Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0689 18:30:28
EUR 34.8116 18:30:28
USD 32.5463 18:30:28
ALTIN ONS $2330.2750 18:30:28

Konu: ONS Hedef Tahmini,

ONS 20200410 D GÜNLÜK,

Yorumlar (912)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 5 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

incsoft ()

bende sabah ne olacak güvenip almadım yükseldi arkadaşım ve halen güvenemiyorum..

Dreamy65 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Dreamy65 ()

Biraz nakitim var grama gireyimmi bilemedim 380 direncini kırabilecekmi

1BeğenmedimŞikayet

Ahmet_Serhat_Dursun ()

Biliyorum abi. Yine de sağol. Küçük parça alıyorum.

DOW için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

muttaki ()

Biz hep o arka yüzündeyiz abi :(

0BeğenmedimŞikayet

DOW ()

Tfx Kullanmadığım için bilmiyorum:(

Oguz665 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

DOW ()

Bankalar genellikle evdeki fiziki altınları getirin alalım ve size Altın hesabı açalım çalışması içindedirler.
Bankalar altın satıyorlarsa ! kuyumcu fiyatları ile karşılaştırmak daha doğru olur, benim böyle bir tecrübem yoktur.

Sulaio için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

DOW ()

Hayırlı olsun. Teşekkür ederim ancak
Madalyonun her zaman arka yüzü de vardır, bunu unutmayınız :)

Ahmet_Serhat_Dursun için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Oguz665 ()

Tfx de pts ne anlama geliyor acaba

0BeğenmedimŞikayet

Sulaio ()

Merhaba, gram altına uzun vadede yatırım yapmak istiyorum. Ama internetten değil. Bankalar gram altın satıyormuş sizce oradan alım yapmak mantıklı mı?
Yardımınız için teşekkür ederim.

1BeğenmedimŞikayet

Ahmet_Serhat_Dursun ()

Üstad tavandan yolladım. Kralsın sayende borsadan para kazandım kralsın

0BeğenmedimŞikayet

erdal262626 ()

Gümüşte 3.35-3.45 arasında sıkıştı. biktiracak insanları. Kisa vade gidip gelebilir. uzun vadede 3.75-3.77 gördüğünde karını al çekil ve izle. Çünkü orada aninda satis yaparlar.

gamze87 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hyt46 ()

Yatırımlarınız hayırlı olsun dostum.

Giulietta için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Arthur0 ()

Hocam selamlar, öğrenci için kısa vadede önerebielceğin cok pahalı olmayan hisse beklentin var mıdır. paylasırsan cok sevinirim. teşekkürler.

Giulietta için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Giulietta ()

Bugün gene bilindik sığ hisseler tavan yaptı, majör hisseler kımıldamadı güzel insan.. Aslında yabancıların portföyleri 2014'ten bu yana 140 milyar $'dan,30 milyar $'a kadar düştü ve kimse, an dahilinde, önünü göremiyor.. Pazartesi'ye kadar 396 hisseyi, değişik bir sistematikten geçirip (BANA ÖZGÜ),5-6 hisseye hedeflerim gelene kadar takılacağım parçalı olarak "eskimeyen dostum".. Senin hisse de alacaklarım içinde, çok ucuz şu anda..3 klasik (lıke) benden sana gidiyor dostum.. Alacaklarımı/aldıklarımı sana yazarım.. Hayırlı geceler.. Asla YTD...

Hyt46 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

erdal262626 ()

Yalnız şunu da unutmayın uçan kaçan bir endeks yok. Hisselerin çoğu zirvelerde. 95.000alti benim icin borsa biter.

Yigitsah için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yigitsah ()

Yorumunuz için teşekkürler hocam ?

erdal262626 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

erdal262626 ()

Endeks 100.000üzerinde kalmali. Persembeyi ne yapacaklar bir görelim. birileri korkusuzca 80.000den beri korkusuzca alıyor. Elbette bir kar satisi gelmeli. Endekste 103 üzeri önemli. Ama kolay kolay geçilmez hemen.

1BeğenmedimŞikayet

erdal262626 ()

Büyük bir ihtimalle. Son anlarda zaten endeksi yıktılar milletin üstüne. 10.93 daha önceki zirve idi. Orayi gectik. Uzeri de kapanislar gelmeye basladi. Suan icin korkulacak bir durum yok gibi. Bu hafta 12.10 ustunde kalmali. Kalirsa 14-16 bekliyorum. Gelir mi bilmiyorum. Yabancı takası çok iyi. Pek küçük yatirimci kalmadı gibi. Bir de ons altin asagi yukari çok hareketliydi.

Yigitsah için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

gamze87 ()

:)) nasip hocam

0BeğenmedimŞikayet

Yigitsah ()

Erdal hocam sizin ipek kız küçük bi düzeltmeye mi gitti sanki.

0BeğenmedimŞikayet

erdal262626 ()

Maliyetiniz ne ama bilmiyorum. Çok aşağılarda ise tutmanizı öneririm.

Ezgicik için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ezgicik ()

Altın bana temiz yüzde 23 kazandırdı

1BeğenmedimŞikayet

erdal262626 ()

Gumuste hala panik satislari devam ediyor gibi. Her yukseldiginde panikciler satis yapıyor. Bir süre daha böyle devam edebilir. Yukarıya hacimli bir sekilde gidemiyor gümüş. Gümüşte sabiri ogreneceksiniz:)

gamze87 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

erdal262626 ()

Elinizdekiler güzel. Yeterli gördüğünuz kar hangisinde varsa büyük ihtimal satarsınız gibi. Rysas hubvc maliyetinin nedir bilmiyorum ama rysas ta tepe rakamı 12.75 e yaklasmadikca satis tarafında olun. Hubvc 50 gördüğünü biliyorum en yüksek onda da yüksek rakama yaklaştıkça satis tarafında olunmalı. Tekrar en yüksek rakamları göreceklerini zannetmiyorum ama. IPEKE taşıyorum ben 5.62 maliyetle uzun süre tutacagim

FKARADAYI için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

FKARADAYI ()

Kasıma kadar naten, alctl, ipeke, hubvc, rysas, escom taşıma planım var. Şu an zaten primliler, tepki yükselişinin bitmesini bekliyim diyorum?

0BeğenmedimŞikayet

erdal262626 ()

Eğer borsada isler yolunda giderse bir yükseliş olacak. 103 önemli. Gecilirse yavaş olmaz yükselme. Ama hala temkinliyim.

0BeğenmedimŞikayet

erdal262626 ()

120.000den 80.000e gelme gibi düşünün.

0BeğenmedimŞikayet

erdal262626 ()

Borsada yavaşlama. Belli bir noktaya gelince geri cekilme.

0BeğenmedimŞikayet

FKARADAYI ()

Finansal kıştan kastınız nedir

0BeğenmedimŞikayet

erdal262626 ()

Hisselerde önemli. Ne olduklarını bilmediğim için. Hisse bazli da inceleyelim.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum