Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0702 14:39:37
EUR 34.8045 14:39:37
USD 32.4975 14:39:37
ALTIN ONS $2382.5600 14:39:37

Konu: <@kıncı> qram kademeli alım bölgelerim..

⭐⭐Akıncı ()
Gram Altın

alım için fiyat soran arkadaşlar için kendi adıma kademeli alım yapmak için bu yolu izlerdim, orta vadede 540 lira olana kadarda elimde tutardım. önümüzdeki hafta fazla online olamayabilirim olaki düşerse bu fiyatlardan alımlar üzmez ben kendim ise tam anlamıyla dönüş görmedn alım yapmam hangi ürün olursa olsun.. ytd bana fikrimi soran arkadaşlar için paylaşımım... siyah kanal kırılırsa sagdaki fiyatlar hedef olacakdır.

Yorumlar (257)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 6 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

bakın kesin gelicek diye birşey yok olası dönüş yerleri bunlar.

sezginakis1980 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

35oğuz35 ()

:) haha o 400 bekliyor olsun dipten aliriz full gireriz abi:))

İbrahim_4546 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Mert_712 ()

410 felan hayal bence

0BeğenmedimŞikayet

İbrahim_4546 ()

Akıncı usta mezarcı onun almasını beklersen çok beklersin:)

35oğuz35 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

KAPAKÇI_GELDİİİİ ()

Aynen her şey dahil 13 buluyor

Akıncı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

ben gram altın alma yerine altın işi yapan şirketin hissesini alabilirim ama onuda yazarım

35oğuz35 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

sezginakis1980 ()

Hocam ben attın grafige göre 435 430 410 almayı planlıyom

0BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

7 tl artı vergimi

Pierlotti için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

KAHİN38 ()

Ummursamam kimseyi Kendi yorumum ve ongorulerimle alım satım yapiyorum

0BeğenmedimŞikayet

KAHİN38 ()

Bana göre borsa illegal ben girmem girenede yorum. yapmam

İbrahim_4546 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

işde giriş çıkış yerleri ve karı cebe atmayı bilmek çok önemli

0BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

allah bereket versinn.. şimdi anlatım 400gr mın 100 ünü aldın bugün 300 gr daha alcak nakit var eger dogru işi çok güzel yükselirse zaten elde var düşersede her renkde 100 gr şeklinde alırsın full girip kazanmak hırsına kapılmamak gerekir bazen elindeki sermayenin yarısı ile alırsın bazen 4 de 1 ile sonuçda azda ola çokda olsa kazanmak ama sürekli kazanmak..

1BeğenmedimŞikayet

sezginakis1980 ()

Ama bu karın iki katından fazlasını 1 haftafa gumusculere kaptırdım 23000 tl zararla cıktım kalsaydım 40000 bin olacaktı

0BeğenmedimŞikayet

35oğuz35 ()

siz alinca banada soyleyin hocam yanliz kalmiyak o rakamlarda bari kademeli alalim bende suan almadim bekliyom tldeyim:)

0BeğenmedimŞikayet

Pierlotti ()

Makasa bak tfx tm rezilsin 7 TL makas mi olur satarken vergi yok diyenler sizde buna inandinizmi

0BeğenmedimŞikayet

sezginakis1980 ()

400 gr altını 9600 tl karla yolladım

0BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

dostum yeni grafik attım orda açıkca anlatmaya çalıştım fikrimi

Betwars için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

35oğuz35 ()

guzel olmus hocam kaydettim resmi tesekkurler

1BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

zaten elinde varsa bakşa almasan iyi olur burdan 500 bile gidicek olsa genede bir miktar tl her zaman kenarda durması iyidir can simidi gibi..

0BeğenmedimŞikayet

sezginakis1980 ()

450 ortalamalı 400 gr bozdum 574 200 gr bozmadım elimde duruyo bugunde yine koydum 452 den 100 gr 400gr daha alacak nakit var verdin sarı kademede 100 daha alcam gelirse son alt kademedeki 420 410 da hepsini koycam

0BeğenmedimŞikayet

Betwars ()

Hocam pazartesi sabah 9.40 açılışta tRene biniyorum bugünkü rakam ın altında yani 44x den ne bulursam treni kaçırmadan uyğunmudur

2BeğenmedimŞikayet

Toygar_ ()

Emeğinize sağlık.

1BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

bu seviyeler olası dönüş yerleri gene yakından takip edicez tabi farklı oluşumlar gördügümüzde dönüyoruz deriz şimd biraz izlemek gerek. ben altınsız durmam diyenler içinde 5/1 den fazla alım önermem.

Ünal72 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Adanalı_Mert ()

Eyvallah hafta sonu sorarım tekrar dan müsait olursan cvp verirsin

0BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

bist30 ve 50 dışına pek ilgilenmiyorum kardeşim 100 içinden de belki 10 tane hisse altarnetif olabilir şimdi birşey diyemem hafta sonu bakarız bir ara. bakalarda hareketlenme başladı 2 gnde % 10 yaptı takip edilmeli düzeltmeler degerlendirebilir

Adanalı_Mert için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

fan35 ()

Ne bu grafiklere nede direnclere inancim yok artik herseyi kirarak dusuyor... grafikcilerde destekcilerde artik dunyadaki para baronlari onlar ne isterse o olur Altin gelecegi sıkıntı ancak bir kac kez anlikta olsa terstekiler icin aldigi fiyatada olsa bir cikis kanali verecektir ancak gelecegi karanlik ytd

0BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

bırakdım derken zararınamı sattınız

0BeğenmedimŞikayet

Ünal72 ()

Ama gelir düşüncesindesin doğrusu demi

0BeğenmedimŞikayet

İbrahim_4546 ()

En iyisi bulaşmamak arkadaşım evini arabasını tüm birikimini borsada kaybetti kendisi bankacı bu işin içinde olmasına rağmen.

KAHİN38 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

altın ve dövizden ne farkı var öyle bakarsak bütün piyasa danışıklı dövüş

KAHİN38 için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum