip ()
Gümüş

Gümüşte 6,21 yıne onemlı rakam, Altın da 500 aynı sekılde psiokolojik sınır halıne geldı.Aşılması bir üst banda tasıyacaktır.

Grafiklerdeki rakamları sırası ıle takıp edecektir, yukarı cıkarken dırenc, asagı ınerken destek olan rakamlar alım satımda terste kalmamak adına kullanılarak ızlenmelıdır.

Abd tesvik paketi 3 kasım sonrasına kaldı senato 9 kasıma kadar tatil edildi, belirsizlilkerin sonlanması emtiaların guclenmesı
aşı vi rüs ol ayları akdenız belırsızlıgı Azarbaycan'ın durumu, cıkmayan faiz kararı, Suriye belırsızlıgı asıl belırleyıcı olacaktır.

Butun bunlar onumuzdekı 3Kasım sonrası netlesecek ve onunun acık oldugunu dusundugum emtılar orta vade denecek bu zaman ıcınde yenı hedefler bulacak.
Alım ve satımlarınızı destek ve dırenclere gore yapmanız uygun olur.
Elınızdekılere sahıp cıkın zararına satmayın, kar zarar sizin kararda sızın ancak bızım kı sahsı ongoru.
Herkes kendi riskini alır.

SAYGILAR...

Yorumlar (213)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

sTRADEgist ()

Umarım verdiğim bu seviyelerden değerlendirenler olmuştur. Herkese bol bereketli kazanclar ve saglikli günler dilerim..

sTRADEgist için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Esenadam47 ()

Verir şu dolar bizi mahfetti

Sinan2462 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ercoy123 ()

Çok teşekkürler, elinize emeğinize sağlık...

0BeğenmedimŞikayet

Sinan2462 ()

Tersde kaldığın süre içinde işlem yapmaktan kaçın sayın abim, şunu anlamak lazım gümüşte ani iniş ve anı çıkışlar bitmez, sürekli fırsat verir,

Esenadam47 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Esenadam47 ()

Işte o kadar bekledim 3 ay sonra altan alırım kafasıyla zararkes yaptım kafayı yecem normalde ortalamam 6.6di

1BeğenmedimŞikayet

Sinan2462 ()

Zaten bu millet bi durmazki yerinde, şuan bile sitenin çoğu tersoda dün sabah 6,40 ve üstünde satan satana idi, öyle bı panik oldularki dersin gümüş 1 tleye düşecek..

Bedir_Kara için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Bedir_Kara ()

Milletin lafına uydu da ondan 3 aydır hergün alım fırsatı kovalıyor neyi beklediğini kendi de bilmiyor

0BeğenmedimŞikayet

Sinan2462 ()

İyide zararkes neden yapıyorsun? ne gerek var

0BeğenmedimŞikayet

Esenadam47 ()

Ben zararkes yaptım kardeşim 5.89dan 9 bin zararım var zararkes yapsaydım şimdi ana param çıkmıştı

1BeğenmedimŞikayet

Sinan2462 ()

Abi sen hep tersdeyim diye feryat figan ediyorum, şimdi alım için fırsat soruyorsun? ve bu seviyeden soruyorsun vallahi pes

0BeğenmedimŞikayet

Esenadam47 ()

Usta bi alim fırsatı verir mı dersin verirse en düşük nereler olabailir yardımcı olursan sevinirm

66vip için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Borabaybora34 ()

Eline sağlık

0BeğenmedimŞikayet

arlon55 ()

şimdi bu 24 200 den sona ya aşşa ya yukarı dimi usta

0BeğenmedimŞikayet

MMS ()

Eline sağlık abi seni üzenler olmuş belli yinede yardımcı oluyısun hakkını helal et işin rast gitsin inşallah:)

7BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Ikı gun once paylastıgımız

Alt grfaık calısmıs ve grafık gorevını tamamlamıs gorunuyor, incelemenızı onerırım.

Yeni yol hatıtası son attıgımız grafıkler...

0BeğenmedimŞikayet

sTRADEgist ()

Nasıl gidiyor arkadaşlar?

sTRADEgist için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Şenol35 ()

Üstad tebrikler değerli bilgiler için

0BeğenmedimŞikayet

Burak_Bingül ()

Hocam Meyve veren ağaç taşlanır... malesef :( ALLAH sizden Razı Olsun

1BeğenmedimŞikayet

66vip ()

@Birtek alt torum

1BeğenmedimŞikayet

66vip ()

@KAHİN38 alt yorum :)

1BeğenmedimŞikayet

Aynur1 ()

Teşekkür ederim asıl ben sizi izliyorum. Var olun..

USTAMM için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

66vip ()

saolasın kardesım, estagfurullah. sabretmek ızlemek lazım bıraz. bu gun cok yazdım, yorum lımıtını astım,

izleyelım mevlam neyler

Tigerrr için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Tigerrr ()

Alttan aldıklarımın hepsini çıktım başkan alım için seni bekliyorum. Allah razı olsun. Piyasayı kitap gibi okuyorsun vesselam. Rabbim yolunu bahtını açık etsin. Amin.

0BeğenmedimŞikayet

USTAMM ()

Aynur hanim calismalarinizi hayranlikla izliyorum ve cok kaydadeger buluyorum. Bravo.

Aynur1 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Tzo_ ()

Evet herkes nakite geciyor hayirlisi insallah kimse zarar etmez

Bekir93 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Tzo_ ()

Insallah abicim dustukce yine toplamistim ama ilk aldgim parca biraz fazlaydi o yuzden biraz moraller pert oldu olsun saglik olsun cok saglun kolay gelsin

0BeğenmedimŞikayet

Bekir93 ()

Aynen tecrübe ama bu 3 Kasım seçimleri önemli bakalım ne olacak

Tzo_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Alp05 ()

Öyle hocam, mevlam gönlünüze göre versin yaradana emanet olun

0BeğenmedimŞikayet

Tzo_ ()

Evet alttan aldim cok sukur baya toparladim ilk 6.50 den aldim 6.80 leri gorunce satsam mi dedim aman ha ne yapiyorsun 10 olacak dediler sonra bir dustu.. ? neyse saglik olsun hersey tecrube

Bekir93 için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum