Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0675 12:06:31
EUR 34.7339 12:06:31
USD 32.5072 12:06:31
ALTIN ONS $2392.1450 12:06:31

Konu: ONS Hedef Tahmini,

ONS 20200410 D GÜNLÜK,

Yorumlar (912)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 8 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Diken ()

Kaça kilosu

apnea341 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

apnea341 ()

Zeytinyağı

erdal262626 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

erdal262626 ()

Ne zaman düştüğüne bakın. Hersey dustu. dusmeyen birsey söyleyin. Altın haricinde.

Okannnn1 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Okannnn1 ()

Fabrikalar çalışıyorken niye 2.40 a düştü o zaman

0BeğenmedimŞikayet

gamze87 ()

Hayırlısı hocam

2BeğenmedimŞikayet

erdal262626 ()

Benimki de IPEKE 5.62 ortalamali bekliyorum. bakalim ne olacak.

Sokment için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

erdal262626 ()

Bu hissede olumluyum ben. Vade uzun olmali. 33 hedef olabilir. Yine de karar risk sizin.

1BeğenmedimŞikayet

erdal262626 ()

Hektaş diye yazdım ama.

Sokment için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Sokment ()

Merhaba. H ile başlayan tarım hissesi hakkında bir imada bulunabilir misiniz rica etsem?

3BeğenmedimŞikayet

Giulietta ()

Dost; YKBNK 1.85-1.90 bantından gözü kapalı alınır..2.40 kısa vadeli hedefidir.. (Bugün kü 357 mil. TL işlem hacmi gayet iyi idi)..2.57 yi aşarsa,2.80 hedefler.. Oradan 2.20 ye bir düzeltme gelir İSE;2.39 desteğinden 3.10 orta vade hedefine koşar.. Dipten % 21 kadar yukarıda, indikatörler olumlu,2019/12 dönemi 3 milyar 600 milyon net kar açıklamış Koç ailesinin sağlam bankası diyeyim şimdilik... (Bir kaç - lıke- hak ettik herhalde "eskimeyen dostum").. Hayırlı geceler...

Hyt46 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

erdal262626 ()

Eğer 103 e gelir ve düzeltme ne kadar olur. Gün gün incelenmeli. daha once bu seviyeyi geçerken çok zorlandık.

0BeğenmedimŞikayet

FKARADAYI ()

Sizce bu tepki yükselişinden sonra 90binin altını görür müyüz? Yoksa tepki yükselişi bu olumlu havayla kalıcı yükselişe mi dönüşür :)

0BeğenmedimŞikayet

erdal262626 ()

Zamanı gelince herşey ederini bulacak. Öyle kimseye ucuz altin ve gümüş vermeyecekler. Gümüş biraz sanayi ile ilgili olunca fabrikalar kapalı o yüzden yukarı gidemiyor.

gamze87 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

gamze87 ()

Öyle valla hocam:)

0BeğenmedimŞikayet

erdal262626 ()

Altın ve gümüşte beklemek sıkıcıdir. Yapacak bir sey yok. Ama karda beklemek cok keyiflidir.

gamze87 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

erdal262626 ()

Kontrollu iyimserliğe oynuyorum. Borsa böyle bir sey. Dibin dibini gördü hisseler. Ve hiçbirşey olmamış gibi hisseler eski yerini buldu. Bazı hisseler ederinden fazla fiyatlanmaya başlandı. Borsalar bir yıl sonrası fiyatlar. 1 ay önce herkes ağlıyordu. Şimdi gülüyoruz ama yine de dikkatli olunmaLı.

Gezgin027 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hyt46 ()

Tercih senin ykbnk buralar çok ucuz bence

Doğan52 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Doğan52 ()

Cok ciddi gidiyor evet , akbank ve yapikredi ufaktan benimde istahimi aciyor ama cesaret edemedim.

0BeğenmedimŞikayet

Hyt46 ()

Hangi hisseden bahsediyorsunuz anlamadım ykbnk diyorsanız dib çalışması bu seviyeler

Doğan52 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gezgin027 ()

İşadamları için iyi olur markaları yukselir

1BeğenmedimŞikayet

Doğan52 ()

Xsdnz hisseleride surekli oku yukarda, dipten yukari 1 aydir esnemiyor

0BeğenmedimŞikayet

erdal262626 ()

Plan önemli. Uygun gordugun her yerden her mal satılmalı.

0BeğenmedimŞikayet

Hyt46 ()

Vedalaşmayı bilmek önemli . aldığın malın değeri yani ederini tahmin etmek önemli 5 ay vaktim var erdal

1BeğenmedimŞikayet

erdal262626 ()

Mal almak değil satmak önemli. hrrkes Korkarken girdik . Mali taşıyalım bakalim

0BeğenmedimŞikayet

Hyt46 ()

Ykbnk 2 den aldım rüzgar nereye kadar sürükleyecek bende merak ediyorum .2.40 .2.60 gibi görünüyor ilk büyuk hedefi

0BeğenmedimŞikayet

Hyt46 ()

Temkinli olmak gerekir evet. satım yerlerini bilmek önemli düzeltmelerde

0BeğenmedimŞikayet

DOW ()

Teşekkür ederim.

0BeğenmedimŞikayet

erdal262626 ()

Yine de herşey olacakmış gibi hazırlıklı olalimda.

0BeğenmedimŞikayet

Hyt46 ()

Sorunlar bitmez ki . borsa daha çok hareketlenecek gibi erdal birazda yabancı girişi hız kazanması gerekir

0BeğenmedimŞikayet

Ahmet_Serhat_Dursun ()

Sabır yoksa hep Zarar

aliksan için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum