Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0716 23:55:09
EUR 34.8311 23:55:09
USD 32.4805 23:55:09
ALTIN ONS $2318.1600 23:55:09

Konu: ONS Hedef Tahmini,

ONS 20200410 D GÜNLÜK,

Yorumlar (912)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 12 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

1BeğenmedimŞikayet

Burçak60 ()

Erdal bey bir şey sormak istiyorum Kuveyttürk senin bankan kullanıyorum atıyorum 50 binden gr alıyorum param alır almaz 400 500 düşüyor bu bir kere mahsus olmadı ama her defasında oluyor aldığım kendi ana parama gelene kadarsa bir de böyle bekliyorum bunun sebebi nedir bir fikriniz var mı bilmediğim için soruyorum kusura bakmayın

erdal262626 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hyt46 ()

Soluksuz yükseldi

0BeğenmedimŞikayet

Hsadic612 ()

Haklısınız... Örnek vereyim Deva hissemi 10.21 den aldım... Sonrasında hisseme ne ekleme yaptım , nede sattım şu ana kadar... Ne zaman yükseliş trendi biter, düşüş trendi durumuna geçerse veda etmeyi düşünüyorum.

0BeğenmedimŞikayet

erdal262626 ()

Hisselerde ısrar ederek nakiti oraya kullanmayin. Zarar kes bile yapılmalı. başka hisse alarak cikartamazsin zararı. Sakince uzlemeli zararkes yapıldıktan sonra ve hazır olunca girilmeli tekrar. hirs yapilmamali. Borsadan kaybedilen borsadan kazanılır.

Hsadic612 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hsadic612 ()

Haklısınız , bunun için disiplin şart

0BeğenmedimŞikayet

erdal262626 ()

Yanlış anlaşılmasın borsa ustaları bile ters köşe yaptı. Benim gibi acemiler bile daha dikkatli olmalı. Hisseye aşık olmayın güvenmeyin. Kendimize güvenin.

0BeğenmedimŞikayet

Hsadic612 ()

İşte bu tür durumlarda nakitin olacak... Zamanında satmak da bir yetenektir...

1BeğenmedimŞikayet

erdal262626 ()

Borsa risktir. Getirisi de guzel oldugu gibi götürüsü de ağır oluyor.

0BeğenmedimŞikayet

Hsadic612 ()

Aynen, kağıtlarıma güveniyorum alıcısı olann ve talep gören hisseleri almaya gayret ediyorum... Tabi yeni başladım... Not alıyorum doğrularımı ve yanlışlarımı

0BeğenmedimŞikayet

erdal262626 ()

Kendi planınızı yapmışsınız. almak değil satabilmek önemli.

1BeğenmedimŞikayet

erdal262626 ()

Çok çekilme olmaz. 360 lar olmaz gibi.

Hyt46 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hsadic612 ()

Tabiki öyle, geçen hafta mesela endeks düşecek olunca sadece Deva kaldı... Diğerleri ile vedalaştım.

0BeğenmedimŞikayet

Hyt46 ()

Çekilir demiyorum olabilirmiyi dedim

0BeğenmedimŞikayet

Hyt46 ()

İnsallah iyi bir kar edersin yatırımın hayırlı olsun

Giulietta için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hyt46 ()

Fikrinize saygım var ben kendi ipimi kendim kesmek isterim . borsada kendi oyununu oynamak en mantıklısı

0BeğenmedimŞikayet

Hsadic612 ()

Bende okuduğum ve araştırma yaptığım kadar kendimce önlemlerimi alırım ... Yani düşüş trendine giren hissem hangisi olcak olursa stop olurum

0BeğenmedimŞikayet

erdal262626 ()

Planımız gayet güzel. Hisse bazli da düşünün. Endeks giderken hisse yukarı gitmeyebilir.

0BeğenmedimŞikayet

erdal262626 ()

Gelirse de dedim. Kapanislar oralarda olursa borsa ciddi puan kaybeder.

3BeğenmedimŞikayet

erdal262626 ()

Ben etmedim. Edene de birsey demem. Isteyen istediğini takip etmeli. Gram almadiginda ne aldığını da açıkça yazdı. Ben kazandım. Benim için yeterlidir. çok fazla kişiyi takip etmedim. Kafa karışıklığı yaratır. Uzun vade Altin alınır dedi o zaman. Bunu unutmayın.

Lastromance için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hsadic612 ()

Oralara kadar beklemem 97 bin altına düşmeye niyet ederse stop olurum.

0BeğenmedimŞikayet

DOGAN_71 ()

Aynen fiziki mantıklı

0BeğenmedimŞikayet

Hsadic612 ()

97 bin altına düşmeye niyet ederse stop olurum

0BeğenmedimŞikayet

KraLbeniM ()

Hocam siz ne derseniz onu alayım evi sattım kiradayım şimdi. Biraz kazanırsam iyi bir ev alırım. işl

Tahsin_34_36 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hsadic612 ()

Oralara kadar beklemem , şu anda güzel karlarını aldım ve devam ediyorum...

0BeğenmedimŞikayet

KraLbeniM ()

O zaman tahsin abiyi takip edem ben kusura bakma hocam.

0BeğenmedimŞikayet

Hsadic612 ()

Ben paylaşım yapmıyorum, üstelik daha 2 haftadır borsadayım... Bu işi biraz da öğrenmeniz sizin faydanıza olabilir... Belki de sevmeyeceksin... Risk faktörleri var

KraLbeniM için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

erdal262626 ()

Ama yine de dikkatli olun. 95 alti kapatmasın endeks. kapattığı an borsa defteri kapanır benim icin.

0BeğenmedimŞikayet

erdal262626 ()

Eyvallah sagolasin. Uzun vade tasinabilir. kordsa yanılmıyorsam temettü de veriyor. Temettü hisseleri takibimde. uzuncular için gayet risksiz bir yatırım oluyor.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum