Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0728 05:25:05
EUR 34.9766 05:25:05
USD 32.5800 05:25:05
ALTIN ONS $2320.1050 05:25:05

Konu: ONS Hedef Tahmini,

ONS 20200410 D GÜNLÜK,

Yorumlar (912)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

1BeğenmedimŞikayet

DOW ()

Bugün biraz daha detaylı inceledim. İzliyorum ama şimdilik almayı düşünmüyorum.
Belki gün içindeki sert düşüşler sonrasında tepki için günlük al sat yaparım.
Şu dönemde hiçbir hisse senedini alıp orta uzun vadeli beklemeyi düşünmüyorum.
Primli hisse senetlerinde RİSK yüksektir.

kartal_1 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

kartal_1 ()

İyi geceler abi. Bu hisseden bendede var onun için aoruyorum. Full mu almayı düşünüyorsunuz? sakincasi yoksa tabi.

DOW için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Giulietta ()

Elbette ancak gidişat biraz sıkıntılı görünüyor.. Hayırlı geceler.. YTD..

ByemRe için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ByemRe ()

İyi geceler..
Güzel hisse olduğunda etiketlerseniz sevinirim..

Giulietta için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Giulietta ()

Ben veresiye sevmem Banker Bey.. Bilmukabil..3 (lıke) benden size gidiyor.. $'ın akibeti hk. ne düşünüyorsunuz? .. Bir de soru sorayım size.. Hayırlı geceler..

bay_banker için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Giulietta ()

Bir de "Pınar Kardeşler". RTLA.. Ersu... V. s neler var neler.. İyi geceler..

ByemRe için cevaplandı (yorumu göster)

3BeğenmedimŞikayet

Giulietta ()

Eskimeyen dostum... Senin tecrübene bu yorum olmadı.. "Piyasada fırsatlar bitmez".. Nakit varsa sorun olmaz.. Ayrıca Bist ucuz hisse dolu.. Vuran vursun dost, kalan sahalar bizimdir.. Giden hisseler zaten bizim alım tarzımıza uymayanlar.. Bizim uyuyanlar ayağa kalktığında o gidenlerin halini göreceğiz birlikte.. Neyse acelemiz yok çok şükür.. Mayıs ayı sıkıntılı olacak dikkatli ol.. Bir gözüm Gram'da.. Hisse almamızda şart değil bu arada.. UCUZ olan ne varsa onun peşindeyiz..3 (lıke) benden sana gidiyor "eskiMEYECEK dostum".. Hayırlı geceler.. YTD..

Hyt46 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hyt46 ()

Bist perşembe bu satışı yaptı pazartesi yataymı diyorsun

erdal262626 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

erdal262626 ()

Kendi borsalari. Elbette bir kar satisi gelmeli. Testere gibi bictiler abd borsalarını. . Yine üstte atar. Pazartesi ola hayrola. Herkes saticili olur derken biz panik yapmiyacaz sabirla bekleyecegiz. Buyukler bilmiyor mu cuma gunu satış geleceğini. En çok da onlar satiyor. böylece kucukler panik yapsın.

0BeğenmedimŞikayet

Hyt46 ()

Pazartesi bizim borsada satıcılı olabilir . abd sert düştü. bu silkelememi bi düzeltmemi burası önemli . bist 98 . yada 97 bin altına sarkarsa tehlike çanları var gibi erdal

0BeğenmedimŞikayet

erdal262626 ()

Hafta sonu riski almayanlar borsada hissesi varsa nakite dönüyor. Iyi haber kötü haber mi gelip gelmeyeceğini bilmiyorsa abd borsalarinda islem açanlar düşüşe geçiyor. Bizde de böyle olacağını dusunen nakit candir deyip kenardan izliyor. Hafta başı duruma göre islem açıyor. Özellikle al satcılar. ama dipten alan buyuklet ufaktan kar satisi yapıyor ama oyundan çıkmıyor. Düşeni topluyor çekiliyor kenara.

0BeğenmedimŞikayet

erdal262626 ()

Herkes aldığının riskini de kazancını da taşıyor.

0BeğenmedimŞikayet

erdal262626 ()

Zamanında alacaksınız.1076 ons iken. Altın 200 iken dolar 5.16 iken aldı ve bekliyor. Borsada 80.000iken abd borsalari tarihi düşüşte iken aldı alacağını ve bekliyor. Dusecek deyip de tl bekleyen beklemeye devam etsin.

0BeğenmedimŞikayet

Kober_ybr ()

Bu piyasada içinde bulunduğumuz olağanüstü koşullar nedeni ile neyin zirvesi neresi kimse bilemez.

0BeğenmedimŞikayet

erdal262626 ()

Ne oldu hala alamadiniz mi? . Zamanında gemisini dolduran. Yola çıktı.

0BeğenmedimŞikayet

erdal262626 ()

Kim olabilir. Elinde parayı tutan. Parayı basanla birlikte çalışan.

0BeğenmedimŞikayet

erdal262626 ()

Hic kimse ucuz diye birsey beklemesin vermiyorum diyor piyasa yapici.

0BeğenmedimŞikayet

Hyt46 ()

Dolarda zirvelerde onsda yeni zirveler herşey rayından çıkmış gibi erdal.

0BeğenmedimŞikayet

erdal262626 ()

Olacaksa bile hic sasirmam.

0BeğenmedimŞikayet

Hyt46 ()

Neden olmasınki

0BeğenmedimŞikayet

erdal262626 ()

Emtialarda altin ve gümüşte tamam da. Döviz de 8-9 yok.

0BeğenmedimŞikayet

erdal262626 ()

Olur mu bilmiyorum. Dövizi çok takip eden bir insan değilim. Abd borsalari aşağı gelince kimse güvenli liman diye ons a kaçmasın diye ons u yukarı atıyorlar.

0BeğenmedimŞikayet

Hyt46 ()

Eski tepeyi gören emtiya yenisini ister erdal

0BeğenmedimŞikayet

erdal262626 ()

Bizim piyasa kapalı olunca daha rahatız. Ama dedigim gibi 95 altı gelirse ben olmam piyasada.

0BeğenmedimŞikayet

Hyt46 ()

Borsalar çöküşe geçti erdal . %5 düşüşler yaşanmış asyada. abd vadelilerde sert satış yemiş

0BeğenmedimŞikayet

erdal262626 ()

Tam tersi bozanlar olur. 6.90-6.80 araligi daha asagisi hemen beklemiyorum. Bozmayi dusunenler 7 ustunu bekliyordu. elinde nakit doviz bulunduranlar mecburen piyasanın açılmasını bekleyecek.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum