Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0675 01:07:47
EUR 34.7339 01:07:47
USD 32.5072 01:07:47
ALTIN ONS $2392.1450 01:07:47

Konu: 25 Mart, Değerli Emtialar vs Dolar Yönü

[grafik d=12060_GR39a213.jpg][/grafik]

Yorumlar (208)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 6 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Rıcmen34 ()

Şenol hocam alımı kaçtan yapmam gerekiyor satışı kaçtan yapmam gerekiyor hiç bir bilgim yok gümüşle ilgili

senollkaan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

senollkaan ()

cesaretli yatırımcı burada belli oluyor aslında kendınızı yormayacaksa gümüş değerlendirebilirsiniz

Rıcmen34 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Bkr38 ()

Dolar düşer mi @Hyt46

Hyt46 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

erdal262626 ()

Dolar asagi ise dolarini bozdun galiba. Petrol yatayda olsun. Petrolde ileri geri oynaklik zarar verir borsaya.

Hyt46 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

erdal262626 ()

Ne amaçla olduğunu bilmiyorum.

Detlax5255 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Dreyup ()

vyaman hoca var temel ve teknik analizci. bu aralar piyasaya küsmüş gelse sorariz ama usta

0BeğenmedimŞikayet

füreya_ ()

Dikkatliyim
Teşekkür ederim
Bilgilendirmeleriniz için..

erdal262626 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hyt46 ()

Dolar aşağı petrol yukarı borsalar yukarı

0BeğenmedimŞikayet

Detlax5255 ()

Ufak yatırımcı Için söylenmiş olabilir bankalar üzerinden alip satarsa bankalar zarar eder Diye düşünülmüş olabilir

0BeğenmedimŞikayet

erdal262626 ()

Anlamadim dediğinizi. Kusura bakmayın.

füreya_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

erdal262626 ()

Bilgim var ama net bir aciklama yok bankadan. Bankanin satacagi onstan ne olacak ki. Tonlarca alıp satabilen sadece merkez bankakaridir.

Detlax5255 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

füreya_ ()

Bırak sen bendee:)

0BeğenmedimŞikayet

erdal262626 ()

Dikkatli olun borsada hizli giden hisseleri en ufak kötü haberde en hızlı aşağı gider. önden koşar. Ons yukari borsa yukarı ons asagi borsa aşağı gibi bir tahminim var. Olur mu bilmiyorum. Petrol olayi sakinlesti. piyasalar petrol olayıni yavaş yavas unuttu.

füreya_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Rıcmen34 ()

Şenol hocam hoşgeldiniz grama girmeye çekiniyorum kur yüksek gümüş alınır mı yorumunuz cok önemli

0BeğenmedimŞikayet

senollkaan ()

Allah sizden de razı olsun hem kendinize güvenip hem bana güvenip elinizi taşın altına koydunuz memnunıyet duydum efendım bol bereketli kazançlarınız olsun en güzel haberdi bugun

Memduh_Basgan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Detlax5255 ()

Bende duyum Aldım o konu hakkında

1BeğenmedimŞikayet

füreya_ ()

Okuma ve anlama bilgimiz çok sıkıntılı gerçekten..
Dünyanın diğer ucundaki x bankası karar vermiş.. Tr de ki abim bütün bankalara mal etmiş..
Üstüne paylaşıyor :))

0BeğenmedimŞikayet

HooooP ()

bu hbr kımden geldı abım?

Muhammet51 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Memduh_Basgan ()

Hocam dün gümüş iyi demiştiniz benim altından biraz zararım vardı. gümüşten hiç anlamam siz öyle deyince 2.93 den gümüşe girdim saat sabah 4.30 da 3.03 den çıktım 80 k 5 saatte 7300 TL ye yakın kâra geçtim zararı çıkardım. size teşekkür ederim hocam rabbim gönlünüze göre versin. sağolun varolun.

0BeğenmedimŞikayet

YeniUsta34 ()

Bende saçma arkadaşım , ama hayırlısı ülkeler sıkıntılı sonumuz hayr olsun

0BeğenmedimŞikayet

erdal262626 ()

Arkadaşım biri yorum yazmış. Ons alis satısını bankalar durduracakmus cuma gunu diye. Bir haber paylaştı. Ama kaynağı yok.

YeniUsta34 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Sevincaslii ()

Peki devamli takipte degilmisiniz gece bile uyanip bakiniyom cin saatinde cok yukseliyo ozaman satin

Zararziyan_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

YeniUsta34 ()

Bu nedemek kardeşim

0BeğenmedimŞikayet

Zararziyan_ ()

Ben çıkıyor satamiyorum iniyor gene satamiyorum sadece kafayı yeyip duruyorum nerden bulaştım bu işe bilmiyorum

Sevincaslii için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

46avci02 ()

Şenol hocam eski tarihli kopyaladim yalnis oldu

0BeğenmedimŞikayet

grambiriktiren ()

hocam size yazdıklarım düşüyor mu acaba, gözden mi kaçıyor yoksa cevap vermek mi istemiyorsunuz? Ben sadece sizin düşüncenizi merak ediyorum.

0BeğenmedimŞikayet

erdal262626 ()

Sebep nedir. Bilgiyi kimden aldiniz.

Muhammet51 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Zararziyan_ ()

İnmesin ya lütfen ben satayım kurtulayim herkes kurtulsun ondan sonra insin olmamı :)

Lale19 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Sevincaslii ()

Tarbaz hoca

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum