Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0675 17:28:19
EUR 34.7339 17:28:19
USD 32.5072 17:28:19
ALTIN ONS $2392.1450 17:28:19

Konu: ONS Hedef Tahmini,

ONS 20200410 D GÜNLÜK,

Yorumlar (912)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 3 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

erdal262626 ()

Dediğin doğru suan herkes bekliyor. Hersey yatiyor suan. Ama piyasa yapıcı bu parayı harcayacaksina oynuyor. eninde sonunda cozdururler ama oyle birden olmaz. Ihtiyacini kadar bozsa bile tekrar birikimini yapan doviz altin alir.

Hyt46 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hyt46 ()

7.10 dan sonra nereye düşer erdal .7.10 gelirse alımlar hız kazanır gibi

erdal262626 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hyt46 ()

Yerli ye iki yıldır 10 olacak .12 olacak diye umut verildi ve yerli 8 olsa dahi bozmaz erdal

1BeğenmedimŞikayet

erdal262626 ()

Geçilmesini bekliyorduk. 7.10 gibi satıcılar kuvvetli ama doları olan yerli oralarda bozmaya başlar.

0BeğenmedimŞikayet

erdal262626 ()

7.10-7.11 var tepede. Adamlar işçi bayramında yukseltiyorlar. Piyasa kapalı iken.

0BeğenmedimŞikayet

Hyt46 ()

Erdal dolar 7 sınırını geçmiş

0BeğenmedimŞikayet

erdal262626 ()

Ne var ne yok zararına bile satarım. Gerçi bir hissem var ama :) olsun.

SMG için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

erdal262626 ()

Bugün ku satışların nedeni isi bilen borsacilar ay kapanışı olduğu için nakite geçer. Pazartesi oyle aman aman dusus beklemiyorum. Cogu dusus bekletken ben olumlu taraftayim. Ama sunu da unutmayin. 95.000alti borsa hayatim biter. Nakite gecer. Uzun sure izlerim.

0BeğenmedimŞikayet

SMG ()

Ben çok acemi olduğum için bir kaç defa terste kaldım ama kolay kolay satmadım abi zararda sabırlıyım ama kârda sabirsiz olmama rağmen dün kârı alıp çıkamadık bugünde malûm. umarım bistin düşüşüne nakitsiz yakalanmam ipeke geçen al sat yaptım ama uzun vade için düşündüğüm hisselerden biri ama buralar bana yüksek geliyor abi sonra zarar görünce moralim bozuluyor :(( hektaş içinde nakite döndüğümde fiyatta biraz uygun olursa değerlendireceğim hisselerden biri uzun vade yatırım altın döviz gibi alıp unutmayı düşünüyorum inşaALLAH hatta aldığım kârları ya gram yada hektaş alarak değerlendirmeyi düşünüyorum inşaALLAH bundan sonra mantıklı gibi geliyor bana

0BeğenmedimŞikayet

erdal262626 ()

Bilemeyiz orasini. Olasi bir endekste dusus beklentim yok. Ucmasini da suan beklemiyorum. Sindire sindire çıkmalı. Endeksten bağımsız hareket eder. Borsada düşüşe oynamıyorum. 103 civarını geçmeli endeks. Ve orada dalgalanmali. Stress istemiyorsan al unut derim. 80.000de gomuyorduk borsayı. Ama olmadi. halada öyle bir beklenti varken bile ben ipeke hisse mi taşıyorum. ben risk alabiliyorum. Maliyetin 5.62 suan ipeke 12.30.

0BeğenmedimŞikayet

SMG ()

Evet borsaya ilk girdiğimde sağolsun buradan bi kardeşimizde bu hisse için bilgi vermişti yatırım olarak uzun vade değerlendirmem adına ama nasip olmadı henüz. Peki sorum şu abi şayet olası bir endekste düşüş olduğunda yine bu hisse fiyatına yansırmı ki nasip olursa değerlendirebilme ve uzun vade için alabilmek adına

0BeğenmedimŞikayet

Hyt46 ()

Bu arada asya borsaları büyük satış yiyor

0BeğenmedimŞikayet

Hyt46 ()

Kağıdı bas ver piyasaya yaptım oldu der gibi abd fed. insanlar çalışsın ne güzel kumpas

0BeğenmedimŞikayet

erdal262626 ()

Zamanı bilemeyiz. 7 nin üstü gelmesinde. Yerliye dolari zor bozdururlar. 7 üstü gelirse belki bozarlar. Bu ekonomik şartlarda dolarını kimse bozmaz. Mb si da çok fazla uğraşmıyor doların düşmesi için. Diyeceksiniz ki mb dolar bozuyor. 2018 den beri boza boza bitiremedik daha dolar rezervini.

Omeraydin06 için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

Püsük ()

Doların 3 aylık süreçte inebilceği en düşük seviye 6.70 olur. O da sağlam bir Swap Antlasması ıle. Türkiye ekonomisi şu an için bir bataklığa girmiş durumda. Merkez Bankası rezervleri gün geçtikçe azalıyor. Dış borç giderek artıyor. Doları bu denli baskılamak bir yerde ters tepki yapıp doları 7.20 seviyelerine taşıyacaktır.

Omeraydin06 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Omeraydin06 ()

Dolar ne zamam iner ustad. 6.20 ler gelir mi

0BeğenmedimŞikayet

erdal262626 ()

Doları çıkartan onlar degil. Bizim yerli ve borcu olan şirketler.

0BeğenmedimŞikayet

Hyt46 ()

Kazanan onlar paranın sahibi çünkü yani doların sahibleri hep kazanıyor

0BeğenmedimŞikayet

erdal262626 ()

Evet. Hektas emekli borsacıların hissesidir. sakin bir hissedir. Kolay kolay manipule ettirmezler hisseye. Sadece mart ayındaki düşüşte o da etkilendi ama çok çabuk toparladı.

0BeğenmedimŞikayet

SMG ()

O hisse adı nedir abi hektaşmıdır

1BeğenmedimŞikayet

erdal262626 ()

Bahsettiğim bir kişi vardı. Uğur ünver temel analizci . hektas kendi portföyünde 6 liralardan beri var. Bölündüğü tarihte kasım ayında aldı. Ve elinde tutuyor.

DOW için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

DOW ()

anlamadım :(

0BeğenmedimŞikayet

DOW ()

Teşekkür ederim. hoş geldiniz.

m_mutlu için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

erdal262626 ()

Olmasin o kadar. Cok kotu olur. Yabancinin doları var zaten. Elindede yetrince tl var. Dolar ile kendisi paritelerde dolar miktarını artırıyor zaten. Dusukken euro dolar 1.07 iken alıyor. 1.09 iken satıyor. Kimsenin dikkatini çekmeden yetrince dolar kazanıyor. Gp- usd alıyor 1.23 lerde 1.26 larda satip yine dolar kazanıyor. Dolar endeksi 100üstü iken dolar satıyor tekrardan 99-98 iken alttan dolarını yerine koyuyor. Yine kazanıyor.

0BeğenmedimŞikayet

Hyt46 ()

Dolar 7.50 hedefi var sanki erdal

2BeğenmedimŞikayet

erdal262626 ()

Belli olmuyor mu. Dolar ile işleri yokki. zamanı gelince piyasadan çıkmak için doları aşağı çekerler. Aşağı çektikçe alıcı var zaten. Niye ugrassinlar. Biraz borsanın kaymağını yiyecekler. Milletin elinde tl var yeterince. Niye borsa alıyor zannediyon yerli. Yuksekten dolar almayan gram almayan ucuz diye borsaya giriyor. Girince de elindeki tl sini alıyor. Bu sefer borsada çarpılan karşısında yüksek dolar gram buluyor. Ve tekrardan bu sefer borsada yuksrlmemus hisselere girmeye çalışıyor. Bu kısır döngü devam eder uzun süre. Çoğu şeyi özellikle dolar gram yataya bağladı.

3BeğenmedimŞikayet

m_mutlu ()

Hocam merhaba; üyeliğimi yeni başlatmama rağmen, eskiden beri sizi beğeni ile takip ediyorum.

DOW için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hyt46 ()

Yukardan hisseleri sat ucuz doları al devri bittimi yabanci için yada yerli için

1BeğenmedimŞikayet

erdal262626 ()

Doları cozemiyorlar. Yerli dolar bozmuyor. Reel ekonomi de şirketlerin dolar borcu var en ufak cekilmede dolar aliyor şirketler. Almak zorunda çünkü borcu var.

0BeğenmedimŞikayet

Hyt46 ()

Yani Ucuza hiç bir yatırım yok artık diyorsun . hepside yukarı ilginç bir piyasa oldu

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum