Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0659 02:03:21
EUR 34.7724 02:03:21
USD 32.6001 02:03:21
ALTIN ONS $2379.3650 02:03:21

Konu: <@kıncı> qram kademeli alım bölgelerim..

⭐⭐Akıncı ()
Gram Altın

alım için fiyat soran arkadaşlar için kendi adıma kademeli alım yapmak için bu yolu izlerdim, orta vadede 540 lira olana kadarda elimde tutardım. önümüzdeki hafta fazla online olamayabilirim olaki düşerse bu fiyatlardan alımlar üzmez ben kendim ise tam anlamıyla dönüş görmedn alım yapmam hangi ürün olursa olsun.. ytd bana fikrimi soran arkadaşlar için paylaşımım... siyah kanal kırılırsa sagdaki fiyatlar hedef olacakdır.

Yorumlar (257)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 4 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

@66vip dostum sen hangi bölgeyi tercih ederdin?

0BeğenmedimŞikayet

Mutra_dayı ()

@Polat58 engelini kaldır bak o kaldırmış:)

Tahsin_34_36 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Tahsin_34_36 ()

bu yazısıyla şıkayete bulunsa başına iş acarsın. bence atıp turmaları bırak. anlamadıgın işlerden uzak dur.

Mutra_dayı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Polat58 ()

Açtım senimi kıracam oda engellemiş ula beni

0BeğenmedimŞikayet

Mutra_dayı ()

sen aç kardeşim engeli çalışmazsa ver elektiriği:))

Polat58 için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

Polat58 ()

Ula engelini acammi gelecek mi

0BeğenmedimŞikayet

Mutra_dayı ()

ula hesaplasana yaptığı işlemleri

sen nasıl yatırımcısın

bak çırak @Polat58 söz verdim . yarın ona yardımcı olucaksın çırağa ihtiyacı varmış.

getir götür işleri. :)

1BeğenmedimŞikayet

Mutra_dayı ()

yok kardeşim yorumuna bak verdiği verilerin hesabını yapıyorum

benden kaynaklı zarar yok.

Pierlotti için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Tahsin_34_36 ()

adamın yazısı cok acık ve net sen hala her zamankı gıbı yıne kendını haklı cıkarmaya çalışıyorsun gıdıp derdını bu arkadaşa anlat ben senın zaten zerre kadar bu işlerden anlamadıgını aylarca yazıyorum. senın teknıgın t harfınden haberın yok. ben bugune kadar tek bır dogru verıne rastlamadım. acemılerı kandırıyorsun.

0BeğenmedimŞikayet

Pierlotti ()

Mutra hocam önemli olan faydalı olmak ayıp örtmek boşver hocam faydalı olalimda bize taşta atsınlar karalasinlarda sen doğru bildiğin yoldan şaşma hocam iyi geceler diliyorum

0BeğenmedimŞikayet

Mutra_dayı ()

BAK sevgili kardeşim seninde hesabını yaptım ortada mutra dayı zarar ettirdi diyorsun ya

diğer yazılarını okudum gümüşe ben sokmuşum.
6.40 dan aldırmışım .6.60 dan 44 kg. satmış 10bin tl zaten burda sayemde kar etmiş.

sonra sattıklarıyla benim tavsiyem üzerine

6kg 6.40

10kg.6.30 alım yapmış.

ortalama 6.33 yapar

YANi alımı 101 bin tl.

gümüş 5.70 satmış kim sattırmışsa artık 91 bin tl. zararı 10 bin tl.

sayemde zaten 10 bin kar etmişdi.

şimdi bak bakalım hesaba ortada zarar varmı
ve kim sana zarar kes yaptırmanı istemmişse
seni zara ettiren odur kardeşim.

@Akıncı @Tahsin_34_36 @vatansever1 @sezginakis1980

sezginakis1980 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

İbrahim_4546 ()

Aynen kardeşim herşey de vardır hayır

0BeğenmedimŞikayet

sezginakis1980 ()

İbrahim kimse bana gümüste tecrübediz diyemez demi kardesim bugüne bügün gümüşün masasına 3 günde 23000 tl bırakıp ceketini giyip cıkmış adamım ben belki bu acı tecrübe hayatta daha büyük beladan koruyacak. Allah bilir acı tecrübe

İbrahim_4546 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

İbrahim_4546 ()

Anladım kardeşim haklısın hayırlısı olur inşallah

0BeğenmedimŞikayet

sezginakis1980 ()

İbrahim evimi sattmıştım yeni eve insaattan girdim 2021 mart sonu teslim edicekti mütait 100 bin eksim vardı altından kazandın 10 bin gumuse soktular gitti 23000 bin oldu bize 113 bin acık altından anlıyoz iğşallah marta 500 olurda altın zararı cıkaririz karda yazar iyi yerden alırsak gr benim fazlafa gözüm yok be kardesim bu gumüş sağlımı bozucak düsse 4 tl ye 1 sene gezinse orda ben ne yaparım kardesim altın cıkmadımı yüksekte olsa ev kredisi ceker 5 ay 9 ay sonra altın yukseldimi satar kredimi kapatırım kendine iyi bak

0BeğenmedimŞikayet

İbrahim_4546 ()

Evet kardeşim haklısın ama neden sattın zararına çok üzüldüm

0BeğenmedimŞikayet

sezginakis1980 ()

İbram kardes nasılsın bu olayda dususleri pazartesi gunu 5.80 5.60.5.50 yazdım ibram sahit yalanmı ibrahim gardaş bu olay tanıstık ibramla

0BeğenmedimŞikayet

İbrahim_4546 ()

Aynen kardeşim

®RiSK için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Smtasmt ()

Milletin aina bakarak iş yaoma mueccim deil kimse hepsi tahmin net olan tahminde kesinlikle yorumcu olamaz piyasa ongorusununsoler herkez bolsans kardeş bende aldım her inisde 6.80 sathedefim

0BeğenmedimŞikayet

İbrahim_4546 ()

Döneceği yer yine aynı neden sattınki beklemek bu kadarmı zor kardeşim. Neyse geçmiş olsun

0BeğenmedimŞikayet

REKLAM ()

Yazık olmuş gümüşlere teşke kimsenin lafına bakma tamamen kendi aklını kullan

0BeğenmedimŞikayet

İbrahim_4546 ()

Zararkes yapmasan iyiymiş

2BeğenmedimŞikayet

sezginakis1980 ()

Kendi aklımı kullansam bu zararı görmezdim tahsinim murat dayıvar o yaktı beni. Bende 6.40 vergi dahil 50kg gümüs vardı kendim aldım kimseye danısmadım. Bunu 6.70 satmaya calıstım banka sattırmadı. telefon sikayet derken problem cözüldü 44 kg sattım 6.60 dan 6 kg kaldı elimde bi arkadasım okulda kalsın 6.70 cıkarsın dedi nasılsa kardasın dedi. sonra bu gumus 6.50 ve 6.40 dustu ne oluyo derken murat dayıya sor dedi sorduk oda 6.40 al nere duscek dedi 6kg daha aldık aha bi baktık 6.30 dedi al ortalaman dussun 10kg aldık ana bi baktık 6tl zarar kes yapsam dedim bida sorduk 6 al diyo murat dayi almadım ulen bi arastırdım 5.50 gözüküyo daha asa gide bilir zarar kes yapcam 6 dan arkadas cıkardiyo murat dayı cıkardiyo korkma diyo ben dusecegini bile bile bekledim.5.70 zarar kesle cıktım bigun sonra 5.40 geldi pazartesiden yazdım geldi amma sans amma ons altın dusus yerlerini ve doların durumu bu kanıya vardım olay aynı bu sekil gerceklesti olan bize oldu. Ama 5.40 ala bilirdim almadım celik hoca var dediki 5.40 bu dususun bi tepki yukselisi olur 5.70 veya 5.80 gide bilir dedi ni tekim bildi 5.75 cıktı ve duruma göre dahada adağıya gide bilir dedi simdi kimse bisey kestiremiyor kal salıcakla

0BeğenmedimŞikayet

Pierlotti ()

Allah rızası için artık 569 kır git gümüş ons sana 1870 ve üstleri yakışır ayıp oluyor bak

0BeğenmedimŞikayet

İbrahim_4546 ()

Kimse dip nokta ve uç noktanın nerden döneceğini nerede biteceğini tam olarak kestiremiyor bir ürünü alırken kazanmak daha iyi olmazmı:)

®RiSK için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

M_OZP ()

@33tarsuslu33 evet 453 den aldım acaba dedim banka beni mi tıktıklıyor:)

33tarsuslu33 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

İbrahim_4546 ()

Vayy uyanık:)) tabiki araç altının iki katı prim yaptı

35oğuz35 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

35oğuz35 ()

dogru diyon hocam zaten adamlarin kendi para birimi yukselmesi onlar icin ucuza girmek piyasaya dusun abd bi aylik asgari ucret 2700 dolar tl cevirmek yanlisda cevirelim diyelim insanin canini sıkıyor dur cevirmeyelim :) tl dunya pazarinda %22 kaybetmis bu sene

Akıncı için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum