Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0675 05:02:14
EUR 34.7339 05:02:14
USD 32.5072 05:02:14
ALTIN ONS $2392.1450 05:02:14

Konu: ONS Hedef Tahmini,

ONS 20200410 D GÜNLÜK,

Yorumlar (912)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 7 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

1BeğenmedimŞikayet

erdal262626 ()

2020 yılı 1. ve 2. Çeyrek bilançolarını görmek lazım. O da haziran temmuz gibi bitiyor. SUAN büyük ihtimalle bilançoları iyi gelecek diye fiyatlaniyor. ben olsam tutarim aldığınız fiyata gelmeden satmam. Eger endeks 95 altına gelirse hiç bir hisse tasimam.

Hsadic612 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hsadic612 ()

Anladım gittiği yere kadar gideceksiniz yani :)) hayırlısı olsun...

erdal262626 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

erdal262626 ()

Stopu yukarı atarak gidiyorum.

0BeğenmedimŞikayet

erdal262626 ()

Gidebildigi yere kadar. 14-16 bu hAfta gelir mi bakalim.

0BeğenmedimŞikayet

erdal262626 ()

Siz bilirsiniz.

0BeğenmedimŞikayet

Yasemenn ()

@Erdal 262626bey iyi geceler borsada yeniyim bana kisada getirisi iyi bir hisese önerirseniz sevinirim

gamze87 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hsadic612 ()

İpeke hedefiniz rakam olarak kaç..?

0BeğenmedimŞikayet

Demos ()

Teşekkürler @erdal262626

0BeğenmedimŞikayet

Hsadic612 ()

Gitmezse en fazla üç gün daha tutarım, onunla vakit kaybetmeye gerek olmadığını düşünüyorum.

0BeğenmedimŞikayet

erdal262626 ()

Senelerdir baskiliyorlar ama bir türlü olmuyor. Gitmiyor. Çanak hedefi gördüğü en yuksek hedefte. Ne zaman olur inan bilmiyorum.

0BeğenmedimŞikayet

Hsadic612 ()

Baskılıyor olma ihtimali de olabilir... Buraya paranızı yatırın paranızı biz kullanalım gibi..

0BeğenmedimŞikayet

erdal262626 ()

Ederi bu değil ama aselsanin ama olmayınca olmuyor. Zamanında yabancı bundan çok kazandı. 2010 dan 2 liralık fiyattan 40 lu rakamları gören bir aselsan var 7 senede. Keşke yukarılarda olsa.

0BeğenmedimŞikayet

Hsadic612 ()

:))) haklı olmanız içten bile değil... ASELSAN benimde gözüme girmedi çok hantal kalıyor... Sasa ve Kozal a bir şans tanıyacağım... Onlar için biraz ümidim var..

0BeğenmedimŞikayet

erdal262626 ()

Kuvvetli sirketler. Aselsani begeniyorum. Ama gidemiyor yikari. 30 gördü. Daha fazla gidebileceğini düşünmüyorum. Kozal i birileri almaya çalışıyor galiba. Ana şirket ipeke dir. Ben ondan yana alımını kullandım. Sabancı hisseleri ile hiç aram yok. Metro ve ihlas gibi hisseleri spor hisseleri almam. sonu sa ile biten hisseler hiç dikkatimi çekmedi.

0BeğenmedimŞikayet

Hsadic612 ()

Merhaba, aselsan , Sasa ve Kozal için görüşünüz nedir..?

0BeğenmedimŞikayet

Mateknik ()

Teşekkür ederim hocam

1BeğenmedimŞikayet

erdal262626 ()

Logo tahvl mavi takip etmiyorum. Ama çok olumlu düşünmüyorum. Logo için özellikle. Mavi içinde aynı olumsuzum. Tahvl pahalı. Gideri vardır mutlaka ama alim tarafında olmam. isfin ismen prkab sayas ipeke alırım. onların yerine hem daha cok lotum olur. Hem de kazanci iyi olur. karar sizin. Sonra admın atmasın beni:) daha cok yazdigim hisseleri takip ediyorum. Ama ben tek hissedeyim. Bilginiz olsun.

Mateknik için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Mateknik ()

Merhaba hocam. Tavsiyeleriniz doğrultusunda r kardeşler ile karı görünce vedalastim. Dow'un hektas aldığını görünce ben de biraz aldım. logo mavi ve tavhl yi de sizin önceden yazdığınız hisselerle beraber düşünüyorum. Önceden beri takip ettiğim hisselerdir. Rica etsem müsaitseniz bir değerlendirme alabilir miyim.

0BeğenmedimŞikayet

koksal0634 ()

Pierlotti çok haklı bugün pazara gittim gerçeklerle yüzleştim ; ) geçen ay araç aldım verdim parayı sonra zoruma gitti 2019 ay sonu o paraya sıfır alınıyodu ve herşey tırmanarak artmaya devam ediyo.

Pierlotti için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

erdal262626 ()

Benim için problem yok. Kimseye kirilmam ve ya laf yetistirmem.

apnea341 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Bavaria_19 ()

Pazarda manavda ki fiyatlar gramdan da hızlı yükseliyor maalesef, bazı ürünlerin tedarik sıkıntısı yüzünden zamlandığı kabul edilebilir ama her şey mi zamlanır?
Enflasyonun daniskası. 2018 kur şokundan sonra bu salgın sayesinde duman olduk!

0BeğenmedimŞikayet

erdal262626 ()

Bu dediklerinin yatırım değildir. SUAN ev araba alabilen var mi. Herkes kabuğuna çekildi. Ihtiyactir araba ev gıda. Talep görenin fiyatı artar.

0BeğenmedimŞikayet

apnea341 ()

Tamamdır kardeş cab sıkıntısından boş boş yazıyorum işte. Kusura bakma. Modum değişti biraz.

0BeğenmedimŞikayet

Diken ()

:)) Allah'ta seni güldürsün

0BeğenmedimŞikayet

apnea341 ()

Orda olur abi fed 'in haberi yok demek. :)

Diken için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

erdal262626 ()

Yatırım olarak diyoyum. Borsa gümüş platin petrol vb gibi.

0BeğenmedimŞikayet

Pierlotti ()

Ne düşmesi neyin kafasını yaşıyorsun araç fiyatları uçtu gıda öyle domates 4 tl bugün 9 tl ne düşmüş herşey düşmüş biz niye haberdar diliz

0BeğenmedimŞikayet

Diken ()

Gaziantep ye natural zeytinyağı 20 TL diye biliyorum

0BeğenmedimŞikayet

apnea341 ()

Litresi en az 35

Diken için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Okannnn1 ()

Yok fabrikayla alakalıysa düşmesi mantıksız oluyor.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum