Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0690 21:36:35
EUR 34.7664 21:36:35
USD 32.4951 21:36:35
ALTIN ONS $2311.9100 21:36:35

Konu: ONS Hedef Tahmini,

ONS 20200410 D GÜNLÜK,

Yorumlar (912)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 13 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

KraLbeniM ()

Hiç bilgim yok siz ne alırsanız bende alcam sabah

Hsadic612 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hsadic612 ()

Aynen İNSALLAH benim için de bu hafta fmizp için düşüncelerim olumlu

Jengu için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hsadic612 ()

Araştırma yapacaksanız... Ama bilmiyorsanız bence yanılma payı yüksek olur.

KraLbeniM için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

erdal262626 ()

Evet. her zaman temel abi=DOW abi bunu her fırsatta soylemistir. Benim görüşünde aynıdır. Temel teknik=DOW abi varken yorum yapmayı kendimce hata kabul ediyorum. Ne ogrendiysem kendisinden öğrendim.

DOGAN_71 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hsadic612 ()

Aynen beni orta vadede ve uzun taşıyacak hisseler var aralarında

erdal262626 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

KraLbeniM ()

Hocam ben bilmiyomki analiz nasıl ederim

0BeğenmedimŞikayet

Jengu ()

Güzel yarın fmizp den sağlam hareket bekliyorum. Hayırlısı

1BeğenmedimŞikayet

Giulietta ()

Dost iyi geceler.. Uzun yazmayayım.. Naçizane önerim "KORDSA" yı bir izle derim.. Yıllardır hiç kaybettirmedi bana.. En son 9.10 dan aldım, tutuyorum.. (Hyt46 ile yazıştım az önce, ona da önerdim.. )... Hayırlı geceler, bol kazançlar.. (Adaptasyon süreci nedir anlamadım ama, kısıtlı yorum yazabiliyorum bilgine güzel insan..)

0BeğenmedimŞikayet

Hsadic612 ()

Bilemem kardeş... Analiz edip kafana yatıyorsa olabilir

KraLbeniM için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Zolhan ()

Hocam asuzu vardı 11.400 den sattık pişman oldum endeks iyiyken sattık yanlış yaptım şimdi yarın nasıl görünüyo endeks nasıl olur düşüş olurmu

Tahsin_34_36 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

erdal262626 ()

Bu da güzel bir portföy. Illa bir hisse degil tabi ki.

0BeğenmedimŞikayet

erdal262626 ()

Tesekkurler. Bir tane hisseye aklım ediyor. Çok hisse takip edemiyorum.

Tahsin_34_36 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

KraLbeniM ()

Hocam alsammı bunlardan

0BeğenmedimŞikayet

DOGAN_71 ()

Uzun vade için fiziki mi tavsiye edersiniz?

0BeğenmedimŞikayet

erdal262626 ()

Pek nakit bilundurmuyotum. Ihtiyacı olmayan parayla yatitim yapmaya çalışırım. Bu hisse vabsmun mali değil. Önemli olan satım yeri belirleyebilmek. Çok fazla hisseden hisseye gezmek. Popüler olan hisseler hiç dikkatimi çekmiyor. Örnek gıda ilaç spor yazılım yetrince primlendigini düşünüyorum. Alanada şatanadaa da bir sey demem. Gunlükçü değilimdir. Populer olan hisselerin peşinden kosmam

0BeğenmedimŞikayet

Hsadic612 ()

:) sevindim... Bende şu anda ipeke , Deva , Sasa , Ülker, ALKİM VE FMİZP var... En fazla 4 hissem olsun istiyorum... Bakalım neler olacak

0BeğenmedimŞikayet

Hsadic612 ()

Aynen öyle düşüşler illaki olacak... bu tür durumlarda nakitin olacak ki destekleme imkanın olacak... Tabiki kağıdın da iyi olmalı.

0BeğenmedimŞikayet

erdal262626 ()

Bir arkadasimda 3 liradan isfin var. Zamanı da pegasus aldirip sattirmustum. Isfin aldırdım. O da bilmez borsayı. bir arkadadimda ismen ve sise var. Bu arkadaşım ismen sisede dibi gördü. Hiç bir zamanda bana kizmadi. Sonuçta herkes bir yatırım yapıyor. herşeyi anlattim onlara dipte var tepede diye

0BeğenmedimŞikayet

erdal262626 ()

Evet. Sadece o var. Ons fiyatı ile alakalı. Bu şirket devletin konteiolunde. Bir de haziran bilançolar açıklanacak. Onu da görmek istiyorum. Kardesimde de aynı hisse var. Al derim alır sat derim satar. Borsadan anlamaz. Bilmez de. Güvenir bana.

1BeğenmedimŞikayet

Giulietta ()

Dost hoşbulduk; Sınırlı yorum yazılıyor.. Olmadığım sürede bir "adapte" işi koymuşlar.. Nedir anlamadım gitti.. Site kurulduğundan beri buradayım ama "adapte"olacağız inşALLAH (Nasıl olunuyor fikrim yok bu arada).. Guıdıng dostu takip etmeni naçizane öneririm.. Benim yıllardır takip ettiğim Kordsa var.. Asla kaybettirmez, sağlam hissedir.. Bir göz at istersen..115'den aşağı saldığında 9 küsürlerden yakalamıştım,11 i geçti,15 öncesi satmam.. Sınırlı yorum yapılıyor BU ADAPTASYON SÜRESİNDE, cevap yazamazsam bundan olduğunu bil.. Bist'e küsülmez, uzman olursun merak etme.. Hayırlı geceler... YTD...

Hyt46 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

erdal262626 ()

Temel teknik=DOW abi varken benim yorum yapmam bile haddime değil. piyasalarda benden daha tecrübeli. Tek takip ettigim ve yorumlarına güvendiğim kişidir. Onun yorumlarini iyi takip eden güzel paralar kazanır.

0BeğenmedimŞikayet

Hsadic612 ()

Sadece elinde ipeke mı var..

0BeğenmedimŞikayet

erdal262626 ()

Fiyatını bilemeyiz suan. Yön yukarı benim icin. Altın madenleri açılacak deniyor. Ama altin rezervi ile ilgi bir sorun var. Altın dünyada git gide azalıyor. Az bulunan değerli olur.

DOGAN_71 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

erdal262626 ()

Ipeke 5.62 den beri full taşıyorum. Bu hafta önemli. borsa 98üstüne atmalı. Isfin- ismen - kardemir d - sayas akfgy- aygaz- lkmnh- aghol- thyao- petkim- tofaş oto- anacm- prkab takip edilebir. isfin favorumdir. ismen temettü verir. 1 yil taşımak şartıyla. Yine de araştırın. Para ve risk size ait.

Demos için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hyt46 ()

Bilmiyoruz ki bunu piyasa yapıcılar bilir

HOLDİNG_AŞ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hyt46 ()

Aleykum slm bist uzmanı olamadım ve olmakta istemem dostum hoşgeldiniz

Giulietta için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

DOGAN_71 ()

Uzun vade altın 2 sene sonra herhalde 600 olur gibime geliyor:)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum