Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0865 11:00:53
EUR 35.0264 11:00:53
USD 32.2156 11:00:53
ALTIN ONS $2419.4850 11:00:53

Konu: ONS Hedef Tahmini,

ONS 20200410 D GÜNLÜK,

Yorumlar (912)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 14 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

1BeğenmedimŞikayet

Giulietta ()

Eski dost nasılsın? . (Alfa- Romeo-159).. Bakıyorum hisselere iyi dalmışsın.. Erdal dost ile sana selam gönderdim.. Eski şifremi unuttuğumdan, eski mail'imi de çoktan kapattığımdan yeni üyelik aldım.. Bist konusunda yardım istersen buradayım..3-4 günlük bir çalışmam var bitmek üzere, sonra paslaşırız inşALLAH..3 (LIKE) eski dostuma gidiyor.. Hayırlı geceler... (Takibe aldım seni "BİST UZMANI"..)

Hyt46 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Demos ()

Merhaba @erdal262626 borsada takip ettiğin hisseler varmı tavsiye niteliğinde bulunabileceğin şimdiden teşekkürler

erdal262626 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

erdal262626 ()

Herkes bekliyor da gram da çekilmeyi bir türlü gelmiyor

0BeğenmedimŞikayet

venomgt58 ()

Onlar değilde bu sitedeki grafikçiler ve bu siteden giden sosyal medyada video yapan üstatlar

Poguz için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Poguz ()

Grafikçilerde bilemedi mesut al analistci birde bozuluyorlar duruma

venomgt58 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

venomgt58 ()

Ama ozaman kısa vadade demişti bence grafik üstünde en çok çalışanları dinlemek gerek benim düşüncem

0BeğenmedimŞikayet

erdal262626 ()

Ben o kişiyi kesinlikle dinlemedim. Şovmen dolardaki tahmini hiçbir zaman tutmamıştır. 8-9 diyen adama guvenmem. parasal genişlemede ons ve borsalar yukarı gitmiştir abd de. geri cekilme elbette olacak. Kar sayısı gelmeli ki sağlıklı bir sekilde yukselsin. yalnız SI unutulmamalı gram tl zor bir emtiadir. buralardan alim önermek. Cekilmelerde alim tarafında olmalı ve unutulmali artık diye diye herkesin gözü önünde yükseliyor.

0BeğenmedimŞikayet

Poguz ()

Bu kez tahminleri iyi gitti baksana haklı cıktı

0BeğenmedimŞikayet

Poguz ()

tombul parmaklar, Avrupa esnemeye başladı, piyasalar olumlu haberler vermeye başladı bekliyoruz

Lâ_Mekân için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

venomgt58 ()

Okey şimdi anladım onu ben 1 sene önce dinlemişdim dolar 5.30 lardaydı dolar 7-8 tl olacak diyordu bence adam inandırıcı değil teşekkürler

0BeğenmedimŞikayet

erdal262626 ()

Ons u dik tutuyor zaten. borsada çok hisseler var onu bile alır. Onsta inanılmaz rakamlara hazır olunmalı. Sene sonu hangi rakamlar gelecek goreceğiz hep beraber.1700altı gelse bile akımla karşılanıyor. Zamanla alustira alustira yukarı giden ons var. Dolar tl de destek verince altin 300den beri yükseliyor 1 aydır.

volpann için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Lâ_Mekân ()

383 380 375.. Bu rakamlar alım yerleri duruma göre parçalı alınabilir diye düşünüyorum bu hafta için..

0BeğenmedimŞikayet

Poguz ()

Anlatıyor olacak diyor 402 görecek diyor sonra 390 bantları inip yoluna devam edecek diyor adam

0BeğenmedimŞikayet

venomgt58 ()

390 görmediki düşsün oraya yazım hatasımı

0BeğenmedimŞikayet

erdal262626 ()

Teknik iyi bilmeli. Haberleri iyi takip etmeli. Soluksuz çıkan iki emtia var. Gümüşte 3.25 altı zor. Altinda 370 alti zor. al sat olayını kafanızdan silin. Teknik bilginiz yoksa. yön yukarı ikisindede. Panik satışlar yapilmamali. Gümüş al sat cok dar bantta yapabilen varsa helal olsun.

DOGAN_71 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Poguz ()

Biraz önce selçuk gecer i dinledim boşa bekliyoruz yemin ediyorum oda 390 lara düşüp tekrar yoluna 400 lerden devam edecek diyor yoluna biz boşa bekliyoruz

0BeğenmedimŞikayet

erdal262626 ()

Altında düzeltme bekleniyor. Bu normal üzüntüler için sorun teşkil etmemeli. Elinde tl olanlar alim tarafında olmalı.

Halo_55 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

erdal262626 ()

Zannetmiyorum. Ama geri cekilme olursa 380 alti gelur 375civari alimla karsilasir

1BeğenmedimŞikayet

volpann ()

altın alacak

0BeğenmedimŞikayet

DOGAN_71 ()

Altında al yat, gümüşte al sat olur benim tecrübem bunu gösterdi, altında al sat olmayacağını anladım:) en iyi teknik analizci bile al sat yapmakta zorlanır yani demi hocam :)

0BeğenmedimŞikayet

HOLDİNG_AŞ ()

bu hafta bankalar olumlu olabılır

0BeğenmedimŞikayet

gamze87 ()

Tmm hocam :))

0BeğenmedimŞikayet

Halo_55 ()

Bir aydır ne toplantılar oldu. Hepsinde yön yukarı oldu

0BeğenmedimŞikayet

Hyt46 ()

Grm altındada hızlı bir çekilme olabilirmi gumuş gibi erdal

0BeğenmedimŞikayet

erdal262626 ()

Uzun bekletir mi derken. Yukari yonlu zaten. Zarar etmezsiniz:)

gamze87 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

gamze87 ()

Hocam çok uzın bekletir mi

0BeğenmedimŞikayet

erdal262626 ()

Fed indirir indirmez o onemli degil. Bastigi parayi nerede kullanacak.

volpann için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hyt46 ()

Bist 200 emaya gelecekse benim hisse ykbnk da gelmesi gerek bunu takib edeceğim erdal .2.40 veya 2.56 gelmesini bekliyorum ykbnk . bakalım haklı çıkacakmıyım

0BeğenmedimŞikayet

erdal262626 ()

Basilan parayi 30-40 trilyona cikarirsin.

ahhmet için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum