Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0630 04:37:57
EUR 34.6506 04:37:57
USD 32.5740 04:37:57
ALTIN ONS $2403.1150 04:37:57

Konu: 25 Mart, Değerli Emtialar vs Dolar Yönü

[grafik d=12060_GR39a213.jpg][/grafik]

Yorumlar (208)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 3 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

senollkaan ()

beklemedeyim ama sen bana göre hareket etme derim

iyikiM için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

oguz4230 ()

Kardeşim gözü kararttım 16k gümüş aldım.2,9825 ten.

senollkaan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

erdal262626 ()

Burdan almayın diyorlar. Ekonomistlerin çoğu borsalarda çok yanıldı. alttan alim yapanlar her an bu civarlarda yeni alıcılara yikabilirler elindeki hisselerini..

Hyt46 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

bızıbılıbende ()

hepsini yaptım gene tersteyim

Hallem için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

Hallem ()

Panikle islem yapmayın. Lazim olacak parayla islem yapmayin. Düşecek uçacak diyenlere kanmayın. Yorumlari sadece takip ettigin uyelerin yorumlarını açık tutun. Yoksa onlarda etkiliyor. Dişe dokunur kâr gördü mü satın. (uzun vadeci degilseniz) paranızı bir yatirim aracına bağlamayın. Sepetinizde farkli yatirim araçları az da olsa bulunsun. Paranizin hepsi ile islem yapmayın düşerse alttan alip ortalama yöntemiyle olabilecek zararı minimize edin.

Sahra_sultan için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

mao ()

Valla hocam boş kaldikca izliyorum.
Konuları bizim anlayacagimiz tarzdan anlatmaniz daha güzel hıc bilmeyen diye birşey kalmaz eminim.
Telden kurcaliyorum zor oluyor ama bir gün sizin tumkattiklarinizla kendi alimlarimi yapmaya başlayacağım söz.

0BeğenmedimŞikayet

çömez_bahtiyar ()

Hocam Pazartesi ufak bir kar edeyim diye 314 ten bozdum. O ara altin fırladı gitti. Şu an full tl deyim. Önerin ne olur. Teşekkürler

0BeğenmedimŞikayet

Tuğhan_ ()

alım fırsatından öncemi sonramı paylaşıcaksınız? :))

0BeğenmedimŞikayet

iyikiM ()

Hocamm selamm ben yeni geldim yorumlarınızı henüz okuyamadım ama gramdan çıktınız mii merak. icerisindeyim

1BeğenmedimŞikayet

Hyt46 ()

Tvlerdeki analistler alım hiç önermiyor . çok risk var mış

erdal262626 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

senollkaan ()

aleyküm selam buradan yazabılırsınız aklınıza karısan bısey olursa cevaplamaya calışırım alım fırsatı verecektir tekrardan tekrardan yenı grafık paylaştığımda takıp edın faydalı oalcaktır

Adem_paldir için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hyt46 ()

İzleyelim biraz daha yukselirse hacimlerde artabilir

erdal262626 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

hkn006 ()

HOCAM sence U S d tahtını kaybedecekmi

0BeğenmedimŞikayet

Kibritçi_Kız ()

Hocam sizce burdan gram alınırmı

0BeğenmedimŞikayet

senollkaan ()

olur merak etmeyesin sabırlı ol yeter

Sesele için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

mayk34 ()

Hocam hayirlu aksamlar 342 den 10k gumus tersteyim 2 haftaya cikarmiyim

0BeğenmedimŞikayet

senollkaan ()

:))estagfurullah 3 nisanı bekleyelim abi ona göre yön belirleyelim olur mu kardeşin olarak

İbrhm_0872 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

senollkaan ()

ilerleme var sanırım bakalım gördüğünüz yerleri söylebilirisniz incelerim sonradan

mao için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

senollkaan ()

en sonun da sana yeni nick aldırcam ben bu işi öğrendim diye unutma bunu tamam mı :)

ben_bu_işi_bilmiyorum için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Strani ()

Eşofmanlı Şevket hocanın yazgısı size kismetmiş, yorumlarınızı severek okuyanlar olarak iyi akşamlar.

0BeğenmedimŞikayet

Dovahzul ()

Ben de 334'de kar için beklemedeyim. 344 için uzun süre beklemeniz gerekebilir. altın şuan kendini dengelemeye çalışıyor. panik havası devam ederse 344 için ihtimal bulunabilir ama dediğim gibi eğer kendini dengelemeyi başarırsa 344 için uzun süre beklemeniz söz konusu.

Sesele için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Aykooo ()

Hocam gümüş İçin alım yeri neresidir ilk defa gireceğim için soruyorum teşekkürler.

0BeğenmedimŞikayet

Adem_paldir ()

Slm hocam bayadır sizi takip ediyorum tanışmak nasip olmadı inşallah tanışırız sizden bi bilgi almak istiyorum geçen hafta 298 lere düşen gramı almadım pişman oldum illa kısa vade olması şart değil ama hem dipten almayı hemde al sat İÇİN sizce 298 ler tekrar gelir mi yada face adresiniz varsa verebilirmisiniz size ordan mesaj yazsam memnun olurum

0BeğenmedimŞikayet

erdal262626 ()

Bu rakamları takip ediyorum. Aylık kapanislar icin; dow jones 22.222 dax almanya 9370 bist 93.700

Hyt46 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

blader28 ()

Servet toprak seni takip ediyorum...

Serv_toprak için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Sesele ()

Hocam ben mumkun oldugunca alttan alip yatmak istiyorum. Cok stres yapiyorum. Su kalani da 344 ten kurtarma ihtimalim olur mu sizce? Cok mu uzun beklerim sizce?

0BeğenmedimŞikayet

İbrhm_0872 ()

Selamun Aleyküm hocam..
Hayırlı akşamlar.. Geçem yarım kaldı hocam.. Soru cevap:))Şimdi benim Bir sene vaktim var tl bekliyen birisi olarak ... Burdan ne almamı önerirsiniz Kar zarar benim gram altın kaçtan giriyim yoksa 3 Nisa'n dan sonramı bi yol gösterirseniz hocam meslektaş olarak ... Saygılar

0BeğenmedimŞikayet

tahix21 ()

Hocam yeniyim buralardan alınır mı

0BeğenmedimŞikayet

senollkaan ()

ne demek helal hoş olsun iyice dinlenin dikkat edin kendinize hayırlı aksamlar

Naz_gökçe için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

mao ()

Hocam merhaba nasılsınız ile beraber..
Hastalıkta fincan formasyonu varmi?
Sizin videoları izleyip kurcaliyorum sağı, solu :)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum