Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0751 13:07:27
EUR 34.9607 13:07:27
USD 32.4969 13:07:27
ALTIN ONS $2324.6400 13:07:27

Konu: ONS Hedef Tahmini,

ONS 20200410 D GÜNLÜK,

Yorumlar (912)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

2BeğenmedimŞikayet

Giulietta ()

Eskimeyen dostum; Piyasada bir ürün alıyorsan; "zaman/hedef/kar realizasyonu"(nakit- takip- sabır) mef'umları elbette çok önemli.. Aldığın ürün seni uzun bir süre bekletebilir de.. Ör. verelim..383 TL/Gram biriminden Gram Altın alalım ve bu ürünün hedef satış fiyatını 400 TL olarak belirleyelim.. Bunun için ne lazım? .. Ör. $ kuru 7.24 TL olsa Ons Altın'ın 1720 seviyelerinde olması ya da $ 7 TL olsa Ons Altının 1780 $ olması gibi.. Örnekler çoğaltılabilir.. Böyle olabileceğini düşünenler bu seviyeden Gram ALTIN alabilirler.. Hisse piyasası ayrı.. Orası sp. lerle dolu.. Yeter ki trene çok geç binme... Tüm emtiaların "SON" ZİRVELERİ biliniyor.. (Yeni zirveleri yaşayarak göreceğiz.. ).. O zaman lafın kısası bize ucuz gelen hedefimize uyanları zamanı gelince portföye koyup, yüksek yüzde kar hedefliyor isek sadece SÜRESİZ bekleyeceğiz... Hayırlı geceler.. Klasik 3 - lıke- sana gidiyor dostum... YTD... (Unutmayalım; Ons Altın 2012'de gördüğü son zirvesini 8 yıldır hala göremedi.. )..

Hyt46 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hyt46 ()

.5. veya.6 ay zamanım var bist tepki yükseliş devam edeceğini düşünüyorum

Giulietta için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

DOW ()

Mantık olarak pozitif etkilemesi beklenir.
Neden böyle bir karar alındığı ve ne zaman uygulanacağı iyi araştırılmalıdır.

UYGUNLUK TESTİ VADELERİ,

mormenekseler82 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

sonumut19 ()

tskler iyi geceler

0BeğenmedimŞikayet

Giulietta ()

Olacağına kısa vade de inanmıyorum.. Gram Altın'ı her daim olduğu gibi eğer TaşıyaCAK ise, $ taşıyacak görünüyor.. Ons ALTIN bana hem teknik, hem temel de güven vermiyor.. İyi geceler.. Asla YTD..

sonumut19 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

DOW ()

RSI ve MACD Göstergeleri Negatif durumdadır.
Bu göstergelerin düzeltme yaptığını görmeden almak istemiyorum.
Fiyat Tahminim yoktur.

di_v_id için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

sonumut19 ()

112000 olursa altin bundan nasil etkilenecek?

0BeğenmedimŞikayet

DOW ()

Şubat sonlarında satmıştım.

Altın_Adam71 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Giulietta ()

Şuna karar vermek gerekiyor.. Bu puslu havanın devam edeceğine inancı olanlar, Altın v. b metallerde kalmaya devam edebilir.. $ tamam da, Ons ALTIN güven vermiyor.. Puslu havanın 2 ay kadar sonra biteceğine inananlar Bist-30 hisseleri çok ucuz, pozisyon alma zamanı... Bir de güzel ülkemizin durumu var.. Onu da herkes kendince yorumlasın.. Mayıs ayında naçizane Bist'in 112.000 olacağına ben inanmıyorum... İyi geceler eskimeyen dost... Asla YTD... (Bence $ yol alacak..)

Hyt46 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hyt46 ()

Mayıs ayında bist 112 bin görebilir bence yatırım tavsiyesi değil

0BeğenmedimŞikayet

sologuitar ()

Hoşbuldum iyimi böyle? :)

Iyi_mi_böyle_ için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

Iyi_mi_böyle_ ()

Hoşgeldin nslsn eski dost :)

sologuitar için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

sologuitar ()

Bimasin defter değerine göre 8 kat yukardan işlem gördüğünü ve fk nin bir çok u30 hissesine göre 5-6 kat yukarda olduğunu belirteyimde bu hisse ile ilgili yazılanlardan etkilenip ucuz sanmayın.

0BeğenmedimŞikayet

mormenekseler82 ()

Peki hocam, şirket hissenin ederinin buralar olmadığını ve 5 mayıs yönetim kurulu toplantısında 400 milyon TL tutarında yaklaşık 7 milyon lot geri alım yapılacağı kararını duyurdu. Bu pozitif etkilemez mi? Bir de orta vadeden kastınız 3-6 ay civarı mıdır? Teşekkür ederim.

DOW için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

di_v_id ()

Peki üstadım alım yeri olarak nereyi düşünüyorsunuz? 370 ? 365??

1BeğenmedimŞikayet

Gold87 ()

Yorumlarınız için çok teşekürler Allah razı olsun hocam

0BeğenmedimŞikayet

Altın_Adam71 ()

İş c hisse vardı abi bir ara sizde sattınızmı duruyormu

1BeğenmedimŞikayet

DOW ()

Evet sürekli devam eden Negatif Uyumsuzluk var.

mhurd için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

erdal262626 ()

Abi eyvallah

0BeğenmedimŞikayet

Manifatura45 ()

Negatif uyumsuzluk her zaman çalışır mı? Yoksa kanal içinden çıkması mı stop için daha güçlü bir işarettir.

0BeğenmedimŞikayet

mhurd ()

Negatif uyumsuzluk görünüyor diyebilir miyiz, rsi biraz yatay seyretmiş ama

2BeğenmedimŞikayet

DOW ()

DOLAR 20200502 D GÜNLÜK,

erdal262626 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Okannnn1 ()

İki tane uyumsuzluk var. İlki ilk tepenin ardından gerçekleşiyor. Rsi düşecek demesine rağmen fiyatlar yükseliyor. Uyumsuzluk çalışmıyor yani. Genel negatif uyumsuzluk ne kadar çalışır orasını bilmem.

0BeğenmedimŞikayet

Kafkas_1453 ()

Ne bundan bir şey anlamıyorum. altin önümüzdeki hafta en düşük ve en yüksek çıkacağı yer neresi (375-387)

2BeğenmedimŞikayet

DOW ()

Hisse senedinin Uzun vadeli grafiği grafiği gayet güzel.
Nedeni;
Uzun vadede Yükselişlerde yeni en yüksekleri görmesi,
Düşüşlerde yeni en düşükleri görememesidir.
200 GÜNLÜK EMA Ortalaması 48.20 dir.
200 HAFTALIK EMA Ortalaması 39.15 dir.
RSI Göstergesinde NEGATİF UYUMSUZLUK olduğu için,
Orta vadede düşüş olasılığı olduğunu düşünüyorum.
Her zaman olduğu gibi son karar sizindir.

0BeğenmedimŞikayet

erdal262626 ()

Sevmediginizi biliyorum. Ama dolar grafigi ve yorumunuzu da alabilir miyim abi? 2018 teki rakamı gordulecekler gibi.

0BeğenmedimŞikayet

mormenekseler82 ()

Merhaba hocam
Bimaş hissesindeyim.51.65 maliyetli 13 Nisanda aldım. Kısa orta vadede beklenti görüşünüzü zamanınız ve ilginiz müsaitse alabilir miyim? Teşekkür ederim.

0BeğenmedimŞikayet

DOW ()

Alt yorumum ONS ile ilgili değildir.
Ben sadece bildirime gelen soruya cevap yazdım.

3BeğenmedimŞikayet

DOW ()

Göstergeler Yüksek olduğu ve Negatif Uyumsuzluk görüldüğünde,
Bu aşamada beklenen yükseliş ve kar oranı azalır, belki de hiç olmaz.

Bu nedenle, sabırlı olup göstergelerin düzelmesini beklersem,
İleride hem daha fazla MİKTAR alabilirim,
Hem de daha sonraki yükselişte KAR oranım daha fazla olur düşüncesi ile
Şimdilik Orta Uzun vadeli olarak alım yapmak istemiyorum.

FKARADAYI için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

FKARADAYI ()

Abi orta uzun vade de olsa almayı düşünmemenizin sebebi nedir? Kısa vadede düşeceğini düşünüp alttan almayı planladığınızdan mı ya da uzun vadede yükseliş beklemediğinizden mi?

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum