Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0711 21:42:45
EUR 34.8950 21:42:45
USD 32.5565 21:42:45
ALTIN ONS $2325.5400 21:42:45

Konu: <@kıncı> qram kademeli alım bölgelerim..

⭐⭐Akıncı ()
Gram Altın

alım için fiyat soran arkadaşlar için kendi adıma kademeli alım yapmak için bu yolu izlerdim, orta vadede 540 lira olana kadarda elimde tutardım. önümüzdeki hafta fazla online olamayabilirim olaki düşerse bu fiyatlardan alımlar üzmez ben kendim ise tam anlamıyla dönüş görmedn alım yapmam hangi ürün olursa olsun.. ytd bana fikrimi soran arkadaşlar için paylaşımım... siyah kanal kırılırsa sagdaki fiyatlar hedef olacakdır.

Yorumlar (257)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 9 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

eyvallahh kırmızı yada turuncuda s desdek atabilirim size egerki gelirse :)

Heysen için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

KAHİN38 ()

:) hiç yükselecek demedinki sen bı napet gelesice kır hicmi yukselmwdi yada den şahit olmadin :)

Akıncı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Serkan_22 ()

Salın şunu artık bağlamayın bizde gülelim :D

0BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

diyemem full borsadayım bende :=)

THE_END_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Pls54 ()

Aynen seni takip ediyorum bide dolarcı diye biri var tahminleri iyi Allah razı olsun kardeşim

1BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

zaten düşecegi zaman düecek diyorum :) yükselicegi zaten yükselirken herkez yükselicek diyor

KAHİN38 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

THE_END_ ()

sende ona borsa patlıyacak de

KAHİN38 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Heysen ()

Kalemine saglik kardesim

0BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

yukarıya dönebilecek yerleri belirtim kardeşim ben biraz daha düşmesini bekliyorum ama burdan bile alıma başlansa 4/1 ile düşüşün devam etmesi durumunda diger alımlar için desdek seviyelerinde yapılabilir

Serkan_22 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

KAHİN38 ()

:))) sen hep düşüş diyon binkezde yükselir de babacan :) ne zaman görsem düşecek diyon bikezde yükselecek dememe daha şahit olmadım :)

0BeğenmedimŞikayet

Serkan_22 ()

Hala düşüş trendinde diyorsun ozaman?

0BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

eyvallah bu fiyatdan bile alıma başlayım 411 kadar düşse bile eşit miktarlarda alınan altının ortalaması 435 lira oluyor umarım bir kaç kişinin işine yarar.

Pls54 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Pls54 ()

Dostum eline sağlık güzel çizim olmuş

0BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

evet bu risk algınıza baglı siyah kanal kırılıp yeşil turuncu ve belki kırımızı bölgelere kadar düşmesini bekliyorsan sabır edip daha ucuza daha fazla alablirsin..

Kio için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kio ()

Bende beklemedeyim ne elimde olanı satarım şuan için nede alırım biraz daha fırsat tanıyacak diye düşünüyorum sunum için teşekkürler.

0BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

@akin77 zamanı bilemem ama seviyeler böyle

Gold87 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gold87 ()

Emeğinize sağlık hocam

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum