Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0675 07:41:26
EUR 34.7339 07:41:26
USD 32.5072 07:41:26
ALTIN ONS $2392.1450 07:41:26

Konu: <@kıncı> qram kademeli alım bölgelerim..

⭐⭐Akıncı ()
Gram Altın

alım için fiyat soran arkadaşlar için kendi adıma kademeli alım yapmak için bu yolu izlerdim, orta vadede 540 lira olana kadarda elimde tutardım. önümüzdeki hafta fazla online olamayabilirim olaki düşerse bu fiyatlardan alımlar üzmez ben kendim ise tam anlamıyla dönüş görmedn alım yapmam hangi ürün olursa olsun.. ytd bana fikrimi soran arkadaşlar için paylaşımım... siyah kanal kırılırsa sagdaki fiyatlar hedef olacakdır.

Yorumlar (257)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 7 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Pierlotti ()

Hoca bu grafikciler bizi gömecek gibi durumdayım

KAHİN38 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

merhaba hamd olsun bugünümüze, zaman olarak bir süre vermek dogru olmaz 3 günde de gelebilir 3 aydada 2 haftada da tamamen piyasanın belirledigi birşeydir zaman konusu

Ünal72 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

KAHİN38 ()

Danışıklı dövüş o borsa denen olay

Akıncı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

kardeşim yani çok açık olarak grafikde anlatıgımı düşünüyorum olası ihtimalleri

Ahsen___1453 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Adanalı_Mert ()

Önerebileceğin bir kağıt var mı usta bide fmızp jants ve
snpam kağıt hakkında bilginiz var mı..?

0BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

dedim ya risk yönetimi ile ilgili bütün mesele

akin77 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

eregli akbank garan bankacılık dipden dönüş yapma olasılıgı yüksek oldugu için agırlık oraya kaydım biraz sende ne var ki

Hknkoc için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

sabuk sabuk hisseler çok var ama düzgün olan şirketlerde var fazlasıyla ayırt etmek gerekir görüşüne saygı duyarım ..

0BeğenmedimŞikayet

sezginakis1980 ()

Akıncı üstadım kademeli aldım önce 450 den 474 gecen hafta cıktım 200 gr bıraktım belki gider yukarı diye 452 tekrar koydum bi parca 444 bekledim olmadı dip ben 405 gibi kestitiyordum ozaman 440 430 gelirsede 410 yapıcam kademeyi bu olasılık 2021 mart sonumu kosullara göre surec uzayabilir veya erkende gele bilir doğrumu hocam tsk

0BeğenmedimŞikayet

Ünal72 ()

Akıncı kardeş merhaba nasılsın bu bahsettiğin fiyatlar ne zaman gelir tahmini bir bilgi verirmisin selamlar

0BeğenmedimŞikayet

KAHİN38 ()

Benim fikrim borsa illegal o yüzden bulasmam ben

0BeğenmedimŞikayet

Ahsen___1453 ()

Selam Akıncı kardeş, takibindeyim, yeni üyeyim, orta vadede tavsiyen varmı.. Bol kazançlar

0BeğenmedimŞikayet

akin77 ()

Uyar üstadım 442 uygun ama sarı çizgi beklicem)))çünkü ne var ne yok dalıcam)))ne o parçalı hiç sevmem bölmeyi)))

0BeğenmedimŞikayet

Hknkoc ()

Sende hangi hisseler var ben girdim ama şansım pek yaver gitmiyor aldığım dip yapiyir

1BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

bende 461 üstüne atamayan gramın hedefi 442 dir..

akin77 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

akin77 ()

Ben sarı beklicem)))bide zaman gösterse grafikler)))

0BeğenmedimŞikayet

akin77 ()

Yeşil çizgi uyar ama sarı çizgi CAN dır)))

0BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

ne zararı kardeşim :) 88 bin benim ortalamam yabacı satışlarının bu kadar aşırı oldugu dönemde bile 80 bin altına gelmedi.. ben her zaman borsada olrum düşerkende çıkarkende ve artık satılacak degil bazı hisseler için tarihi fırsat seviyelerinde iken bence sen borsaya korkarak bakıyorsun daha önce işlemin oldumu hiç bilmiyorum ama aslında herkezin az bir para ilede olsa yatırımının olmasını düşündügüm bir yer karı ne altın ve döviz ile kıyaslanmaz..

0BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

böyle inişler çıkışlar olur önemli olan bu düşüşlerde bizlerin ne yapmamızı bilmemiz bir planımın olması ya ek alım yapıp fırsatı degerlendirirz yada sabır ile bekler piyasanın dönmesini bekleriz..

sezginakis1980 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

akin77 ()

Bu akşam gram çalışacaktınız)))seviyeler böyle derken)))nasıl )))420 mi)))üstadım

0BeğenmedimŞikayet

KAHİN38 ()

Testeresini felan bilmem ama. suan borsadan kaçış olduğunu sen benden iyi biiliyon haa sende önceden girenlerden sin şuan zararda olduğun için cikamiyon :)

0BeğenmedimŞikayet

MetalAdam ()

Hayırlısı olsun :)

0BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

sayfada sorun yaşanıyor malesef

THE_END_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

sezginakis1980 ()

Akıncı yureğimize su serptin allah senden razı olsun bu günlerde onsta karanlıkta yürüyorduk bu grafik bize ışık verdi tsk

0BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

altınsız kalırsam altın çıkaran maden şrketine ortak olurum altarnetifler bitmez

MetalAdam için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

hergün mü düşüyor ? yoksa 1 aydır terstere piyasasımı yaşanıyor.

0BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

valla asıl hayal senin bu beklentin..

1BeğenmedimŞikayet

Bay_Bayburtlu ()

Selcuk 2 yildir dolar 10 tl olacak diyor..
Hatta bir video da 35 tl olacak dedi.. cok desteksiz salliyor.
Terste kalanlar icin guzel moral veriyor..

0BeğenmedimŞikayet

KAHİN38 ()

:))) düşmesi için nedene gerek yokki hergun dusuyo zaten bunu herkes biliyo ve borsadan paralri cekiyo

0BeğenmedimŞikayet

MetalAdam ()

Yine altinsiz kalacaksın :))

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum